Afrika Mango Diyet Kilo Kaybı Için

Aslında, bazı bazı oldukça güvenilir bilim, iddiaları içeren ve ucuz ve kolay yeterli hemen herkes onları anlamak için onları test verebilir deneyin. Böyle yeni lanse diyet takviyesi Afrika Mango ile durumdur.

Bu bir Dr Oz yüksek profilli ciro sayesinde bir destek verdi. Bilirsiniz Dr öz ün görünüş ile Oprah Winfrey show oldu. O şimdi bize sağlıklı kalmayı hiç akıllıca tavsiye veren, onu hastanede özellikleri kendi Dr oz gösterinin yıldızı scrubs kilo ve uzun yaşam.

Geri Eylül, 2010 yılında Dr Oz Afrika Mango hakkında bir parça yaptım, oldukça yeni keşfedilen bir meyve inandığı bazı bu istenmeyen kilo döken aradım için cevap ve daha sağlıklı, daha uzun bir hayat yaşamak.

O aslında Afrika Mango bile bir mucize olarak sizin Tıp kabin ve bir atılım ek olarak lanse.

VAY… o özellikle meşru bir doktor ve bir Dr Oz tanınan olarak gelen bazı oldukça kalın, açıklamalardır. Talep-kanıtlanmış iyi Dr mango diyet, Dünün göstermek Afrika mango diyet hapları çalıştığında, gösteri, Dr. Tanya Edwards, diğer doktorlardan biri. Çok onun şaşırtıcı, o 7 £ toplam 1 ay içinde herhangi bir şey hakkında her diyet ya da egzersiz rutin olmadan değiştirilen kaybetti. Kilo kaybetmek sadece tek bir hap almak için oldukça oldukça büyük bir miktar görünüyor.

Dr Oz, millet, ancak tüm Afrika Mango eşit oluşturulur uyarmak için gidin.

Yeni diyet çılgınlığı her sayısı, muhtemelen bir şey gerçekten değil maddeler iddia pazara acele iki kat fazla şirket vardır. Bu kesinlikle Afrika mango diyet ile durumdur. Dr Oz, bu kontrol bu yeni diyet-saf Irvingia Gabonensis, anahtar içeren bir ürün satın emin olmak için ilgi Afrika mango meyve özü uyardı. Bu dolgu, katkı maddeleri veya yapay malzemeler ücretsiz olduğundan emin olun. Bunu hiç, ve aslında Afrika mango için gerekli olan ek maddeler bir kötülük gergin hissediyorum yaparak muaftır.

Ayrıca, ücretsiz deneme teklif dikkat, bunların çoğu Dolandırıcılar. Onlar-var olmak çok zor-e doğru iptal ve genellikle çok az gerçek Afrika Mango tohum var. Bazı Afrika mango değerlendirme site var aslında sadece ‘cephede’ için bir ücretsiz deneme imkânı sunuyoruz Afrika mango aldatmaca vardır.

Malzemeler okuyun ve ödevini, çünkü gerçek anlaşma alıyorsanız, birkaç kilo kaybedebilir.

Afrika Mango resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.

Peki, zaten saf Afrika Mango özel nedir?

Afrika Mango, ‘dikka fındık’ ya da Irvingia da verilir, Gineli Batı Afrika yağmur ormanları için yerel. Bu bölgenin yerli halkı size bu doğal meyve ve tohumları içeren yüzlerce yıldır tıbbi amaçlar için Afrika kabileleri tarafından kullanılmıştır.

Bu çılgınca meyve yetiştirilen yemeklik ve geleneksel mango için oldukça benzer ve proteini de ayı. Bitkiler tarafından yetiştirilen fındık hasat ve onlar korunur, böylece kurutulmuş. Sonra onlar tam olarak satılabilir veya bu pişirme kullanılan bir hamur yapmak için kullanılabilecek bir toz toprak vardır. Hamur bile lezzetli ekmekler, yağlar ve diğer ürünler oluşturmak için yerel bölgelerde kullanılır.

