Africké Mango Dieta Na Hubnutí

Ve skutečnosti některé obsahují některé docela věrohodné vědy, nároky a jsou levné a snadno vyzkoušet, že jen asi každý může dát jim víru na test je. Takový je případ s nově nabízel stravy africké Mango.

Tenhle byl dán impuls díky vysoký profil potvrzení jednoho Dr. Oz. Víte, že Dr. Oz byl katapultovala ke slávě přes jeho vystoupení na Oprah Winfrey show. Je teď hvězda jeho vlastní DR. OZ SHOW, která ho nabízí v nemocnici křoviny nám dává rady, ne-nesmysl zůstat zdraví, hubnutí a žijí déle.

V září 2010 Dr. Oz udělal segment o africké Mango, poměrně nově objevené ovoce, které věří, že je odpověď, kterou někteří hledali zbavit ty nechtěné liber a žít zdravěji, delší život.

On vlastně chválil africké Mango jako doplněk průlom a dokonce i zázrak v vaší lékárničky.

WOW… to jsou některé docela odvážné prohlášení, zejména pocházející z legitimní lékař a jedna jako uznávaný jako Dr. Oz. Mango dietu, kterou tvrzení bylo doloženo na dobré Dr show když jeden z ostatních lékařů na show, Dr. Tanya Edwards, se snažil africké mango pilulky. Moc k jejímu překvapení, ztratila celkem 7 liber v první měsíc bez nutnosti změnit nic o její dietu nebo cvičení rutiny. Zdá se, že docela značné množství hmotnosti ztratit za pouze jednu pilulku.

Dr. Oz dál varovat lidi, nicméně, že ne všechny africké Mango je vytvořena rovná.

Kdykoliv nová dietní šílenství hity, existuje asi dvakrát tolik firem, které spěchat na trh s něčím, která tvrdí, že ingredience, které to opravdu není. To je určitě případ s dietou africké mango. Dr. Oz, varuje zájemce o rezervování tuto novou dietu, zda že si zakoupí produkt, který obsahuje čistý Irvingia Gabonensis, který je klíčem extrahovat z africké mango ovoce. Ujistěte se, že je to bez plniv, přísad a umělých přísad. Drž se dál od přidané látky, vyžadované vůbec africké mango do práce a může skutečně myslíte medvědí službu tím, že budete cítit nervozita.

Také pozor na zkušební verze zdarma nabízí, většina z nich jsou podvody. Mohou být velmi těžké se zrušit a obvykle mají velmi málo skutečné africké Mango seed v nich. Některé africké mango Recenze stránky, tam jsou vlastně jen frontách’ pro zkušební verze zdarma nabízí africké mango podvod.

Přečtěte si ingredience a dělat domácí úkoly, protože pokud dostanete skutečné řešení, můžete ztratit pár kilo.

Klikněte zde koupit africké Mango z oficiální webové stránky

Takže co je tak zvláštního na čistě africké Mango kdekoli?

Africké Mango, které jsou také známé jako ‘dikka ořechy’ nebo Irvingia, jsou původem z guinejských deštných pralesů v západní Africe. Původních obyvatel této oblasti vám říci toto přírodní ovoce a semen, které obsahuje byly použity pro stovky let africkými kmeny pro lékařské účely.

Tyto divoce vypěstované plody jsou jedlé a jsou velmi podobné tradiční mango a také nést bílkovin. Ořechy pěstované rostliny jsou sklizeny a suší tak, že jsou zachovány. Pak mohou být prodány v plném rozsahu, nebo jsou na prášek, který lze použít k vložení, používané v kuchyni, aby. Pasta je dokonce používán v původní oblasti k vytvoření chutných chlebů, olejů a dalších produktů.

Super věc o této konkrétní diety je, že její základ není chemikálie, ale jednoduše zdravé ovoce. Ve skutečnosti skutečné zdravotní přínosy tohoto divu, ovoce pochází z extraktu z jeho semen.

Africké mango semena extraktu byla objevena mít významný vliv na snížení cholesterolu, přesněji řečeno LDL nebo lipoproteiny nízké hustoty a triglyceridů (špatné cholesterols), zvýšení HDL (dobrý cholesterol) a dokonce i pomoc lidem hubnout.

Klikněte zde koupit africké Mango z oficiální webové stránky

Jak africké Mango díla

Další výzkum se provádí na různé ingredience obsažené v jeho semena a plody, ale zatím, výzkum byla slibná. Výzkum ukazuje, že velké množství rozpustné vlákniny pomáhá zpomalit vstřebávání cukru v krvi.

Rozpustné vlákniny také váže s kyselinami žluči do střeva a excretes je z těla. To přinutí jater zvýšit metabolismus tuků a cholesterolu produkovat více žlučových kyselin, spalování uložených tuků a snížení hladiny špatného cholesterolu.

Výzkum také zjistil, že výtažky zvyšují hladiny adiponektinu anti-pobuřující, hormonální, který je spojen s nižší rizika diabetu a kardiovaskulárních chorob. Adiponektinu je vylučovaný tukové buňky ke zvýšení metabolismu tuků a buněčnou absorpci cukru v krvi.

Konečně tam byl také pozorované zvýšení množství leptin v těle, hormon odpovědný za regulaci chuti.

