Āfrikas Mango Diēta, Svara Zudums

Patiesībā daži ietver dažas diezgan ticami zinātnes prasībām un ir lēti un vienkārši pietiekami, lai mēģinātu, ka gandrīz ikviens var dot tiem virpulis, lai pārbaudītu to ārā. Tāds ir gadījums ar nesen touted diētu papildināt Āfrikas Mango.

Šo vienu devis impulsu pateicoties augsta līmeņa apstiprinājums par vienu Dr Oz. Jūs zināt, Dr Oz ir catapulted slavu caur viņa uzstāšanās par Oprah Winfrey show. Viņš ir tagad zvaigzne savu Dr OZ šovs, kuru raksturo viņu slimnīcā krūmāji, dodot mums no-nonsense konsultācijas par uzturas veselīgu, zaudēt svaru un dzīvot ilgāk.

Atpakaļ septembris 2010 Dr Oz nebija segmentā par Āfrikas Mango, samērā nesen atklāto augļi, ko viņš uzskata, ka ir daži esmu meklējis novietnē tiem nevēlama mārciņas atbilde un dzīvot ilgāk, veselīgāku dzīvi.

Viņš faktiski touted Āfrikas Mango izrāvienu papildināt un pat brīnums ar savu zāles kabinets.

WOW… tie daži diezgan treknrakstā paziņojumi, it īpaši nāk no likumīgās ārsts un viena kā atzīts Dr Oz. Mango uztura prasības tika pamatotas uz labu Dr ir parādīt, kādu no citiem ārstiem šovā, Dr Tanya Edwards, kad mēģināju Āfrikas mango diētas tabletes. Daudz viņas pārsteigums, viņa zaudēja kopā 7 mārciņas 1 mēneša laikā, ņemot mainīt kaut ko par viņas uzturs vai izmantot rutīnas. Tas šķiet diezgan prāvs summas tikai ņemot vienu tableti zaudēt svaru.

Dr Oz doties uz brīdināt ļaudīm, tomēr ne visas Āfrikas Mango ir līdztiesīgi.

Kad jaunā Diēta padarīt traku hits, ir iespējams divreiz daudzas kompānijas, kas skriešanās uz tirgu ar kaut ko, kas APGALVO, ka sastāvdaļas, tas tiešām nav. Tas ir arī gadījums ar Āfrikas mango diētu. Dr Oz brīdina, tiem, kas ieinteresēti, lai pārbaudītu šo jauno diētu, lai pārliecinātos, ka viņi pērk produktu, kas satur tīru Irvingia Gabonensis, kas ir galvenais ekstrakta Āfrikas mango auglis. Pārliecinieties, vai tas ir bez maksas, pildvielas, piedevas vai mākslīgās sastāvdaļas. Apturēt prom no pievienotās sastāvdaļas, kas ir vispār nav nepieciešama Āfrikas mango strādāt, un faktiski var jums ir slikts, padarot jūs jūtaties nervozs.

Bezmaksas izmēģinājuma piedāvā arī piesargāties, lielākā daļa no tiem ir veida izkrāpšanu. Tie var būt ļoti grūti atcelt un viņiem parasti ir ļoti maz faktisko Āfrikas Mango sēklu. Dažas Āfrikas mango atsauksmes vietnēm, kas tur ir faktiski tikai frontēs bezmaksas izmēģinājuma piedāvāt Āfrikas mango scam.

Lasīt sastāvdaļu un darīt savu mājas darbus, jo, ja jums ir reāls darījums, jūs varat zaudēt dažas mārciņas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Āfrikas Mango no oficiālā mājas lapa

Tātad, kas ir tik īpašs par tīri Āfrikas Mango anyways?

Āfrikas Mango, kas ir pazīstama arī kā dikka rieksti vai Irvingia, ir vietējās Gvinejas lietus meži Rietumāfrikā. Vietējo iedzīvotāju reģionā var pastāstīt šī dabiskā augļu un sēklu, tajā ir izmantotas simtiem gadu Āfrikas ciltis medicīniskiem nolūkiem.

Tie mežonīgi audzēti augļi ir ēdami ir diezgan līdzīga tradicionālās mango un arī sedz protein. Rieksti, audzēt augus novāc un žāvēti tā, ka tie tiek saglabāti. Pēc tam tās var pārdot, pilnībā vai zemes stājas pulveris, kuru var izmantot, lai ražotu pastas, ko izmanto ēdiena gatavošanai. Pat pastas lieto dzimto reģionos izveidot garšīgu maizes, eļļas un citi produkti.

