תמצית פולי קפה ירוק – תוספת עבור הרזיה

היסטוריה של פולי הקפה הירוקים תמצית

של המנוח, תמצית פולי הקפה הירוקים יש כבר אקוריום על טלוויזיה ומדיה אחרים מבער שמנים premier. פולי קפה ירוק תמצית יכול להיות הפתרון עבור אובדן משקל ומחלות שונות?

ההיסטוריה של תמצית יוצאת דופן זו הולכת אחורה אלפי שנים. למעשה, בראשית, פולי קפה נאכלו כמזון. חמולות מזרח אפריקה מיל את הפולים קפה ביחד, מיזוג אותם לתוך משחה מעורבב עם שומן בעלי חיים. לאחר מכן, כ 1000 לספירה, סוג של יין מן הפולים קפה פותחה על ידי יוצאי אתיופיה, על-ידי הלוגיסטים שעועית יבשים במים.

בנוסף, קפה גדל באופן אורגני על חצי האי ערב שבו אותו בתחילה היה מבושל לתוך משקה חם. למרות שנים של מחקר על קפה קפאין, מחקרים לא הצליח להוכיח את היתרונות של שתיית קפה, עד עכשיו. הפעולה נוגד חמצון מעולה הבחין במחקר האחרונה על קפה נחשב ייחודי בשל חומצות phenolic. התמצית מורכבת פוליפנולים רבים בשם hycroxycinnamic-חומצות. שני שהחשובה caffeic וחומצות chlorogenic. חומצה Caffeic היא אמלגם phenolic ראשי בקפה.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

מה זה ירוק לחלץ פולי קפה

תמצית פולי הקפה הירוקים הוא הרכיב האחרון על השוק. שוררת נוגד חמצון רב עוצמה לחלץ מאפיינים דומים כדי חמצון טבעיים שונים בדומה זרעי ענבים ותה ירוק. פולי קפה ירוק מכיל פוליפנולים לעבוד כדי לעזור להקטין חמצן-רדיקלים חופשיים בתוך הגוף, מתנהג כמו נוגדי חמצון טוב.

זו תמצית שעועית מדי פעם equalized עד 30% כדי 50% חומצה פוטוגני, מרכיב מתחם קפה כי הוא פופולרי עבור שלה השפעות מועילות. קפה חם מכיל cafestol, מרכיב טבעי שנותן קפה טעם שומני במתינות, מרה, אשר קשורה בהשלכות של שתיית קפה ולתקשור; עם זאת, תרכובת זו לא נמצא פולי הקפה הירוקים או תמצית שלה.

מרכיבים של פולי קפה ירוק תמצית

תמצית שעועית ירוקה מכיל פוליפנולים עם חומצות clorogenic, dicaffeoylquinic חומצות אמינו וחומצות caffeoylquinic. Chlorogenic-חומצות הם תוצרי לוואי של חומצה cinnamic עם השפעות אורגני בדרך כלל קשור פעילויות אנטי דלקתיות ואנטי נוגד חמצון שלהם. על פי המזון והתרופות האמריקני (FDA) תמצית פולי קפה ירוק יש ללא תופעות לוואי, היא נחשבת כתוספת בטוחה.

Dicaffeoylquinic-acidss המחפשים לשלב בין טיפול אלטרנטיבי ונוחות ראש פוטוגני חומצות להציג בטבע caffeoylquinic חומצות אמינו. פולי קפה ירוק תמצית מורכב שעועית ירוקה מצמח ערביקה קפה. ישנם שני סוגים של צמחים קפה רובוסטה ו ערביקה. ערביקה חזק יותר באיכות ויש caffeic יותר פוטוגני חומצות. האלמנטים החשובים שני תיתן דין וחשבון על פעילות נוגדת חימצון.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

תמצית קפה ירוק וירידה במשקל: זה עובד?

