המינון הנכון של פטל קטון לירידה במשקל

קטונים פטל הם תרכובות לתת פטל הריח האופייני שלהם. הם משמשים בארה ב כמו מזון חומרי טעם, גם נמכרים כאן, ביפן כמו הרזיה תוספי תזונה.

קטונים פטל דומות כימית קפסאיצין, מתחם זה הופך פלפלים חם, הוא האמין כדי לעזור לשרוף שומן. שמעתי כי הביקוש להם היה מוחץ מאז הם הוזכרו לטובה על תוכנית טלוויזיה ד ר מחמט אוז בחודש פברואר 2012.

ראיתי רק שני מחקרים לגבות את הטענות כי קטונים פטל יכול לקדם ירידה במשקל, שני המחקרים היו על בעלי חיים. אחד, שבו העכברים היו נמאס דיאטה עתירת שומן ונתן קטונים פטל, מרמזת כי תרכובות שיפור הרגישות לאינסולין מופחת שומן בכבד על-ידי פירוק תאי שומן. ומצאתי ממחקר של קוריאה הם הגבירו את הפרשה על-ידי תאי שומן של אדיפונקטין הורמון, המסדירה את העיבוד של סוכר ושומנים.

מחקרים אלה עשויים להפגין קטונים פטל לקדם ירידה במשקל אצל עכברים, אבל יש לנו הוכחות להציע תוספי הם בטוח ויעיל בבני אדם. ד ר. עוז הראה כמה תמונות לפני ואחרי של נשים שטענו לאבד משקל על ידי לקיחת תוספי מזון של פטל קטון, אך הוא הסביר כי כל הנשים היו גם בקלוריות לממש.

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון מהאתר הרשמי

המינון של קטונים פטל מומלץ עבור אובדן משקל הוא 100-300 מג ליום, שווה ערך ל מה עבד עכברי מעבדה. העלות של כמוסות אלה הדיווחים נע בין 20 $ $60 דולר לחודש, בהתאם המינון שאתה לוקח. לדעתי, כל המחיר הוא גבוה מדי עבור מוצרים לא הוכח לעבוד. אחד המוצרים פטל קטון החדש נראה מופרכת עוד יותר מאשר תוספי – דיאט קרם גוף כדי להחיל על העור כדי לשרוף שומן מבלי לקחת גלולות.

ראיתי אין מחקרים המראים כי שפשוף דיאטה קרם פטל קטון לתוך העור יעיל. עם זאת, חוקרים ביפן דיווחו בשנת 2008 לשים קרם פטל קטון על הקרקפת גדל שיער חצי מהאנשים קבוצה 10 עם התקרחות (נשירת שיער) כאשר מוחל על הפנים זה שיפור גמישות העור הלחיים של חמש נשים. תוצאות המחקר קטן מאוד כי יש לא שוכפל.

קידום שוטף קטונים פטל דומה בעבר התלהבות שונים אחרים שנקרא נס תוספי אמר לקדם ירידה במשקל. למרבה הצער, אין עדיין קסם גלולה אשר ימסו את המכלאות. ירידה במשקל היא עבודה קשה, שמצליחה רק כאשר אתה בעקביות לחתוך קלוריות מהתזונה שלך ולצרוב חלק בפעילות גופנית סדירה.

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון מהאתר הרשמי

מהו המינון הנכון של פטל קטון לירידה במשקל?

אחרי שראיתי את פרק של המופע ד ר. עוז על הכוח המדהים של פירות אדומים האהובים שלי, הייתי צריך לעשות קצת מחקר ולראות מה המינון הנכון קטונים פטל היה לטובת בריאות המרבי. קיוויתי שאוכל רק לאכול פירות יותר כי אני ממש אוהב אותם. לצערי מצאתי כי עליך איפשהו בסביבות 90 ק ג של פירות כדי לקבל את הסכום שהדרוש לך כדי לקבל את היתרונות הבריאותיים. גם אם אני יכולה לאכול הרבה, אני די בטוח שלא יכולים להרשות לקנות את זה הרבה.

אז מה הוא המינון המינימלי קטונים פטל יעיל ‘ הוא 100 מ ג ליום. סכום זה נדרשת בגלל זה לוקח כמות משמעותית כדי להפוך את התא של שחרר את השומן באופן יעיל יותר, לווסת את חילוף החומרים שלכם. אם אינך רואה 100 מ ג למנה, אתה כנראה צריך לנסות תוספת אחרת.

לפני שתחליט על תוסף, יש דבר אחד יותר שאתה צריך לחשוב על – איכות. קראתי כי קטון פטל טעם המזון הטבעי היקר ביותר והוא יכול לעלות 20,000 $ לק ג. אם אתה מקבל בקבוק של תוספי תזונה עבור 10 $, זה כנראה לא באיכות גבוהה מאוד, לא תקבל את היתרונות שאתה צריך.

ובכן, זה בערך כל שמה שיש לי בבלוג זה. השורה התחתונה היא המינון הנכון קטונים פטל לפחות 100 מ ג ליום.

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון מהאתר הרשמי


ם לכתבה “המינון הנכון של פטל קטון לירידה במשקל”


קשורים לכתבה “המינון הנכון של פטל קטון לירידה במשקל”