The cool lieta par šo konkrēto uzturs ir tās pamats nav ķīmiskas vielas, bet vienkārši patiešām veseli augļi. Patiesībā reālu veselības ieguvumiem no šo brīnumu augļi nāk no tās sēklu ekstraktu.

Āfrikas mango sēklu ekstrakts ir konstatēta ievērojama ietekme uz samazināt holesterīna, precīzāk, ZBL vai zema blīvuma lipoproteīnu un triglicerīdu (bad cholesterols), palielināt HDL (labā holesterīna līmeni), un pat palīdz cilvēkiem zaudēt svaru.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Āfrikas Mango no oficiālā mājas lapa

Kā Āfrikas Mango darbi

Papildu izpēte tiek veikta dažādās sastāvdaļas konstatēts tās sēklas un augļi, bet līdz šim ir daudzsološi pētījumi. Pētījumi liecina, ka lielu daudzumu šķīstošā šķiedra palīdz palēnināt uzsūkšanos asinīs.

Šķīstošā šķiedra arī saistās ar žults skābes zarnās un excretes tos no ķermeņa. Tas liek aknu metabolisms tauku un holesterīna ražo vairāk žults skābes, saglabātu tauku dedzināšanu un pazemina sliktā holesterīna līmeni paaugstināt.

Pētījumi arī konstatēts, ekstraktu palielināt līmeni adiponectin pretiekaisuma hormonu, kas ir saistīts ar zemāku risku sirds un asinsvadu slimības un diabētu. Adiponectin ir noslēpis, palielināt tauku metabolisms un cukura līmeni asinīs mobilo absorbcijas tauku šūnās.

Visbeidzot, bija arī novērotā palielināt summu leptin ķermeņa hormons atbild regulēšanai apetīti.

Kā darbojas Leptin

Leptin ir hormonu, kas tauku šūnās, kuras loma apetīti. Būtībā tas ir tas, kas notiek:

Leptin līmenis samazinās, pārtikas izskatās amazing un mēs ēdamais leju. Kinda, piemēram, kad Pepé Le sola redz to, kas šķiet sieviešu skunkss, tas ir faktiski Penelope Pussycat ar baltu svītru pār muguru krāsotas. Viņa izskatās pārsteidzošs ar Pepé un viņš nevar pretoties viņas. Daudz, piemēram, pārtika ir grūti pretoties ar zemu leptin.

Kad leptin līmenī pieaug, balvu neizskatās tik labi, un mēs pieturas ēšanas. Piemēram, kad Penelope Pussycat baltu svītru noskalo un Pepé dod līdz pakaļdzīšanās.

Pieņemot Āfrikas mango, kā arī papildināt šo konkrēto problēmu būs pagātne. Mango Papildinājums nodrošina Leptin līmenī paliek tieši kur viņi būtu ja nebija diētas – tādējādi padarot to daudz vieglāk, lai saglabātu jūs uz diētu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Āfrikas Mango no oficiālā mājas lapa

Secinājums par Āfrikas Mango-Irvingia Gabonensis

Ir vairāki iemesli, jums vajadzētu izvēlēties Āfrikas mango diētu papildināt pār citiem svara zudums produktiem:

  1. Zinātniski pierādīts, lai uzlabotu svara zudums. Klīniskie pētījumi uzrādīja tikai vienu mēnesi 5 līdz 7 procentiem samazinātu ķermeņa svaru.
  2. Šķiet, izraisa tauku zudums bez nepieciešamības mainīt diētu vai izmantot rutīnas.
  3. Izgatavota no dabas vielu atrasts Āfrikas mango augļiem.
  4. Var droši lietot – nav zināms Āfrikas mango blakusparādības. (Tomēr ir daži ziņojumi par paaugstinātu libido) Papildinājums, kas palīdz jums shed mārciņas un sexier jūtas? Izklausās labi, pie mums!
  5. Palīdz veicina tauku vielmaiņu un arī uzlabo jūsu ķermeņa lipīdu profilu, tai skaitā samazinot sliktas asins holesterīna līmeni.
  6. Highly recommended by Dr Mehmet Oz, kā arī citi ārsti un veselības aprūpes speciālisti.

