תופעות לוואי Capsiplex

מהן תופעות הלוואי Capsiplex

חשוב לשקול את תופעות הלוואי של אחרים גלולות אובדן משקל היו דיווחים על בעיות בריאות קשות בעבר. כמה הוסרה מן השוק כמו ה-FDA מצא אותם מזיקים מסוכנים עם unsubstantiated תביעות. עם זאת, אלה גלולות היו ניסוחים סינתטי, לא מורכב מחומרים טבעיים.

Capsiplex (משקל אובדן גלולות) מבוססת על תמצית פלפל צ’ילי אדום. תעמולה, אומר כי הגלולה קסום זה שורף קלוריות גם אם אתה יושב.

Capsiplex עובד על העיקרון של שריפת תאי שומן באמצעות אפקט termogenic, האצת חילוף החומרים. וזה בגלל תמצית פלפלת, המכונה הסוכן בעיתונים אשר מייצר חום, מפחית תיאבון, מגביר את חילוף החומרים, שורף קלוריות, מפחית את הגוף המסה ומפחית שומן הגוף. צ’ילי פפרז היכולת להמיס קילו ידוע למדענים במשך זמן רב, אך כדי להשיג את האפקט הרצוי שיש לצרוך כמויות גדולות של פלפל. זה יכול לגרום כוויות בפה, גירוי של מערכת העיכול והרקטום במהלך פריקה. עם זאת, Capsiplex מכיל שכבת הגנה המונע גירוי במערכת העיכול. זוהי דרך בריאה של הרמת משקל שנכפו על-ידי הכוכבים הגדולים של הוליווד.

לחץ כאן כדי לרכוש Capsiplex Plus מהאתר הרשמי

Capsiplex תוצאות מחקר קליני:

278 קלוריות יותר שרוף לפני, במהלך ואחרי פעילות גופנית

כמה הוא 278 קלוריות שווה?

  • 2 עוגיות שוקולד צ’יפס
  • 3 שעות ו 20 דקות של הליכה ב- pace(2mph) בינוני
  • בורגר 1
  • 25 דקות של ריצה (במרחק של 10 דקות, מייל)
  • 1 חתיכת פיצה גבינה
  • ½ בייגל עם גבינת שמנת 1T

Capsiplex הוא neutraceutical טבעי 100%, במיוחד ניסח שימוש בחומרים נגזר הצמח כדי להגביר את חילוף החומרים והאנרגיה ההוצאה. המרכיב העיקרי הוא תמצית פלפלת נגזר מפלפלים אדומים חמים. שאר החומרים הם ניאצין, פיפרין קפאין. ניאצין הוא מועיל בהורדת הכולסטרול הרע, הגדלת הכולסטרול הטוב HDL. פיפרין הוא המרכיב האחראי על הטעם החריף של פלפל שחור. קפאין נמצא בכמויות קטנות מאוד ומעשי כדי להגביר את חילוף החומרים.

צורך אלה מרכיבים טבעיים כי רובנו צורכים בקביעות בתזונה שלנו הופכת Capsiplex משקל אובדן בטיפול אפילו עייף. רבים סובלים משטרי דיאטה חסר אחריות, גלולות תזונתיים עם סיבוכים קשים. זהו הזמן יש משהו בשוק זה טבעי כל כך.

תופעות הלוואי היחידה שיכולות לנבוע Capsiplex הן שימוש לרעה או ניצול לרעה של תזונה כללית. לדוגמה, אם אחת צורכת מספר כמוסות ליום, לא ייתכן בטוח לקבל מינון גבוה מאוד של מרכיבים אלה, אף-על-פי הם טבעיים. ישנם מגבלות אפילו עבור חומרים טבעיים. אחר שימוש לרעה יהיה חושבים שמכיוון אתה לוקח את הגלולה, לאכול יותר מזונות לא בריאים ולהפסיק כעת תרגיל. Capsiplex פועלת באופן הטוב ביותר כאשר הוא משולב עם תוכנית פעילות גופנית ותזונה בריאה.