תמצית קפה ירוק ניתן הסוד יעילה על המשקל אובדן החוקרים מצאו כי נטילת כמוסות תמצית מספר של קפה ירוק מדי יום, לאכול שתזונה בריאה דל שומן ופעילות גופנית באופן שגרתי, נראה אמצעי בטוח, יעיל בעלות נמוכה כדי לרדת במשקל. בנוסף, פאנל של חוקרים מאוניברסיטת ידועים גילה כי תמצית פולי הקפה הירוקים סייע עם ירידה במשקל בעקבות מבחן מספר מתנדבים שמנים. המחקר גילה תקווה תוצאות עבור אנשים שרוצים לרדת במשקל.

על פי מחקר, היהיר לאיבוד בממוצע סביב שבע עשרה קילו רק עשרים ושניים שבועות לימוד. באופן כללי, הם היו לירידה במשקל הגוף רגיל של למעלה מ- 10%, הפחתה רגיל אחוזי השומן של למעלה מ- 15%. כאשר כל נאמר ונעשה, כן, נוזלים תמצית טהורה של פולי קפה ירוק או תוספי תזונה כמוסה לסייע עם ירידה במשקל מהר יותר.

מחקרים שבוצעו לאחרונה נבדק יעילותו של raw תמצית קפה ירוק לצד פלצבו; תמצית טהורה של פולי קפה 100% זכה הידיים למטה. בנוסף, על ידי לקיחת תמצית ה טהורה של פולי קפה, אנשים לבלוע קצת אנרגיה נוספת כדי לקבל אותם לנוע, אשר להוסיף סכום נוסף של אובדן קלוריות. לחץ כאן כדי לקבל מידע נוסף אודות המחקרים שהוזכרו.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

היתרונות של פולי הקפה הירוקים לחלץ

לחץ דם גבוה

פולי קפה ירוק תמצית יכול להיות תועלת בהפחתת לחץ דם; עם זאת, נדרשים מחקרים נוספים כדי לאשר את התוצאות. Chlorogenic-חומצות unroasted פולי קפה ירוק לחלץ ירידות לחץ דם בני אדם אימפולסיבי עם יתר לחץ דם, חולדות. לחץ הדם של המטופל הפחתת אפקט ורווחה של CGA נותחו במהלך ניסוי קליני אקראי.
טוב יותר כלי דם מחזור הדם, פעולה

פולי קפה ירוק תמצית יוצר תגובתיות vaso תגובתיות או כלי דם אדם טוב יותר.

סכרת, סוכר בדם

פולי קפה ירוק תמצית תוספי תזונה משופרת עודד תנגודת לאינסולין ואת פעילות המוח אנרגיה בעכברים. מחקרים נוספים מבוצעות על השפעת תמצית פולי הקפה הירוקים על הביית שונים; עם זאת, העוצמה של תוספת חיונית. תמצית באיכות טובה יבטיחו תמצית פוטוגני חומצה חסרת שומרת כל חלק יקר אנזימים תרכובות. להשוות תמצית תה ירוק ידועים, טהור פולי הקפה הירוקים תמצית מורכב רבים היתרונות בריא נוסף מלבד במשקל מהר יותר. תרכובת אורגנית בנוסף מספקת, משמש נוגד חמצון רב עוצמה לעבר הסכנות רדיקלי חמצן חופשי הרסני.

בשל האופן סלולרי-בריאות פיתחה בעשור הקודם, מדע כעת מתמקדת רדיקלים חופשיים כאחד העבריינים הגדולים של בריאות לקויה באיכות ואריכות חיים בעולם היום. מלבד המשמש כעזר התמיכה של השוואת שיעורי המס על רמות הסוכר בדם, פולי הקפה הירוקים תמצית הטענה האחרונה לתהילה היא תכונותיו אובדן משקל. למרות זאת, הפיכת שומן שריפת תוספי עבור דחיפה אובדן משקל נוסף לא צריכה להיות האמצעי הראשון של הפחתת משקל. ד ר עוז, הרופא טלוויזיה פופולרי כאמור, הוספת מוצר אובדן משקל כמו תמצית פולי הקפה הירוקים יכולים בשום אופן לא תחליף טוב, איכות, דיאטה עם שפע של כושר.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

