מנגו אפריקאי דיאטה להורדה במשקל

למעשה, מסוימים כוללים כמה מדעי אמין למדי, תביעות, זולה וקלה מספיק לנסות כל אחד יכול לתת להם לנסות לבדוק אותם. כזה הוא המקרה עם תוסף תזונה touted לאחרונה מנגו אפריקאי.

זה נתן דחיפה בזכות ההסבה פרופיל גבוה של אחד ד ר. עוז. אתה יודע שד ר. עוז עף לתהילה דרך הופעות שלו באופרה ווינפרי. הוא עכשיו כוכב משלו הצג עוז של ד ר אשר כולל אותו בבית החולים קרצוף שנתן לנו ייעוץ עניינית להישאר בריאים, אובדן משקל, לחיות עוד.

חזרה בספטמבר 2010, ד ר. עוז עשה קטע אודות מנגו אפריקאי, פרי שהתגלתה למדי כי הוא מאמין הוא התשובה שכמה כבר מחפש לשפוך אלה לא רצויות קילו לחיות חיים בריאים יותר, ארוך יותר.

הוא למעשה נאוטיקו מנגו אפריקאי כמו תוספת פריצת דרך אפילו נס ב שלך רפואה Cabinet.

וואו… אלה הם כמה משפטי נועז למדי, במיוחד בא רופא לגיטימי ואחד, שכן כמו ד ר. עוז. הדיאטה מנגו תביעות היו ויתמלא בד ר טובה של הצג כאשר אחד הרופאים אחרים על הצג, ד ר טניה אדוארדס, ניסיתי גלולות דיאטה מנגו אפריקאי. הרבה כדי הפתעה שלה, היא איבדה סך של 7 קילו בחודש 1st מבלי צורך לשנות כלום השגרתי שלה דיאטה או פעילות גופנית. זה נראה כמות די ניתן משקל רק לקחת גלולה אחת.

ד ר. עוז להמשיך להזהיר אנשים, עם זאת, לא כל מנגו אפריקאי נוצר שווה.

בכל פעם דיאטה חדשה שיגעון להיטים, יש כנראה פעמיים רבות חברות ממהרים לשוק עם משהו, כי טענות יש מרכיבים לא באמת. זהו בהחלט במקרה של דיאטה מנגו אפריקאי. ד ר. עוז מזהיר המעוניינים לבדוק דיאטה חדשה זו כדי לוודא כי הם לרכוש מוצר המכיל Irvingia Gabonensis טהור, שהוא המפתח לחלץ של פירות מנגו אפריקאי. ודא שהוא חופשי של חומרי מילוי, תוספים, או חומרים מלאכותיים. להתרחק הוסיף החומרים הנדרשים בכלל לא עבור מנגו אפריקאי לעבוד, יכול למעשה אתה ובבשורת על-ידי ויגרמו לך להרגיש מרצד.

כמו כן, להיזהר הצעות ניסיון חינם, רוב אלה הונאות. הם יכולים להיות מאוד קשה לבטל, בדרך כלל יש בהם מעט מאוד זרע מנגו אפריקאי בפועל. חלק מהאתרים חוות דעת של מנגו אפריקאי בחוץ הם למעשה רק חזיתות עבור הונאה מנגו אפריקאי הצעה ניסיון חינם.

לקרוא את המרכיבים, לעשות את שיעורי הבית שלך, כי אם אתה מקבל את הדבר האמיתי, אתה עלול לאבד כמה קילוגרמים.

לחץ כאן לרכישת מנגו אפריקאי מהאתר הרשמי

אז מה כל כך מיוחד טהור מנגו אפריקאי בכל מקרה?

מנגו אפריקאי, אשר ידוע גם בשם ‘ dikka’ או Irvingia, הם ילידי יערות הגשם גינאי של מערב אפריקה. הילידים תושבי אזור זה יכול לומר לך זה פרי טבעי, הזרעים שהוא מכיל שימשו במשך מאות שנים על ידי שבטים באפריקה למטרות רפואיות.

אלה גדל בפראות פירות אכילים דומים למדי מנגו המסורתי ואת לשאת גם חלבון. אגוזים גדל על-ידי הצמחים שנקטפו, מיובשים כך הם נשמרים. לאחר מכן הם עשוי להימכר בשלמותם, או טחון לאבקה אשר יכול לשמש כדי ליצור משחה, בזיליקום. הדבק משמש גם באזורים מקורי ליצירת לחמים טעימים, שמנים ומוצרים אחרים.