Jak funguje Leptin

Leptin je hormon se uvnitř tukové buňky, který hraje roli v chuti k jídlu. V podstatě je to, co se děje:

Když leptinu pokles, jídlo vypadá úžasné a čau jsme se. Trochu jako kdy Pepé Le Pew vidí, co se zdá být žena skunk, je ve skutečnosti Penelope kočička s bílým proužkem namaloval se ji zpět. Vypadá úžasné Pepé a on jí neodolá. Podobně jako jídlo je těžké odolat s nízkou leptinu.

Když leptinu vzestupu, cena nevypadá tak dobře a můžeme přestat jíst. Jako když Penelope Pussycat bílý pruh odplaví a Pepé vzdá chase.

Když se vezme africké mango plus příplatek bude tento konkrétní problém minulostí. Mango doplněk zajišťuje že vaše leptinu zůstanou přesně kde by bylo Pokud jste nebyli diety – což je mnohem jednodušší, aby vás na vaší stravě.

Klikněte zde koupit africké Mango z oficiální webové stránky

Závěr o africké Mango-Irvingia Gabonensis

Existuje několik důvodů, proč byste měli zvolit africké mango doplněk stravy nad ostatní výrobky hubnutí:

  1. Vědecky prokázáno, že zlepšení úbytek hmotnosti. Klinické studie ukázaly 5 až 7 procent pokles tělesné hmotnosti, pouze za měsíc.
  2. Zdá se, že vyvolat ztráta tuku bez nutnosti změnit svůj jídelníček nebo cvičení rutiny.
  3. Vyrobeno z přírodní látka nalezena v africké mango ovoce.
  4. Bezpečné pro použití – žádné vedlejší účinky známé africké mango. (Nicméně existuje několik zpráv o zvýšené libido) Doplněk, který vám pomůže vrhnout liber a cítí víc sexy? Zní to dobře pro nás!
  5. Pomáhá zvyšuje metabolismus tuků a také zlepšuje své tělo lipidový profil, včetně snížení cholesterolu zlou krev.
  6. Doporučuje Dr. Mehmet Oz, stejně jako ostatní lékaři a zdravotníci.

Dr. Oz africké mango získala skvělé Recenze, s jeho uživatelů tvrdí, že větší energii a ztratili značné množství hmotnosti beze změny nic na jejich výživy a životního stylu. Také cítil bezpečnější a věří v jejich těla a jsou radost extraktu je pozitivní dopad na jejich zdraví.

Extrakt je poměrně levné, koupit a vzhledem k tomu, že musíte jen polykat jedna až dvě tablety denně získat všechny výhody, má smysl láhev pro sebe a shlédnout, pokud strava africké mango je odpověď ztráta váhy, kterou jste hledal.

Hlavní věc k zapamatování je, že když budete mít doplněk africké mango, budeš si obrovskou podporu pro váš metabolismus.

Jednoduše řečeno, pokud jste se rozhodli vzít tento doplněk denně (což byste měli dělat podle návodu) váš metabolismus bude aktivnější, což umožní spálit více kalorií a zhubnout mnohem snadněji, než by sami.

Klikněte zde koupit africké Mango z oficiální webové stránky

Africké Mango klinické studie

Kritici Irvingia gabonensis tvrdí, že výrobek je podvod, stejně jako mnoho jiných Hubnutí doplňky. Ale s vědecký výzkum zálohovat své výhody, Irvingia gabonensis je to pravda a osvědčený produkt hubnutí.

Studie zveřejněné v Lipidy ve zdraví a nemoci deníku v roce 2005, zjistil, že účastníci studie, které obdržel africké mango získat třikrát denně ztratil přibližně 5 procent jejich tělesné hmotnosti v jednom měsíci. Na rozdíl od účastníků studie, které obdržela placebo a jen ztratil 1 % jejich tělesné hmotnosti.

Pak v předběžné výzkumu zveřejněné v časopise Lipidy ve zdraví a nemoci v roce 2009, 102 obézní muži a ženy byly pozorovány za 10 týdnů. Byli rozděleni do dvou: placebo skupina a skupina, která přijímá 350 mg standardizovaného extraktu gabonensis Irvingia (IGOB131).

Do konce roku 10 týdnů ti, kteří měli Irvingia gabonensis extrahuje ztratila v průměru 28 liber ve srovnání se ztrátou 1 libra v placebo skupině. Tam byl také významný pokles jejich tělesného tuku, cholesterolu a obvodu pasu. Tělesný tuk byla určena pomocí analýzy bioelektrické impedance. Tato studie také poznamenal, že extrakt IGOB131 měl pozitivní vliv na leptinu.

Na základě této studie, dávku 1,05 g hrubé Irvingia gabonensis extrahovat, IGOB131 se doporučuje na snížení cholesterolu.

Klinické lékařské studie ukázaly, že po za měsíc nebo tak užívání, lidé by mohla přijít až na deset liber a měl nárůst energie na startu. Navíc mnoho lidí zobrazeny snížení cholesterolu a výbuch energie, která by mohla vysvětlit pouze prostřednictvím jejich využívání africké mango.

Mnozí účastníci vykázaly nárůst v jejich metabolismu, které, jak všichni víme, může pomoci při snižování vaše tuk. Během africké mango studie nejvíce zvýšení jejich úrovně cvičení nebo snížení jejich kalorický příjem, ale stále viděli úbytek hmotnosti.

Klikněte zde koupit africké Mango z oficiální webové stránky


Hledá “Africké Mango Dieta Na Hubnutí”


Související články na “Africké Mango Dieta Na Hubnutí”