Africké Mango Stravy Pre Chudnutie

V skutočnosti, niektoré zahŕňajú niektoré docela vierohodné vedy, pohľadávky a sú lacné a jednoduché stačí vyskúšať, že ktokoľvek môže dať im vieru na vyskúšať ich. Taký je prípad s novo ponúkal stravy africké Mango.

Ten bol daný impulz vďaka vysokým profilom potvrdenie jeden Dr Oz. Viete, že Dr Oz bol katapultovala k sláve cez jeho vystúpenie v show Oprah Winfrey. On je teraz hviezdou jeho vlastné Dr OZ SHOW, ktorá ponúka mu v nemocnici drhne, dáva nám Rady nie-nezmysel, zostať zdravý, schudnúť a žijú dlhšie.

Späť v septembri 2010, Dr Oz urobil segment o africké Mango, pomerne novo objavenej ovocia, ktoré on verí je odpoveď niektoré hľadal prolévat tie nechcené libier a žiť zdravšie, dlhší život.

On vlastne ponúkaný africké Mango ako prielom doplatok a ani zázrak vo vašej lekárničke.

WOW… to sú niektoré docela odvážne vyhlásenie, najmä pochádzajúce z legitímnych lekár a jeden uznaná ako Dr Oz. Mango stravy pohľadávky boli podložené na dobrý Dr show keď jeden z ďalších lekárov na show, Dr Tanya Edwards, snažil africké mango tabletky. K jej prekvapenie, ona stratila celkom 7 libier za prvý mesiac bez majú zmeniť niečo o jej diéty alebo cvičenia rutiny. To sa zdá dosť značné množstvo hmotnosti stratiť za iba jednej pilulky.

Dr Oz ísť varovať ľudí, však, že nie všetky africké Mango je stvorení sebe rovní.

Kedykoľvek novú diétu craze hity, existuje asi dvakrát toľko spoločností, ktoré ponáhľať na trh s niečím, ktorý tvrdí, že zložky, ktoré naozaj nemá. Toto je určite prípad s africké mango stravy. Dr Oz upozorňuje záujemcov o odhlasovaní Táto nová diéta na uistite sa, že si kupujú produkt, ktorý obsahuje čisté Irvingia Gabonensis, ktorý je kľúčom extrahovať africké mango ovocia. Uistite sa, že je to zadarmo, plnivá, prísady alebo umelé prísady. Pobyt od pridanej zložky, ktoré sú vôbec potrebné pre africké mango pracovať, a môže skutočne si medvediu službu tým, že máte pocit, nervózny.

Tiež pozor na skúšobné verzie zadarmo ponúka, väčšina z nich sú podvody. Môžu byť veľmi ťažké zrušiť a zvyčajne majú veľmi málo skutočných africké Mango semená zostávajú v nich. Niektoré africké mango hostí miest, tam sú vlastne len frontoch pre skúšobné verzie zadarmo ponúka africké mango podvod.

Prečítajte ingrediencie a urobte svoju domácu úlohu, pretože ak sa dostanete skutočné riešenie, môžete stratiť pár kíl.

Kliknite tu kúpiť africké Mango z oficiálne stránky

Takže, čo je tak osobitného o čistý africké Mango kdekoľvek?

Africké Mango, ktoré sú tiež známe ako dikka orechy alebo Irvingia, sú rodenými guinejských pralesov západnej Afriky. Domorodých obyvateľov tohto regiónu vám povedať tejto prírodnej ovocnej a obsahuje semená boli použité na stovky rokov africké kmene na lekárske účely.

Toto divoko pestuje ovocie sú jedlé sú veľmi podobne ako tradičné mango, a tiež nesú bielkovín. Orechy pestované rastliny sú zozbierané a sušené tak, že sa zachovajú. Potom môžu byť predané v plnom rozsahu, alebo sú zem do prášku, ktoré môžu byť použité, aby sa pasta, používané pri varení. Pasta sa dokonca používa v rodnom regiónov vytvoriť delicious chleby, olejov a ďalších produktov.

