החומרים Capsiplex – Capsiplex שומן מבער חוות דעת

ישנם סוגים שונים של הרזיה תוספי תזונה הזמינים בשוק היום. האפשרויות הן כה רבות כי עלול להיות קשה מאוד לבחור את המוצר הנכון עבור הגוף, מבלי לגרום נזק זה. רבים של מוצרים אלה של אובדן משקל להסתיר שלהם מרכיבים פעילים אשר לעיתים יש תופעות לוואי שליליות על הגוף. מוצרים רבים כאלה להפוך טענות שקריות כי הם נוצרו עם כל החומרים הטבעיים כדי מגן הצד השלילי שלהם.

מוצרים רבים של אובדן משקל מבטיח תוצאות מהירות לא ליידע הלקוחות כי הם כוללים כימיקלים מסוכנים כגון phenylpropanplamine ו- ephedrine. שני חומרים אלה יכולים לגרום התקף לב, התקף, שבץ הלב ו/או לחץ דם גבוה, לפעמים אפילו גרימת מוות. לעומת זאת, Capsiplex לא להסתיר את כל החומרים שלו, עבר מבחנים קליניים שונים כדי להעיד כי הוא 100% טבעי וללא תופעות לוואי. הוכחת כל מחקרים קליניים אלה ניתן לראות באתר הרשמי של היצרן.

המרכיב הפעיל העיקרי הכלול Capsiplex הוא תמצית המתקבל פלפלת. תמצית זו היא מסוגלת שיפור חילוף החומרים הטבעי של הגוף, המוביל לירידה שומן ספונטנית. התהליך באמצעותו מקבל חילוף החומרים משופרת מכונה thermogenesis, המתרחש בתוך הגוף כאשר טמפרטורת הגוף מקבל הרים, והתוצאה היא שריפת קלוריות בקצב גבוה יותר באופן משמעותי. ניתן להגדיל זה קלוריות צריבת קצב עוד יותר אם התמצית נצרכת 30 עד 60 דקות לפני פעילות גופנית.

לחץ כאן כדי לרכוש Capsiplex Plus מהאתר הרשמי

שאר החומרים הכלולים Capsiplex הם פיפרין (פלפל שחור תמצית), ניאצין, קפאין. קפאין זמן רב ידוע שיש בוסטר חזק חילוף החומרים ולתרום מז’ור אובדן משקל טבעי. פיפרין גם עוזר משמעותית שיפור חילוף החומרים על-ידי ניצול תכונותיו thermogenic, בדיוק כמו במקרה של פלפלת. פיפרין מעלה תרופות ליפידיות של חומרים מזינים שונים כגון סלניום, B6, גלוקוז, חומצות אמינו, בטא קרוטן כמו גם. ניאצין הוא סוג של מינרל גורם לגוף לשחרר את האנרגיה בתוך שומנים, חלבונים ופחמימות, ובכך מערכת העיכול של המשתמש פעיל ויעיל יותר.

Capsiplex מגיע בצורה של טבליות בעלות ציפוי מיוחד ייחודי שהופך פירוק החומרים בתוך המעי במקום/s בלבד אשר יש רמות pH גבוה, ובכך מונעים את האפשרות של תופעות לוואי מכאיבות. ציפוי זה גם מוודא כל החומרים הכלולים הלוח נספגים כראוי על ידי הגוף.

כפי שהוזכר קודם לכן, מחקרים קליניים שונים הוכיחו כי Capsiplex מורכב כל מרכיבים טבעיים אשר לא מסונתז או שינו באופן כלשהו. ברגע שאתה מתחיל לצרוך Capsiplex על בסיס קבוע, תוצאות נראות לעין יתחיל להופיע לאחר השבוע הראשון עצמו. החלק הטוב ביותר הוא שאתה תתחיל תחושה בטוחים יותר על הגוף שלך outlook שלך כלפי החיים יעבור שינוי מהותי. אף-על-פי מומלץ להשלים צריכה קבועה של טבליות Capsiplex עם שיגרה תרגיל מחמירים, תוכנית תזונה מבוקרת, אתה לא בהכרח נדרש לשנות את שגרת היומיום שלך בכל אופן.

לחץ כאן כדי לרכוש Capsiplex Plus מהאתר הרשמי

Capsiplex צורב שומן חוות דעת

החברה מייצרת ומוכרת Capsiplex הברית באתר האינטרנט שלה תחת הכרטיסיה שאלות ותשובות שמשלימה את המרכיבים של זה מדכא תיאבון הם קפסאיצין, קפאין, ניאצין, פיפרין.

עם זאת, אתר האינטרנט מדינות גם כי יש מתיל תאית, מגנזיום stearate, כרום פיקולינאט, לקרניטין, hypromellose הכלולים בהקפסולה.

כמה הוא 278 קלוריות שווה?

