שתיית תה להורדה במשקל?

רובנו ליהנות מכוס תה, אבל היתה של האומה המשקה האהוב עליכם לעזור לנו להעביר את אותם קילוגרמים עודפים?

תשכחו ואופנות ההזמנה של דיאטה ופעילות גופנית. לפי היום הייפ, נראה לאבד קילו עודף אלה יכול להיות קל כמו לשבת, שתיית תה כל היום. זה נשמע כמו הפתרון המושלם עבור אומה שכבר יש לה יחסים בריאים עם קנקן התה – למעשה, בממוצע, אותנו הבריטים לקבל דרך כוסות מיליונים 165 ענק תה ביום. יש רק בעיה אחת למרות – אם שתיית תה כל שנדרש כדי לתת לנו הגופים הוליווד, מדוע כעם, אנו נעשים יותר שמנה?

למרבה הצער, זה אכן המקום יש מלכוד. כי זה לא כוס שלנו הצנועה עצות PG או Tetley של כי הדיווחים יש את הכוח כדי להמיס את קילו! במקום זאת, אנו צריכים לפנות אקזוטיים יותר עלים. וזה מפתיע, listers שהביאו את הדרך!

לחץ כאן כדי לקנות תה ירוק עבור הרזיה

הגברת חילוף החומרים

בעוד כולם קייט מוס, קיילי מינוג על מדונה, רובי ויליאמס ונצפו שתייה ספל־תה ישן טוב, כמה סלבס נעלמו עד ditching שלהם שקית תה רגיל עבור אחד כביכול מסייע לירידה במשקל.

במשך שנים, דוגמניות סופי דאל שהעדיפו את דרך בבירות הרזיה לאחר שטענה כי שתיית תה ירוק והציגה את חילוף החומרים שלה, לעזור לה לרדת על פי גודל 16 בגודל 12. לאחרונה בקמן ויקטוריה לקחה את מרכז הבמה, הבאות rumours כי היא שותה תה אולונג, בירות סינית עתיקה אשר הדיווחים מסייעת לך להישאר רזה, משאירה לך מראה צעיר!

לשרוף יותר קלוריות

אך בעוד תה ירוק ותה אולונג הפכו כותרות בזכות חסידיהם סלבריטי, הם אינם בבירות היחיד אשר קושרו עם הרוח קילוגרמים אלה. חיפוש מהיר באינטרנט חושף יש פשוטו כמשמעו מאות סוגי תה טוענים כי כדי לעזור לנו לרדת במשקל – רובם אודות רחוק מכוס של ארל גריי כמו שאתה יכול לקבל כשמדובר טעם וההוצאות!

בקרב אחד הפופולריים ביותר Wulong או אולונג-תה נופל איפשהו בין תה שחור וירוק, הדיווחים מגביר את חילוף החומרים.

לחץ כאן כדי לקנות תה ירוק עבור הרזיה

הגברת רמות האנרגיה ומטבוליזם

תה Porangaba קיבלה היום התעניינות תקשורתית בעקבות דוחות כי בחורות ברזילאיות לעתים קרובות לשתות אותו על פי עומד חוף בריו. בירות, אשר עשוי מן העלים של עץ קטן נמצא באזור האמזונס, כנראה מדכאת תיאבון, מגביר את חילוף החומרים, מגדילה את רמות האנרגיה.

היתרונות של אובדן משקל

תה okinawan הוא מגוון אחר אשר לעתים קרובות מקבל קידום עבור ובברכתו של אובדן משקל. אבל לקרוא מעבר hype וזה פשוט מגוון של תה ירוק כי הוא שיכור לעתים קרובות על-ידי אנשים שחיים על האי היפני של אוקינווה. העניק, אנשים שחיים באי ידועים נתקל באחד תוחלת הגבוה ביותר בעולם, עד לאחרונה, היו כמה בעיות עם השמנת יתר.

אבל מומחים מאמינים שלהם בריאות טובה היא בשל מספר גורמים, כולל רמות נמוכות של מתח, פעילות רגילה לתוך זקנה דיאטה הכוללת שפע של דגים, ירקות, סויה – במילים אחרות, תוחלת החיים שלהם ואינם דמויות רזה רק כדי לשתות תה ירוק. כמו דרך חיים מערבי הוא להיות מאומץ על האי, השמנת יתר הופכת ומחריף בין הרגלי שתיית תה!