מה שמדהים זה דיאטה מסוימת היא הקמתו אינו כימיקלים, אבל פשוט פרי בריא באמת. למעשה, יתרונות בריאותיים האמיתי של פרי פלא זה מגיע תמצית זרעי שלה.

תמצית זרעי המנגו האפריקאי התגלתה יש השפעה משמעותית על הפחתת כולסטרול, באופן ספציפי יותר LDL או צפיפות נמוכה lipoproteins טריגליצרידים (cholesterols רע), הגדלת ה-HDL (כולסטרול טוב), וכן גם לעזור לאנשים לרדת במשקל.

לחץ כאן לרכישת מנגו אפריקאי מהאתר הרשמי

עבודות מנגו אפריקאי כיצד

מחקר נוסף נעשה על מרכיבים שונים הנמצאים הפרי והזרעים שלו, אך עד כה, המחקר כבר מבטיח. המחקר מציין כי כמויות גבוהות של סיבים מסיסים מסייע להאט את ספיגת הסוכר בדם.

סיבים מסיסים כמו כן נקשר עם חומצות מרה במעיים, מפריש אותם אל מחוץ לגוף. פעולה זו מאלצת את הכבד כדי להגביר את חילוף החומרים של שומנים וכולסטרול לייצר יותר חומצות מרה, שריפת שומנים מאוחסנת והורדת רמות הכולסטרול הרע.

המחקר מצא גם תמציות להגביר את רמות אדיפונקטין הורמון אנטי-דלקתי, המקושר הסיכונים התחתון של סוכרת ומחלות לב וכלי דם. אדיפונקטין מופרש על ידי תאי שומן כדי להגביר את חילוף החומרים של שומנים, הקליטה הסלולרית של הסוכר בדם.

לבסוף, היה גם גידול שנצפה בכמות לפטין בגוף, ההורמון האחראי על ויסות התיאבון.

אופן הפעולה של לפטין

לפטין הוא הורמון שנעשו בתוך תאי השומן אשר ממלא תפקיד תיאבון. בעצם מה שקורה:

רמות לפטין נופל, האוכל נראה מדהים, אנו זוללים. די אוהב כאשר הספסל Le Pepé רואה את מה שנראה כמו בואש הנשי, הוא למעשה פנלופה חתלתול עם פס לבן צבוע למטה אותה חזרה. היא נראית מדהים Pepé, הוא יכול להתנגד לה. בדומה מזון קשה להתנגד עם לפטין נמוכה.

בעת עליית רמות לפטין, הפרס לא נראית טוב, עלינו להפסיק לאכול. כמו כאשר פס לבן של פנלופה חתלתול נשטפת ונותן Pepé את המרדף.

כאשר לוקחים את מנגו אפריקאי פלוס תוספת זו בעיה מסוימת יהיה נחלת העבר. תוספת מנגו מבטיח שרמות לפטין שלך יישארו בדיוק היכן הם יהיו אם אתה לא דיאטה – ובכך הרבה יותר קל לשמור לך על הדיאטה שלך.

לחץ כאן לרכישת מנגו אפריקאי מהאתר הרשמי

מסקנה על מנגו אפריקאי – Irvingia Gabonensis

ישנן מספר סיבות שאתה צריך לבחור תוסף תזונה דיאטה מנגו אפריקאי על מוצרים אחרים של אובדן משקל:

  1. מוכחים מדעית כדי לשפר את אובדן משקל. מחקרים קליניים הראו 5-7 אחוז ירידה במשקל הגוף רק חודש.
  2. כנראה כדי לגרום לאיבוד שומן בלי שום צורך לשנות את התזונה שלך או פעילות גופנית שגרתית.
  3. עשוי חומר טבעי למצוא פירות מנגו אפריקאי.
  4. בטוח לשימוש – ללא תופעות לוואי ידועות מנגו אפריקאי. (עם זאת ישנם כמה דיווחים של ליבידו מוגבר) תוסף שעוזר לך להשיל קילוגרמים ולהרגיש יותר סקסיות? נשמע טוב לנו!
  5. מגביר שומן חילוף החומרים ומסייע גם משפרת את פרופיל השומנים של הגוף שלך, לרבות הורדת רמות הכולסטרול הרע בדם.
  6. מומלץ בחום על ידי ד ר. עוז מהמט, כמו גם אחרים רופאים ואנשי מקצוע בריאות.