 • 278 קלוריות יותר שרוף לפני, במהלך ואחרי פעילות גופנית
 • 2 עוגיות שוקולד צ’יפס
 • 3 שעות ו 20 דקות של הליכה ב- pace(2mph) בינוני
 • בורגר 1
 • 25 דקות של ריצה (במרחק של 10 דקות, מייל)
 • 1 חתיכת פיצה גבינה
 • ½ בייגל עם גבינת שמנת 1T

לחץ כאן כדי לרכוש Capsiplex Plus מהאתר הרשמי

קפסאיצין או capsiacin נגזרת עוף במרינדה הכוללת ירקות כגון קאיין, jalapeno צ’ילי. הוא תרכובת כימית אשר מקנה תחושה חמה כדי פלפלים אלה. הוא עוצמה ומשתמש היציב מורכב בעל רפואיים רבים כמו גם מזון משתמש כדי לספק טעם נוסף. הוא שימש כאבים אקטואלי ברפואה כדי לנטרל גירוי של העור. הוא גם המרכיב העיקרי בתרסיס פלפל כפי שזה גורם לגירוי של הקרומים הריריים.

היתרונות של קפסאיצין תועדו היטב. זהו אנטיאוקסידנט משככי כאבים. מאפייניו מגרה להקשות על לבלוע בכמויות גדולות או בשאיפה. Capsiplex נעשה באמצעות טכנולוגיה קניינית פטנט להחלת פלפלת תמצית אל הליבה אינרטיים. זאת לאחר מכן מצופה לשחרור מהיר של המרכיב הפעיל במעי.

קפאין קפסאיצין הן לעורר את קצב הלב כדי להגביר את חילוף החומרים. ישנם מחקרים לתמוך כי כאשר משתמשים בה בשילוב, הם להגביר מטבוליזם ועזרה להגברת הרזיה. יותר קלוריות הם נשרפו בעוד פחות מזון נצרך לקבלת תוצאה רבת עוצמה. הכמות המומלצת המרבית של קפאין הוא 300 מ ג ליום. המחקר באינטרנט עולה כי Capsiplex אינו מכיל כמות גדולה של קפאין.

לחץ כאן כדי לרכוש Capsiplex Plus מהאתר הרשמי

מחקרים קליניים ב- Capsiplex

 • מחקר 1: 100 מ ג Capsiplex (2 מ ג Capsaicinoids) x ימים 8 x 8 נושאים
 • נושאי הלימוד 2: 100 מ ג x 14 x 14 ימים
 • נושאי הלימוד 3: 500 מ ג x 6 x 8 ימים
 • נושאי הלימוד 4: 1000 מ ג x 6 x 8 ימים

ניאצין הוא חומר מזין האנושי חיוני אשר מכונה גם ויטמין B3. ניאצין לקוי יכול לגרום לבעיות בריאות. כמויות גבוהות ניתן לעתים לגרום פריחות בעור, לעור יבש, העור וגרד. ניאצין מסייע לווסת את השומן על ידי חסימת היצירה של חומצות שומן חופשיות אשר הם סימנים מקדימים של הכולסטרול הרע LDL. פעולה זו גם מגביר את כמות הכולסטרול הטוב HDL בדם למניעת מחלות לב.

פיפרין הוא החומר בפלפל שחור שנותן את הטעם החריף. הפעולה שלה דומה קפסאיצין. היא מגבירה את הקליטה חום, התזונתי של הגוף. הוא נחשב גם תרופה נוגדת דיכאון, וריח של תפקוד המוח.

מתיל תאית hypromellose נגזרות תאית, אחד של תרכובות הנפוץ ביותר על פני כדור הארץ. תאית עשוי עיסת עץ וכותנה. מגנזיום stearate הוא מלח מגנזיום שהוקמה על-פי חומצה סטארית ומגנזיום. היא מסייעת ליצור מוצר עקבית ואחידה. לקרניטין יש השפעות מועילות רבות הוא אנטיאוקסידנט ומקדם הפירוק של שומן. כרום פיקולינאט מופיע כדי לסייע מטבוליזם הגלוקוז ו- fat.

Capsiplex באמת עובד וכיצד להבטיח לך לרדת במשקל הרצוי.

אם אתה תסתכל הלימודים שלהלן:

 • לשרוף 278 יותר קלוריות מדי יום
 • שרפה 3 – פעמים יותר קלוריות לפני פעילות גופנית
 • נשרפו 3% יותר קלוריות במהלך תרגיל
 • שרפו 12 פעמים יותר קלוריות עבור עד שעה לאחר פעילות גופנית לעומת כאשר הם לקחו פלסבו.

לחץ כאן כדי לרכוש Capsiplex Plus מהאתר הרשמי


ם לכתבה “החומרים Capsiplex – Capsiplex שומן מבער חוות דעת”


קשורים לכתבה “החומרים Capsiplex – Capsiplex שומן מבער חוות דעת”