Super vec o túto konkrétnu diétu je, že jeho Nadácia nie je chemikálií, ale proste naozaj zdravé ovocie. V skutočnosti, skutočné zdravotné výhody tomuto divu, ovocia pochádza z extraktu z jeho semien.

Africké mango semená extrakt bol objavený mať významný vplyv na znižovanie hladiny cholesterolu, konkrétnejšie LDL alebo lipoproteínov s nízkou hustotou a triglyceridov (zlého cholesterolu), zvýšenie HDL (dobrý cholesterol), a dokonca pomáha ľuďom schudnúť.

Kliknite tu kúpiť africké Mango z oficiálne stránky

Ako africké Mango diela

Ďalší výskum sa vykonáva na rôzne zložky nájdené v jeho semená a plody, ale tak ďaleko, výskum bol sľubný. Výskum naznačuje, že veľké množstvo rozpustnej vlákniny pomáha spomaliť vstrebávanie krvného cukru.

Rozpustnej vlákniny tiež viaže s žlčových kyselín v čreve a vylučuje sa z tela von. Toto núti pečeň zvýšiť metabolizmus tukov a cholesterolu produkovať viac žlčových kyselín, spaľovanie uložených tukov a zníženie hladiny zlého cholesterolu.

Výskum tiež zistil, že extrakty zvýšiť hladiny anti-poburujúce hormón adiponectin, ktorý súvisí s nižšie riziko cukrovky a kardiovaskulárnych ochorení. Adiponectin je vylučovaný tukové bunky zvýšiť metabolizmus tukov a bunkovej vstrebávanie krvného cukru.

Napokon, nebolo pozorované zvýšenie sumy leptínu v tele, hormón zodpovedný za reguláciu chuť k jedlu.

Ako funguje Leptin

Leptin je hormón sa vnútri tukových buniek, ktorý hrá rolu v chuti do jedla. V podstate je to, čo sa stane:

Keď na jeseň leptínu, jedlo vyzerá úžasné a sme čau sa. Trochu ako keď Pepé Le Pew vidí, čo sa zdá byť žena skunk, je to vlastne Penelope Pussycat s bielym pruhom maľoval down ju späť. Ona vyzerá úžasné Pepé a on nemôže odolať jej. Podobne ako jedlo je ťažké odolať s nízkou leptin.

Keď leptínu rise, cenu nevyzerá tak dobre a sme prestať jesť. Ako keď Penelope Pussycat bielym pruhom odplaví a Pepé vzdá chase.

Pri užívaní africké mango plus doplatok bude tento problém minulosťou. Mango doplnenie zabezpečí, vaša leptínu zostane presne tam, kde by sa Ak ste neboli diéty – čím by to oveľa jednoduchšie, aby ste na svoj jedálniček.

Kliknite tu kúpiť africké Mango z oficiálne stránky

Záver o africké Mango-Irvingia Gabonensis

Existuje niekoľko dôvodov, mali by ste vybrať africké mango stravy cez ďalšie produkty chudnutie:

  1. Vedecky dokázané, k zlepšeniu chudnutie. Klinické štúdie preukázali pokles 5 až 7 percent telesnej hmotnosti v len mesiac.
  2. Zdá sa, že spôsobiť stratu tuku bez potreby môžete zmeniť svoju diétu alebo cvičenie rutiny.
  3. Vyrobené z prírodnej látky nájdené v africké mango ovocie.
  4. Bezpečné použitie-žiadne vedľajšie účinky, známy africké mango. (Avšak existuje niekoľko správ o zvýšené libido) Doplnok, ktorý vám pomôže zbaviť libier a cítiť sexy? Znie to dobre pre nás!
  5. Pomáha zvyšuje metabolizmus tukov a tiež zlepšuje vaše telo lipidový profil, vrátane zníženie hladiny cholesterolu v krvi zlý.
  6. Odporúča Dr Mehmet Oz, rovnako ako ostatné lekári a zdravotníci.