Dr Oz Āfrikas mango ir saņēmusi brīnišķīgas atsauksmes, ar tās lietotāji apgalvo, ka ir palielinājies enerģijas un ir zaudējis ievērojamu svara, nemainot neko par viņu uzturu un dzīvesveidu. Tās ir arī jutās droši un pārliecināti par savas organizācijas un ir priecīgi par ekstrakta pozitīvo ietekmi uz viņu veselību.

Ekstrakts ir samērā lēti iegādāties un ņemot vērā to, ka esat tikai norīt vienu vai divas tabletes dienā saņemt visus pabalstus, nav jēgas paņemt līdz pudeli par sevi un redzēt firsthand ja Āfrikas mango uzturs ir svara zudums atbildi esmu meklējis.

Galvenā lieta atcerēties ir tas, ka, ja esat lietojis Āfrikas mango papildinājumu, jūs gatavojas saņemt milzīgs palielināt savu metabolismu.

Vienkārši sakot, ja jūs nolemjat pieņemt šo papildinājumu par katru dienu (kas jums būtu jādara saskaņā ar instrukciju) būs daudz aktīvāku vielmaiņu, tādējādi ļauj sadedzināt vairāk kaloriju off un zaudēt svaru daudz vieglāk, nekā jūs varētu par savu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Āfrikas Mango no oficiālā mājas lapa

Āfrikas Mango klīniskie pētījumi

Irvingia gabonensis kritiķi apgalvo, ka produkts ir scam, tāpat kā daudzas citas svara zudums bagātinātājiem. Bet Irvingia gabonensis zinātniskās pētniecības atpakaļ tās priekšrocības, ir patiesa un pierādīta svara zudums produkts.

Pētījums publicēts žurnālā veselības un slimību lipīdu 2005. gadā, konstatēts, ka pētījuma dalībnieki, kas saņēma Āfrikas mango izvilkt trīs reizes dienā zaudēja apmēram 5 procenti no ķermeņa svara vienā mēnesī. Atšķirībā no pētījuma dalībniekiem, kas saņēmuši placebo un zaudēja tikai 1 procents no to ķermeņa svara.

Pēc tam ar iepriekšēju pētījumu publicēja 2009 žurnāla lipīdu slimību un veselības, 102 lieko svaru vīriešu un sieviešu tika novērota 10 nedēļas. Tie tika sadalīti divās: placebo grupu un grupu, kas saņem 350 mg standartizētu gabonensis ekstrakta (IGOB131) Irvingia.

10 Nedēļas beigām, tiem, kas bija Irvingia gabonensis ekstrakti zaudēja vidēji 28 mārciņās, salīdzinot ar placebo grupā 1 mārciņa zaudējumus. Bija arī ievērojami samazināt ķermeņa tauku, holesterīna līmeni, un vidukļa apkārtmēra. Ķermeņa tauku noteica, izmantojot bioelektriskus impedance analīzi. Šis pētījumā arī atzīmēja IGOB131 ekstraktu bijusi pozitīva ietekme uz leptin līmenī.

Pamatojoties uz šo pētījumu, devu 1,05 g neapstrādāts Irvingia gabonensis ekstrakts, IGOB131 ieteicams samazināt holesterīna līmeni.

Medicīnas klīnisko pētījumu liecina, ka pēc mēneša vai tā izmantošanu, cilvēki var zaudēt līdz pat desmit mārciņas un bija palielināt enerģijas, lai boot. Arī daudzi cilvēki parādīti samazināt holesterīna līmeni un eksplozijas enerģiju, kas var izskaidrot tikai ar to izmantošanu Āfrikas mango.

Daudzi dalībnieki parādīja palielinātu savu metabolismu, kas, kā mēs visi zinām, var palīdzēt samazināt jūsu tauku. Laikā Āfrikas mango pētījumu lielākā daļa bija ne to izmantošanas līmeni samazi -nātu/palielinātu savu kaloriju patēriņš, bet viņi joprojām redzēja svara zudums.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Āfrikas Mango no oficiālā mājas lapa


meklē “Āfrikas Mango Diēta, Svara Zudums”


Saistītie raksti par “Āfrikas Mango Diēta, Svara Zudums”