Apidexin Sastāvdaļas Savietojama Apidexin Tauku Degļu Atsauksmes

Ir dažāda veida svara zudums bagātinātājos pieejami tirgū šodien. Izvēle ir tik daudz, ka tā var iegūt ļoti grūti izvēlēties iestādi, īstais produkts, neradot nekādus bojājumus. Daudzi no šiem svara zudums produktiem slēpt savas aktīvās sastāvdaļas, kas dažreiz ir potenciālo negatīvo blakus iedarbību uz ķermeni. Daudziem šāds produktu padarīt nepatiesi apgalvojumi, ka viņi ir radījuši ar visas dabiskās sastāvdaļas, lai aizsegtu savas negatīvās puses.

Daudz svara zudumu produktus, kas sola ātru rezultātu nav informēt debitorus, ka tie sastāv no bīstamām ķīmiskām vielām, piemēram, phenylpropanplamine un efedrīna. Abas šīs vielas var izraisīt sirds lēkme, arestu, sirds insulta un/vai augsts asinsspiediens, dažreiz pat izraisīt nāvi. No otras puses, Apidexin nav slēpt kādu tā sastāvdaļu un piedzīvojusi dažādas klīniskās pārbaudes apliecināt, ka tas ir 100 % dabiski un brīva no jebkādas blakusparādības. Pierādījumu par šo klīniskajos pētījumos var uzskatīt par ražotāja oficiālā mājas lapa.

Primārā aktīvā sastāvdaļa ietverti Apidexin ir ekstrakts, kas iegūts no capsicum. Šo izrakstu spēj uzlabot organisma dabisko vielmaiņu, izraisot spontānu tauku zaudējumu. Process, kas izpaužas uzlabota vielmaiņa ir pazīstams kā thermogenesis, kas notiek iekšpusē ķermeņa, ja saņem paaugstināta ķermeņa temperatūra, kā rezultātā dedzināšana kalorijas ar ievērojami augstāku likmi. Šis kaloriju degšanas ātrums var palielināt vēl vairāk, ja ekstraktu 30-60 min pirms izmantošanas tiek patērēts.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Capsiplex Plus no oficiālā mājas lapa

Citas sastāvdaļas, ko satur Apidexin ir piperine (black pepper ekstrakts), niacīns un kofeīnu. Kofeīns ir sen zināms, ir spēcīgs metabolisms pastiprinātājs un lielu ieguldījumu dabiskā svara zudums. Piperine palīdz arī ievērojami uzlabot vielmaiņu, izmantojot savu thermogenic īpašības, tāpat kā gadījumā ar capsicum. Piperine palielinās dažādas uzturvielas, piemēram, selēns, B6, glikoze, aminoskābes un beta-karotīnu, kā arī biopieejamību. Niacīns ir minerāls, kas padara ķermeņa atbrīvot iekļauts tauku, olbaltumvielu un ogļhidrātu, tādējādi padarot lietotāja gremošanas sistēmas aktīvu un efektīvu enerģijas veidu.

Apidexin nāk kā tabletes, kas ir unikāls speciālu pārklājumu, kas padara sastāvdaļas iekšpusē zarnās likvidēšanas tikai vieta/s, kuras ir augsts pH līmenis, tādējādi novēršot iespēju jebkura sāpīga blakusparādības. Šim pārklājumam arī pārliecinās, ka visas sastāvdaļas, ko satur tablete uzsūcas pareizi iestāde.

Kā jau tika minēts iepriekš, dažādi klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka Apidexin veido visas dabiskās sastāvdaļas, kas nav sintezētas vai kādā veidā mainīt. Pēc tam, kad sākat patērē Apidexin regulāri, redzamus rezultātus sāks parādīties pēc pirmās nedēļas, pats par sevi. Labākais ir tas, ka jūs sākat sajūta vairāk pārliecināti par savu ķermeni un savu outlook pret dzīvi būs jāveic būtiskas izmaiņas. Pat ir ieteicams, ka jūs papildināt regulāra patēriņu Apidexin tabletes ar stingrām izmantot rutīnas un kontrolēta diēta plāns, jums nav obligāti nepieciešams mainīt savu ikdienas rutīnas veidā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Capsiplex Plus no oficiālā mājas lapa

Apidexin tauku deglis atsauksmes

Uzņēmums, kas ražo un pārdod Apidexin valstis savā tīmekļa vietnē šīs ēstgribas nomācošas sastāvdaļas papildināt sadaļā bieži uzdotie jautājumi ir kapsaicīns, kofeīns, niacīns un piperine.

Tomēr tīmekļa vietnes arī norāda, ka ir metil celulozes, magnija stearāts, hroms picolinate, L-karnitīns un iekļauti kapsulas hipromelloze.

Cik daudz ir 278 kalorijas vērts?

