קטונים פטל – הגלולה אובדן משקל יעיל

פטל קטון הוא אנזים נוכח פטל, פירות יער טעימים אחרים. האפקטיביות של זה הוא זה רמה גבוהה של נוגדי חמצון, נכללת דיאטה בריאה שרכיב מתחם זה מסייע לווסת את אדיפונקטין (חלבון המשמש את הגוף כדי לווסת את חילוף החומרים). התוצאה? פטל קטון גורם השומן בתוך התאים שלך כדי לקבל שבור יותר ביעילות ומסייעת ולכן הגוף לשרוף שומן מהר יותר. מה מה!

כמה קטון פטל צריך לקחת?

המינון המומלץ הוא 100 מ ג ליום. או שאתה יכול לאכול 90 קילו של פטל לקבל את אותה תועלת.

מדוע פטל קטון?

פטל בהתמדה היה נחשב לאחד כמה פירות העל זמין, ביצוע פטל קטון הגרסה תוספת עוצמה של פטל. שלא כמו תוספי מזון אחרים של אובדן משקל פטל קטון הוא מחומרים שהם 100% טבעיים. מרכיבים סטנדרטיים כוללים מנגו אפריקאי, רזברטרול, Acai ברי, חומץ תפוחים. אז אלא אם כן אתה אלרגי פטל יש ללא תופעות לוואי שליליות. ונחשו מה? רוב הספקים המציעים הבטחה זו המוצר החזר הכסף שלך אם אתה לא מרוצה לחלוטין עם יעילותו. אז מה אתה צריך אבוד? אלא קילו!

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון מהאתר הרשמי

מה הם תרכובות פטל קטון?

תרכובות פטל קטון הם מפעל כימיקלים, נמצאו כמובן פטל, אשר אחראים לפחות חלקית נותן פטל שלהם ריח פירותי נפלא. מדענים כבר לומד פטל קטון תרכובות כסיוע תזונתי אפשרי בסיוע לאנשים לרדת במשקל.

לעשות את העבודה פטל קטון? תוסף המכיל תרכובות פטל קטון אלה יכולים לסייע לך כדי לשפוך את השומן?

רוקח תזונתי, מאמן אישי, אני כל הזמן מחפש תוספי תזונה אשר יהפכו את התהליך של ירידה במשקל קל יותר עקבית יותר, למרבה הצער, תוספי תזונה של פטל קטון הם כנראה לא מזין נס כי תוספת של יצרני טוען אותם להיות.

כאשר אני עושה מחקר הערכה של תרכובות פטל קטון, מה אנו מוצאים נמצא כי ביותר של המחקר על פטל קטון תרכובות בוצעה בתאי השומן, במיוחד בתאי השומן חיים במבחנה, וגם בעכברים.

האמת היא, שאני ולהמשיך להיות בשליחות למצוא תוספי מזון יעילים לירידה במשקל. אני לקרוא מאות מאמרים בכל שנה על הנושא ויש לי עדיין למצוא תוסף שהוא כדור הקסם לירידה במשקל.

מחקרים מראים כי תוספי סיבים ושמן דגים יכולים לשפר את היכולת של הגוף שומנים, אבל, לפחות לעת עתה, תקן זהב השינויים דיאטה ואורח חיים שאנו מציעים ב שלנו פודקאסט אובדן משקל חופשי, לחתוך פודקאסט שומן!

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון מהאתר הרשמי

המילה האחרונה על תוספי תזונה של פטל קטון

קטונים פטל מופיעים יש השפעה על תאי השומן, יהיה אפקטים אלה להוכיח עצמם מחקרים בבני אדם, טוב, אנחנו לא יכולים לומר עבור בטוח. הניחוש הטוב ביותר שלי הוא שהם פלופ בגדול. כך, לעת עתה, שמור את הכסף שלך, להקדיש מאמצים ומשאבים אוכל טוב, בריא, חינוך מתמיד, תרגיל והוכח מדעית, כגון מרווח אימון, אימון התנגדות ללכת קדימה בידיעה כי אתה על המסלול הנכון.

תראי, אף אחד לא קיבל שומן ממחסור של פטל קטון מורכבים, הם כנראה לא יהיה התרופה או! אז, אני מקווה למצוא את זה מועיל, הקפד לבדוק בחזרה ב שלנו בלוג אובדן משקל חופשי, פודקאסט, עדכונים על חיפושי תוספת אובדן משקל, כל החדשות על תוספי תזונה של פטל קטון.

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון מהאתר הרשמי


ם לכתבה “קטונים פטל – הגלולה אובדן משקל יעיל”


קשורים לכתבה “קטונים פטל – הגלולה אובדן משקל יעיל”