התוויות קטון פטל? – עדויות רבות תומך שריפת שומן על ידי קטון פטל

הריבית היום תביעות שיש תוספת קטון פטל שריפת מאפיינים שומן חזק יש פועמת בכל שואל איפה המחקר? והמאמינים באומרו הנה התוצאות! מעלה את השאלה — שהאצבע להמתין לקבלת ראיות מדעיות חותכות תוספת שריפת שומן שבאמת עובדות לפני שאתה מנסה את זה?

פרק היום של תוכנית בריאות טלוויזיה פופולרי הסרסורים את היתרון של ירידה במשקל באמצעות שומן צריבת תוספת קטון פטל אשר מומלץ על ידי דיאטנית סלבריטי.

התוצאה של הנושא של התוכנית היא כי זה הוביל שני מחנות של המחשבה. מחנה אחד לוקח את מיקום המחקר המדעי תמיכה מוגבלת למחקר בודד לערב מכרסמים, לכן סביר לא ישים כלפי אובדן משקל האדם. למחנה אחר לוקח המיקום כי מאז היא מומלצת על ידי רופא סלבריטי פופולרי, השפעותיו מודגמות על-ידי אנשים שנטלו תוסף ומשקל אבודים אשר חייבת לעבוד על-ידי תוספת קטון פטל.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry KetonesPlus

כך, מי הוא הנכון? במקרה זה הן.

עניין קטון פטל תוספי מזון שמקורם 1995 מחקר שפורסם בכתב העת מדעי החיים בו חוקרים יפניים דיווח הממצאים שלהם כי עכברים על דיאטה שומן גבוהה ויחד עם תוספת קטון פטל היו מוגנים מפני השמנת יתר.

פטל קטון ואסטרים הם תרכובות ארומטיות של פטל אדום המשמשים בדרך כלל כמו תוספי טעם, ריח. איזה אנטי השמנה גירוי קשורים מחקר עם פטל קטון ואסטרים נובע הדמיון שלהם כדי קפסאיצין הנמצאים בצמחים פלפל צ’ילי, אשר גם האמינו להחזיק אנטי השמנה, השומנים חילוף חומרים מאפיינים.

החוקרים של המחקר קבע כי פטל קטון ואסטרים שמספק הגנה מפני השמנת יתר עכברים באופן משמעותי הגברת נוראדרנלין-induced lipolysis המשויך טרנסלוקציה של ליפאז הורמון-רגיש מ- cytosol כדי טיפות השומנים בתאי שומן לבן. במילים אחרות, פטל קטון ואסטרים לגרום תאים כדי לשרוף שומן מאוחסן.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry KetonesPlus

על הצג ד ר. עוז, משקל מומחה אובדן דיאטנית לין ליסה ממחיש את היתרונות של פטל קטון ואסטרים על-ידי הצגה לפני, אחרי תמונות של חולים שלה שאיבדה כמויות משמעותיות של משקל כי הם מייחסים הוספת קטון פטל תוספי לתוכניות הפסד שלהם דיאטה וירידה במשקל. עם זאת, גם אם התמונות מתקיימים, הן far cry על פי מחקר קפדני מערכתית לתמוך או הנחה ההשפעות של פטל קטון ואסטרים על הגוף שריפת שומן.

הצבע על כל זה הוא הארגומנט יכול להתבצע כי במקרים מסוימים, לדעת את האמת המדעי המדויק אם תוספת אינה או לא לשרוף שומן עלולים להיות בלתי רלוונטיים.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry KetonesPlus

אחד העיקרים הראשי של הרפואה הוא תחילה לעשות שום נזק. ו כמו רופאים רבים יעידו, חלק של אמנות הרפואה הוא לדעת כיצד לענות על הצרכים של חולים מסוים אשר עשויים להפיק תועלת-מדע מגובה הדרכה — כל עוד היא גורמת שום נזק. לפי ה-FDA (מינהל התרופות והמזון) פטל קטון ואסטרים להעפיל כחומר תחת מצב גרא (בדרך כלל מוכר בטוח) למאכל אדם. יתר על כן, ישנם מספר מחקרים המציגים ערך בריאות עם אפקט פלצבו — אשר עשוי להיות הסיבה האמיתית ב ה לפני ואחרי סיפורי הצלחה.

מלבד הטענה מונה כי דיאטה מי קונה את המוצרים האלה בתקווה במשקל הם להיות סביר על-ידי תעשיית תוספת, כל עוד הקונה מסוגל נפשית מספיק הבנה כי הקונה אזהרה היזהר מחילה, אז היכן היא הפגיעה? אנחנו לא רואים יותר אופי תכונתו ב מישהו לפחות מנסה לרדת במשקל מעל מישהו לא לנסות?

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry KetonesPlus

הוא פשוט קל לפטר משהו כמו hokum כפי שהוא להאמין שמשהו אמיתי — זהו טבע האדם. אם יש דבר אחד אנו יודעים על דיאטה לירידה במשקל זה נכון כי מה עובד עבור אדם אחד, לא יפעלו עוד. הטענות של שריפת המאפיינים של צריבה קטון ואסטרים פטל השומן אין מספיק תמיכה ראיות מדעיות, אבל מה יש להם הכונן של אנשים שרוצים לשפר את בריאותם.


ם לכתבה “התוויות קטון פטל? – עדויות רבות תומך שריפת שומן על ידי קטון פטל”


קשורים לכתבה “התוויות קטון פטל? – עדויות רבות תומך שריפת שומן על ידי קטון פטל”