להפחית כולסטרול, רעלים, לדכא תיאבון

Feiyan תה – הסינית צמחי תה כולל תה ירוק, עלי לוטוס, cansia זרעים, ירקות ספוג – מבטיח מספר עצום של יתרונות הרזיה ובריאות.

כמו-גם בטענה לשפר את חילוף החומרים, חומרי שיווק להציע היא גם להפחית כולסטרול ושומן בדם, להפחית את bloatedness, רעלים בגוף, לדכא את התיאבון. לכוס קטנה, אלה הם הבטחות גדולות המבוססים בעיקר על המדע מופרכת!

לחץ כאן כדי לקנות תה ירוק עבור הרזיה

ירידה במשקל של תה צמחים

מוסיף לבלבול הם מספר גדול של תה צמחים לפעמים לקשר עצמם עם אובדן משקל, בזכות צמחי מרפא מסוימים שהם מכילים. תה צמחים, כולל שן ההאריה או nettle – שני עשבי נחשבים כבעלי מאפיינים משתן – טוענים לעתים קרובות לחסל את המים העודפים, וכך להפחית משקל. תה המכילים שומר – מרכיב כי הדיווחים מדכאת תיאבון – לפעמים להפוך תביעות הקשורות לירידה במשקל.

הרזיה תביעה

אפילו לא צריך לגלוש באינטרנט, טיול לצ’יינה טאון או לבקר חנות מזון בריאות המקומי שלך כדי לקבל תה להרזיה, רבים זמינים כעת במרכולים. Birt & טאנג של Figuro תה צמחים זמין של סיינסברי והוא משלב תה אולונג עם תורה קאסיה תפוח, עלה שושנת מים, לחך מים מזרחי, Tianyeju, פיל טנג’רין, notoginseng, קינמון סינית, שיני.

בעוד, המוצר אינו מבצע בוטה הרזיה טוענים על האריזה שלו, הוא גוזר במשקל על-ידי סימון כי היא למי אכפת דמויות שלהם. ד ר סטיוארט הדק פלוס, זמין גם על-פי סיינסברי, משלב שומר עם עלים לינדן, לבנדר, תירס משי, שורש וגאלאנגה, ירוק שיבולת שועל טבעי בטעם תפוז, וטוען של דרך מרעננת באמת לבעוט להתחיל את היום, להגיע לצורה.

אך נתקל של בירות באמת יכול לעזור לך לרדת במשקל?

זה נשמע יותר מדי טוב להיות true – ועל פי רוב המומחים כי הוא באמת המקרה. למעשה, תה צמחים מסוימים למעשה לעשות יותר נזק מתועלת אם הם כוללים צמחי מרפא מסוימים יש אפקט משתן או משלשל חזק. שתן מופרזת, שלשול והתכווצויות בבטן יכול להיות רק חלק מתופעות הלוואי המשויכות חלק ההכנות ‘תה’ יותר יוצאי דופן אשר ניתן לקנות ברשת או מטפלים ברפואה הסינית המסורתית.

לחץ כאן כדי לקנות תה ירוק עבור הרזיה

מוגבל ראיות מדעיות

יש גם מוגבלת ראיות מדעיות כדי לאשר להרזיה תה לעבוד למעשה להעביר את אותם קילוגרמים. עד כה, רוב המחקר יש נסבו על תה ירוק. תה שחור וירוק בא אותו צמח – Camelia סיננסיס – אך העלים מעובדים באופן שונה.

כתוצאה מכך, שני סוגי תה מכילים כמויות דומות של פלבנואידים, אשר פועלים כמו נוגדי חמצון חזקים בגוף. עם זאת, בגלל ההבדלים עיבוד, הם מכילים סוגים שונים של פלבנואידים. תה שחור מותסס, פלבנואידים בעלי מבנה מורכב יותר, מורכב theaflavins ו- thearubigins.

לעומת זאת, unfermented תה ירוק מכיל פלבנואידים הנקראים catechins, אשר בעלי מבנה פשוט. אלה catechins הנפוץ ביותר הוא מספר gallate גבוהה או EGCG.