Bu özel diyet hakkında serin şey, kuruluşundan kimyasallar, sadece gerçekten sağlıklı bir meyve değil ‘ dir. Aslında, bu mucize meyve gerçek sağlık yararları elde edilmiştir, tohum geliyor.

Afrika mango tohumu özü, özellikle ldl veya düşük yoğunluklu lipoproteinler ve trigliserid (kötü cholesterols), artan hdl (iyi kolesterol), kolesterol düşürücü ve hatta kilo insanlara önemli bir etkisinin olmadığı ortaya çıktı.

Afrika Mango resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.

Nasıl Afrika Mango işleri

Meyve ve tohumları kendi içinde farklı maddeler üzerinde daha fazla araştırma yapılıyor, ama şimdiye kadar araştırma umut verici oldu. Araştırma, çözünür lif yüksek miktarda olur ki kan şekeri emme yavaş gösterir.

Çözünür lif de bağırsak safra asitleri ile bağlar ve onlara vücut dışına excretes. Bu karaciğer üretmek daha fazla safra asitlerinin, depolanan yağ yakıcı ve kötü kolesterol düzeylerini düşürerek kolesterol ve yağ metabolizmasını artırmak için zorlar.

Araştırma Ayrıca, özler, kalp-damar hastalıkları ve diyabet düşük riski bağlanmış anti-enflamatuar hormon adiponektin düzeyleri artırmak bulundu. Yağ metabolizması ve kan şekeri hücresel emilimini artırmak için yağ hücreleri tarafından salgılanan adiponektin.

Son olarak, ayrıca leptin hormonu iştah düzenleyen sorumlu vücutta sayısında gözlenen artış oldu.

Leptin son şeklini

Leptin iştah içinde bir rol oynayan yağ hücrelerinin içinde yapılmış bir hormondur. Temelde bu ne olur mu:

Leptin düzeyleri düştüğünde, gıda muhteşem görünüyor ve biz aşağı chow. Ne zaman bir kadın kokarca gibi görünen Pepé Le Pew görür gibi tür, aslında Penelope Pussycat onu geri boyalı beyaz bir şerit ile öyle. O Pepé için muhteşem görünüyor ve o ona karşı olamaz. Çok gıda ile düşük leptin direnmek zordur.

Leptin düzeylerinin yükselmesi, ödül iyi görünmüyor ve yeme duruyoruz. Penelope Pussycat’ın beyaz şerit uzak yıkar ve takip kadar Pepé verir gibi.

Bu sorun, Afrika mango artı ek çekerken son bir şey olacak. Mango ek sağlar, Leptin düzeyleri tam olarak nerede bunlar sen-böylece diyet üzerinde tutmak çok daha kolay hale diyet değildi Eğer olacaktır kalır.

Afrika Mango resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.

Sonuç olarak Afrika Mango-Irvingia Gabonensis

Diğer zayıflama ürünleri üzerinde Afrika mango diyet takviyesi seçmeniz gereken birkaç nedeni vardır:

  1. Kilo kaybı geliştirmek için bilimsel olarak kanıtlanmış. Klinik çalışmalar, sadece bir ay için vücut ağırlığının yüzde 5-7 azalma gösterdi.
  2. Yağ kaybı diyet değiştirin ya da rutin egzersiz gerek kalmadan neden gibi görünüyor.
  3. Yapılan Afrika mango meyve bulunan doğal bir maddedir.
  4. -Bilinen Afrika mango yan etkisi kullanmak için güvenli’yi tıklatın. (Ancak artan libido birkaç rapor vardır) Yardımcı olan ek kilo ve seksi hissediyorum dökmek? Bize iyi geliyor!
  5. Artırır yağ metabolizması yardımcı olur ve kötü kan kolesterol seviyesini düşürdüğü gibi vücudunuzun lipid profili de artırır.
  6. Dr. Mehmet öz yanı sıra diğer doktorlar ve sağlık profesyonelleri tarafından tavsiye.