Dr Oz africké mango získala nádherný hostí, s jeho užívateľmi, vyhlasovať, že zvýšili energie a stratil značnú časť hmotnosti bez zmeny nič na svoju diétu a životosprávu. Tiež cítili bezpečnejšie a presvedčení o ich tela a sú spokojní o extrakt pozitívne účinky na ich zdravie.

Extrakt je docela lacný nákup a vzhľadom na to, že máte len prehltnúť jednu až dve tabletky denne získať všetky výhody, má zmysel vyzdvihnúť fľaša pre seba a vidieť z prvej ruky, ak africké mango strava je hmotnosť strata odpoveď ste hľadal.

Hlavná vec na zapamätanie je, že keď sa dodatok k africké mango, budete sa dostať na váš metabolizmus obrovskú podporu.

Zjednodušene povedané, ak ste sa rozhodli prijať tento dodatok denne (čo by ste mali robiť podľa návodu) váš metabolizmus bude aktívnejšie, čím umo ňujúca by ste spáliť viac kalórií a schudnúť ľahšie, než ste na vlastnú päsť.

Kliknite tu kúpiť africké Mango z oficiálne stránky

Africké Mango klinických štúdií

Kritici Irvingia gabonensis tvrdia, že výrobok je podvod, rovnako ako mnoho iných chudnutie doplnky. Ale s vedeckým výskumom zálohovať svoje výhody, Irvingia gabonensis je pravda a osvedčené chudnutie produkt.

V štúdii uverejnenej v lipidov v zdravia a choroby vestníku v roku 2005 zistil, že účastníci štúdie, ktoré dostali africké mango extrahujte trikrát denne stratil približne 5 percent svojej telesnej váhy v jednom mesiaci. Na rozdiel od účastníkov štúdie, ktoré dostali placebo a stratil iba 1 percent svojej telesnej hmotnosti.

Potom v predbežný výskum publikovaný v časopise lipidov v zdravia a choroby v roku 2009, 102 nadváhy mužov a žien boli pozorované 10 týždňov. Boli rozdelení do dvoch: placebo skupina a skupina, ktorá získa 350 mg štandardizovaného extraktu (IGOB131) Irvingia gabonensis.

Do konca roka 10 týždňov, tí, ktorí mali Irvingia gabonensis extrakty stratili v priemere 28 libier v porovnaní s 1 libra stratu v skupine s placebom. Tam bol aj výrazný pokles ich telesného tuku, cholesterolu a obvod pása. Telesný tuk bol určený pomocou bioelektrická impedančná analýza. Táto štúdia tiež poznamenať, že IGOB131 extraktu mal pozitívny vplyv na leptínu.

Na základe tejto štúdie, dávka + 1,05 g surovej Irvingia gabonensis extraktu, IGOB131 sa odporúča na zníženie hladiny cholesterolu.

Klinické lekárske štúdie ukázali, že po mesiac alebo tak užívania, ľudia mohli stratiť až desať libier a mal nárast energie až k topánka. Mnoho ľudí tiež zobrazené zníženie cholesterolu a výbuch energie, ktorá mohla len byť vysvetlená prostredníctvom ich využívania africké mango.

Mnohí účastníci ukázalo zvýšenie ich metabolizmu, ktoré, ako všetci vieme, môže pomôcť pri znižovaní vášho tuku. Počas africké mango štúdia najviac nezvýšili, úrovne ich cvičenia ani znížiť ich kalorický príjem, ale stále videli chudnutie.

Kliknite tu kúpiť africké Mango z oficiálne stránky


Hľadá “Africké Mango Stravy Pre Chudnutie”


Súvisiace články pre “Africké Mango Stravy Pre Chudnutie”