לחץ כאן כדי לרכוש Capsiplex Plus מהאתר הרשמי

Capsiplex תוצאות מחקר קליני:

  • 278 קלוריות יותר שרוף לפני, במהלך ואחרי פעילות גופנית
  • 12 פעמים יותר קלוריות עבור מעלה-עד שעה לאחר פעילות גופנית לעומת כאשר הם לקחו פלצבו
  • 3% יותר קלוריות במהלך תרגיל
  • 3 פעמים יותר קלוריות לפני פעילות גופנית

לצרוך 278 קלוריות ליום מחדש במשקל של למעלה מ- 25 קילו בשנה!

אם יש מצבים רפואיים או בהריון, מומלץ לדבר עם הרופא שלך לגבי Capsiplex. מצבים רפואיים מסוימים כוללים מחלות לב וסוכרת. שיש אלרגיה לאחד המרכיבים ניתן גם ליצור תופעות לוואי. לא מומלץ לילדים צעירים יותר 16 שנים. בנוסף, לא מומלץ לנשים מניקות אשר להניק ילדיהם.

אנשים בריאים לא חווים תופעות לוואי. אין צרבת או קלקול קיבה. קפסולות אין טעם חריף. אין שום גירוי בפה או הוושט אף-על-פי קפסאיצין בפני עצמו הוא מגרים. לכך הוא טכנולוגיה מיוחדת המשמשת להפקת הקפסולה עם המרכיב העיקרי רירית הליבה של הקפסולה וציפוי החיצוני. הציפוי מגן מפני קפסאיצין שחרור וסביבה של קיבה חומצי במעי ב- pH גבוה יותר כדי לספק תועלת ביותר.

לחץ כאן כדי לרכוש Capsiplex Plus מהאתר הרשמי

מידע נוסף על Capsiplex

על אף Capsiplex טבליות לגמרי טבעי, בטוח לשימוש, יש אנשים להשתמש בה ללא התייעצות מוקדמת עם המומחה. לדוגמה, נשים הרות, מיניקות לא צריך להשתמש בהם כמו גם לב חולים, חולי סוכרת אשר נטילת תרופות מרשם ברגולציה של הבעיות שלהם. הסיבה לכך היא ידוע היטב כי ירקות להשפיע על רמות הסוכר בדם, זרימת הדם.

ישנם לא דווח על מקרים של תופעות לוואי באמצעות Capsiplex. עם זאת, לפני כל שימוש של תוספי חדש, אנשים שרוצים לרדת במשקל צריכים להתייעץ עם רופא. הוא מכיר החולים היסטוריה רפואית אז יכול לאשר את השימוש בהם, הצבע על השפעות שליליות אפשריות גלולות יכול לייצר.

למרות Capsiplex מבטיח קילו loosing בטוח לחלוטין ללא הגבלה ללא דיאטה המגבילה, משטרים תרגיל מוגברת, כל אדם נורמלי היה לתהות אם זה אפשרי ללא תופעות לוואי מזיקות. לכן, כמה מחקרים עצמאיים צריכה להיעשות על חוויות של אחרים לפני שתחליט באיזו שיטה זו של ירידה במשקל. בנוסף, ישנן שאלות רבות בלתי פתורות על capsilex. האתר הרשמי של Capsilex מספק מידע רב כגון ההרכב של הלוח, ניסוחים, המינון המוצע הבטחות שונות של ירידה במשקל. אבל בשום מקום לדבר על כוחו של כמוסות הרזיה.

כמו כן, הוא היה הצביע במהלך תרגיל האדם מאבד 278 קלוריות יותר מהרגיל, אבל לא יודע משקל אינה מאבדת אם אין שום פעילות גופנית. בנוסף, סלבריטאים רבים לקדם את Capsilex, אבל לא מציעים כל ראיה על ההשפעות שלהם. לבסוף, Capsilex מכיל קפאין. למרות באתר הרשמי הודיעה כי היא כמות קטנה מאוד, בשום מקום נחשפת הכמות הזו. למרות Capsilex מכילה את ציפוי משמש כדי למנוע פציעות של הפה, איברים פנימיים, זה צריך להימשך זמן רב להפגין תופעות לוואי.

לחץ כאן כדי לרכוש Capsiplex Plus מהאתר הרשמי


ם לכתבה “תופעות לוואי Capsiplex”


קשורים לכתבה “תופעות לוואי Capsiplex”