Dr Oz Afrika mango harika yorumlar, kullanıcılarının enerji artmıştır ve kendi diyet ve yaşam tarzı bir şey değiştirmeden ağırlığı önemli miktarda kaybetti iddia aldı. Onlar da daha güvenli ve kendi organları hakkında emin hissettim ve özü’nın sağlıklarını olumlu etkileri hakkında mutluyuz.

Özü oldukça ucuz satın almak ve sadece tüm avantajlarından günde 1-2 hap yutmak zorunda olduğunu düşünüyor, kendiniz kadar bir şişe almak ve birinci elden Afrika mango diyet sen-si olmak be araştırıcı için kilo kaybı cevap olup olmadığını görmek için mantıklı.

Hatırlanması gereken temel şey, Afrika mango bu ek çekerken, metabolizma için büyük bir destek almak için gidiyoruz olduğunu.

Basitçe söylemek gerekirse, günlük (bu talimatlara göre yapıyor olmalı) bu ek almaya karar verirseniz metabolizma daha aktif olacak, böylece sağlayan daha fazla kalori yakmak ve size daha kolay kilo başına istiyorsunuz.

Afrika Mango resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.

Afrika Mango klinik çalışmalar

Irvingia gabonensis eleştirenler, ürünün sadece fazla kilo kaybı takviyeleri gibi bir aldatmaca olduğunu iddia ediyor. Ama yararları kadar geri bir bilimsel araştırma, Irvingia gabonensis bir gerçek ve kanıtlanmış kilo kaybı ürün.

Afrika mango alınan çalışmaya katılanların günde üç kez özü bulunan 2005’te, lipidler sağlık ve hastalık günlüğünde yayınlanan bir çalışma, bir ay içinde kendi vücut ağırlığı yaklaşık yüzde 5’i kaybetti. Çalışmaya katılanların farklı bir plasebo alan ve sadece kendi vücut ağırlığı yüzde 1’i kaybetti.

Sonra bir ön araştırma 2009 yılında lipidler sağlığı ve Hastalıkları Dergisi yayın, 102 kilolu erkekler ve kadınlar için 10 hafta gözlenmiştir. Onlar ikiye ayrıldı: plasebo grubuna ve standart (IGOB131) Irvingia gabonensis özü 350 mg alan bir grup.

10 Hafta sonunda olanlar Irvingia gabonensis ayıklar ortalama 28 kilo plasebo grubunda 1 £ kaybı karşılaştırıldığında kaybetti. Ayrıca kendi vücut yağ, kolesterol ve bel çevresi önemli bir azalma oldu. Vücut yağ bioelectric empedans analizi ile belirlenir. Bu çalışmada, IGOB131 özü leptin düzeyleri üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu da kaydetti.

Bağlı olarak bu çalışma, 1.05 g ham Irvingia gabonensis bir doz özü, IGOB131, kolesterol düşürmek için önerilir.

Tıbbi klinik bir ay ya da öylesine kullanımının sonra insanlar ilâ beş kilo kaybedebilirsiniz ve artış enerji Boot olduğunu göstermiştir. Ayrıca, birçok kişi bir azalma kolesterol ve bir patlama sadece Afrika Mango kullanımları ile açıklanabilir enerji görüntülenir.

Birçok katılımcı olan, hepimizin bildiği gibi senin yağ azaltmaya yardımcı onların metabolizma artış gösterdi. Afrika mango sırasında çalışma en değil egzersiz düzeyleri artırmak veya onların kalori alımını azaltmak, ancak hala kilo kaybı gördüler.

Afrika Mango resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.


Arar “Afrika Mango Diyet Kilo Kaybı Için”


İlgili Makaleler “Afrika Mango Diyet Kilo Kaybı Için”