יחד עם קפאין – אשר נמצא תה שחור וירוק – חשבו כי catechins, במיוחד EGCG, אחראים אפקטים הרזיה של תה ירוק. כתוצאה מכך, המחקר התמקד מרכיבים אלו.

מאפייני שריפת שומן

למרבה הצער, בעוד מחקרים גילו כי תה ירוק עשויה להפחית את שומן, הגברת חילוף החומרים, רוב העבודה בוצעה במבחנות או בעלי חיים כגון חולדות ועכברים. למעשה, מחקרים מעטים מאוד בוחנים שריפת שומן או משקל פוטנציאל ההפסד של תה ירוק בבני אדם –, במקרים רבים, למרות כבר מצאו קשר חיובי בין צריכת תה ירוק הרזיה, מחקרים אלה היה גרוע תוכנן או כלולה רק קומץ של נושאים.

לחץ כאן כדי לקנות תה ירוק עבור הרזיה

ספירת קלוריות

בשורה התחתונה: מחקרים קליניים מעוצבת יותר יש צורך לאשר בחוזקה את היתרונות של אובדן משקל של תה ירוק.

הציניקנים טוענים כל היתרונות של אובדן משקל הם כנראה עד החיסכון קלוריות שנעשו על-ידי המעבר מחלבי, ממותקים כוס תה שחור ללא קלוריות לכוס תה ירוק או צמחים. במציאות, זהו ארגומנט ריאלי. Mug הרגיל של תה עם 1 כפית סוכר וחלב semi-skimmed מכיל 38 קלוריות.

ארבע כוסות ביום מסכמת קלוריות 152, הוספה עד קלוריות 55,480 מסיבי בשנה – בסופו של דבר, מספיק כדי לעזור לך לרדת 16 ק ג בשנה אם החלפת אלה ספלי תה ירוק ללא קלוריות! בנוסף, digestives שוקולד לא טעם טוב עם תה ירוק!

יתרונות הרזיה צריך חקירה

אותו יש לנקות כי היתרונות להרזיה תה צריך חקירה נוסף, אך כי לא צריך לדחות אתה שותה בירות הרגיל שלך. אם אתה מעדיף תה שחור או ירוק, יש המון עדויות להציע כי שניהם פוטנציאלי יכול ליהנות בריאות, בזכות נוגדי חמצון שהם מכילים.

לחץ כאן כדי לקנות תה ירוק עבור הרזיה

נקה יתרונות בריאותיים

בעוד היתרונות להרזיה תה ירוק נשאר לא ברור, כמות גדולה של מחקר חזקים יש נסבו על יתרונות הבריאות הכללית של פלבנואידים תה. כתוצאה מכך, בריאות מומחים רבים עכשיו ממליצים כי במסגרת אורח חיים בריא, ארבע כוסות ביום יכול לעזור להגן על גופנו מפני ההשפעות של רדיקלים חופשיים – מולקולות מזיקים שעלולים לגרום נזק לתאים. בתורו, זה עשוי לעזור כדי להקטין את הסיכון שלנו של בעיות בריאותיות רבות כולל מחלות לב, סרטן, שבץ, מחלת אלצהיימר קטרקט ואף.

תה הוא מקור טבעי של פלואוריד, מינרל חשוב עבור בריאות השיניים. ואמור אף-על-פי תה שחור וירוק מכילים קפאין, מומחים בתחום הבריאות יש כמות מספקת כוס תה כדי לגרום אפקט משתן. כתוצאה מכך, סוכנות תקני מזון וגם האגודה דיאטטיים הבריטית לומר תה סופרת לקראת דרישה הנוזלים היומית שלנו.

אז גם אם יבצע ספל־תה אתה דק למשך הלילה, סביר להניח שזה לא הולך לעשות לך נזק כלשהו. העצה שלנו: לשים בקומקום, לדלג על סוכר וביסקוויטים וליהנות בירות האהוב שלך!

לחץ כאן כדי לקנות תה ירוק עבור הרזיה


ם לכתבה “שתיית תה להורדה במשקל?”


קשורים לכתבה “שתיית תה להורדה במשקל?”