ד ר עוז מנגו אפריקאי קיבל חוות דעת מעולה, עם המשתמשים שלה בטענה גדלו אנרגיה, איבדו את כמות נכבדת של משקל מבלי לשנות דבר ב שלהם בתזונה ובאורח החיים. יש גם הרגשתי מאובטחת ובטוחה יותר על גופם והם מרוצים של התמצית השפעות חיוביות על הבריאות שלהם.

התמצית בשירותיהן לרכוש והוא שוקל רק שיש לך לבלוע גלולות אחד או שניים ביום כדי לקבל את היתרונות, זה הגיוני לקחת בקבוק בעצמך ולראות ממקור ראשון אם הדיאטה מנגו אפריקאי הוא התשובה אובדן משקל שהיית מחפש עבור.

הדבר העיקרי שיש לזכור הוא כי כאשר אתה לוקח את תוספת מנגו אפריקאי, אתם הולכים לקבל דחיפה עצומה על חילוף החומרים שלכם.

במילים פשוטות, אם אתה מחליט לקחת תוספת זו על בסיס יום יומי (אשר עליכם לעשות בהתאם להוראות) את חילוף החומרים שלכם יהיו פעילים יותר, ובכך הפיכת כדי לשרוף יותר קלוריות, לרדת במשקל בקלות רבה יותר מאשר לך שהיית לבד.

לחץ כאן לרכישת מנגו אפריקאי מהאתר הרשמי

מנגו אפריקאי מחקרים קליניים

המבקרים של Irvingia gabonensis טוענים כי המוצר הוא הונאה, בדיוק כמו רבים הרזיה אחרים תוספי מזון. אבל עם מחקר מדעי כדי לגבות את היתרונות שלה, Irvingia gabonensis מוצר אובדן משקל נכון, מוכח.

במחקר שפורסם בליפידים ביומן של מחלה ובריאות ב- 2005, נמצא כי משתתפי המחקר שהתקבלו מנגו אפריקאי לחלץ שלוש פעמים ביום איבד כ- 5 אחוז ממשקל גופם בחודש אחד. שלא כמו משתתפי המחקר קיבלו פלצבו, רק איבד 1% ממשקל גופם.

לאחר מכן במחקר ראשוני שפורסם בשנת 2009 בכתב העת ליפידים במחלה ובריאות, 102 נשים וגברים הסובלים מעודף משקל נצפו במשך 10 שבועות. הם היו מחולקים לשניים: בקבוצת הפלצבו וקבוצת שמקבל 350 מ ג של תמצית תקנית של gabonensis Irvingia (IGOB131).

בסוף 10 שבועות, מי היה Irvingia gabonensis מחלץ איבדו בממוצע 28 קילו לעומת הפסד 1 פאונד בקבוצה פלסבו. היה שם גם ירידה משמעותית שלהם שומן הכולסטרול, היקף המותניים. שומן הגוף נקבע באמצעות ניתוח אימפדנס הביאואלקטרי. מחקר זה ציינה גם כי תמצית IGOB131 הייתה השפעה חיובית על רמות לפטין.

בהתבסס על מחקר זה, לחלץ מנה של 1.05 g גס Irvingia gabonensis, IGOB131 מומלצת להורדת רמות הכולסטרול.

ניסויים רפואיים קליניים הראו כי לאחר חודש בערך של שימוש, אנשים עלול לאבד עד עשר לירות היה גידול אנרגיה לאתחול. אנשים רבים מוצגים גם, הפחתת כולסטרול, פרץ של אנרגיה שלא ניתן להסבר רק דרך השימוש שלהם מנגו אפריקאי.

משתתפים רבים הראו עלייה בחילוף החומרים שלהם, אשר, כפי שכולנו יודעים, יכול לסייע בהפחתת שומן שלך. במהלך מנגו אפריקאי מחקר ביותר לא להגדיל את רמות תרגיל שלהם או להקטין את צריכת הקלוריות שלהם, אך הם עדיין ראו ירידה במשקל.

לחץ כאן לרכישת מנגו אפריקאי מהאתר הרשמי


ם לכתבה “מנגו אפריקאי דיאטה להורדה במשקל”


קשורים לכתבה “מנגו אפריקאי דיאטה להורדה במשקל”