 • 278 vairāk kalorijas nodedzinātas laikā, pirms un pēc tam izmantot
 • 2 šokolādes chip cookies
 • 1 stunda un 20 minūtes kājām pie vidējas pace(2mph)
 • 1 Bürger
 • 25 minūšu skriešanas (10 minūtes mile, 6 km/h)
 • 1 gabals siera pica
 • ½ maizīti ar 1T krējuma siers

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Capsiplex Plus no oficiālā mājas lapa

Kapsaicīns vai capsiacin ir atvasināts no, kas ietver karstā pipari, piemēram, jalapeno, čili cayenne Capsicum ģints. Tas ir ķīmisks savienojums, kas piešķir karstā sajūta, lai šie papriku. Tas ir spēcīgs un stabils barības maisījumu, kas ir daudz medicīnas izmanto arī pārtikas izmanto, lai sniegtu papildu aromāts. Tā tiek izmantota lokāla pretsāpju līdzeklis medicīnā, lai pretotos ādas kairinājumu. Tas ir arī piparu galvenā sastāvdaļa, jo tas izraisa gļotādu kairinājumu.

Kapsaicīns priekšrocības ir labi dokumentēta. Tas ir antioksidants un sāpes atslodzes. Tās kairinošas īpašības padara grūti uzņemt lielos daudzumos vai ieelpot. Apidexin tiek veikta, izmantojot patentētu un patentētu tehnoloģiju capsicum ekstrakta uz inerta materiāla pamata piemērot. Tas pēc tam tiek pārklāta ātri atbrīvot aktīvo sastāvdaļu zarnās.

Kofeīnu un kapsaicīns stimulē sirdsdarbību palielina metabolismu. Ir pētījumi, ka lietojot kombinācijā, tie veicinātu vielmaiņu un palīdz palielināt svara zudums atbalstu. Vairāk kaloriju tiek dedzināti, bet spēcīgs rezultāts tiek patērēts mazāk pārtikas. Kofeīns ieteicamais maksimālais apjoms ir 300 mg / dienā. Online pētījumi liecina, ka Apidexin nesatur kofeīna daudz.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Capsiplex Plus no oficiālā mājas lapa

Apidexin klīniskie pētījumi

 • 1: 100 Mg Apidexin (2mg Capsaicinoids) x 8 dienas x 8 tēmas studiju
 • Studiju priekšmetu 2: 100 mg x 14 x 14 dienas
 • Studiju priekšmeti: 3 500 mg x 6 x 8 dienas
 • Studiju priekšmetos 4: 1000 mg x 6 x 8 dienas

Niacīns ir būtiska cilvēka uzturvielas, kas ir arī pazīstams kā vitamīns B3. Niacīns trūkums var izraisīt veselības problēmas. Laiku pa laikam lielu daudzumu var izraisīt ādas izsitumi, sausa āda un ādas nieze. Niacīns palīdz regulēt tauku, bloķējot brīvās taukskābes, kas ir slikti ZBL holesterīns prekursoru izveidi. Šī darbība arī palielina apjomu, kas labu ABL holesterīna līmeni asinīs, novērst sirds slimības.

Piperine ir viela, melnie pipari, kas dod asa garša. Tās darbība ir līdzīga kapsaicīns. Tas palielina ķermeņa siltumu un uzturvielu absorbciju. Tas tiek uzskatīts par antidepresantu un smadzeņu funkciju uzlabotāju.

Metil celulozes un hipromelloze ir atvasināti no celulozes, viens no visvairāk bagātīgs savienojumi uz zemes. Celulozes ir izgatavotas no koksnes celulozes un kokvilnas. Magnija stearāts ir veidojusies no stearīnskābe un magniju magnija sāls. Tas palīdz padarīt konsekventu un vienotu produktu. L-karnitīns ir daudzas labvēlīgas sekas ir antioksidants un veicina tauku iedalījums. Chromium picolinate, šķiet, atbalsta glikozes un tauku vielmaiņu.

Kā Apidexin patiešām darbojas un garantē jums zaudēt svaru, jūs vēlaties.

Ja jūs lietojat apskatīt zemāk pētījumi:

 • Ierakstīt 278 vairāk kalorijas katru dienu
 • Dega 3 – reizes vairāk kalorijas pirms izmantošanas
 • 3 % Vairāk kaloriju sadedzina laikā izmantot
 • Ierakstīt ne vairāk kā vienu stundu pēc tam, kad viņi saņēma placebo, salīdzinot ar izmantot 12 reizes vairāk kalorijas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Capsiplex Plus no oficiālā mājas lapa


meklē “Apidexin Sastāvdaļas Savietojama Apidexin Tauku Degļu Atsauksmes”


Saistītie raksti par “Apidexin Sastāvdaļas Savietojama Apidexin Tauku Degļu Atsauksmes”