איך ניתן לקנות פולי קפה ירוק תמצית

ארבעה שלבים כדי לעקוב אחר לפני ביצוע רכישה:

1) תמיד לבחור את תוספי שנעשו בארצות הברית או אירופה. רוב המותגים לנסות להסתיר את העובדה כי תוספי שלהם נעשים בסין. כפי שאתה ודאי יודע שאף אחד לא שולט יצרנים בסין, זה מתבטא הרבה של תוספי מזון באיכות נמוכה בארצנו הביתה.

2) להימנע אפדרין. אין זה סוד כי הרבה יצרני לנסות להחליף את תמצית פולי קפה ירוק עם אפדרין וזה הרבה יותר זול.

3) לאמת. תמיד לבחור מאומת פולי הקפה הירוקים – זוהי אחריות שלך כי אתה לא חווה תופעות לוואי, זה יעביר הגוף חלום שאתה רוצה.

4) איכות פולי קפה ירוק תמצית אמורה לעלות לפחות 50 $. כן, פולי קפה ירוקים טבעיים אינם זולים (תרכובת טבעית עלול לעלות גבוה ככל $15.000 לכל אחד ליברות). אז אם אתה רוצה תוצאות יוצאות דופן הימנע כלום כי הוא זול יותר מ 50-60 דולר. נא בחר תוספת אחרת אם כי כמות הכסף לשים אותך למצב לא נוח מבחינה כלכלית.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

המסקנה של פולי הקפה הירוקים לחלץ הדעת

רגע חדש הגיע במדע של תזונה ובריאות. מי היה חושב כי חלק ניכר סובבים סביב תמצית טהורה של פולי הקפה הירוקים מקושרים טבעית הרזיה על-ידי החל לרדת במשקל בקצב בינוני מינוס לערוך שינויים מהותיים להסיק עם תוצאות טובות יותר בטווח הארוך, אורח חיים בריא יותר.

אף-על-פי תמצית פולי הקפה הירוקים יש כבר מפורסם כתוספת אובדן משקל, יש רק כבר לכמות מזערית של מחקר לגבי טענות כאלה. אם אדם רוצה באמת לרדת במשקל, בגישה שיטתית דיאטה ואורח חיים חשוב.

ללא תופעות לוואי ידועות כבר גילו לגבי תמצית פולי הקפה הירוקים, למרות המרכיב קפאין פולי קפה יכול לגרום לאנשים להיות חרד באותה דרך בה כוס אחת של קפה חזק יעשה כך עדיף תמיד לבחור תוספי ללא קפאין בהם כי יהיה בטוח ממך אלה תופעות לוואי קלות אפשרית מן הקפאין.

זהה כל תוסף תזונה, אחד צריך להתייעץ עם הרופא שלהם לפני היציאה כל תוכנית אובדן משקל התוצאה הטובה ביותר האפשרית. כמו כן, זכרו אני לא יכול לדעת את מצבך הפיזי הנוכחי כך באתר זה להתייחס אך ורק לידע כללי בלבד. צריך תמיד לדבר הרופא שלך לפני שתנסה תוסף.

כתב ויתור: שימו לב כי אף אחד המידע הכלול לעיל נבדק, שאושר על-ידי ה-FDA. אתר זה לא התכוונה כלל באבחון אנשים. אתר זה אינו יכול להיות תחליף לרופא מקצועי לייעץ. תמיד להתייעץ עם הרופא שלך אם אתה לא בטוח לגבי אחד של תוספי שאתה רוצה לנסות. כמו כן, תוצאות דנו באתר זה לא יכול להיות אופייני, הם לא מבטיחים כי תוכלו להשיג אותם.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי


ם לכתבה “תמצית פולי קפה ירוק – תוספת עבור הרזיה”


קשורים לכתבה “תמצית פולי קפה ירוק – תוספת עבור הרזיה”