Kilo Kaybı çay Içme?

Çoğumuz bir fincan çayın tadını çıkarın, ancak ülkenin en sevdiğiniz içkiyi kayması bu aşırı kilo yardımcı?

En son egzersiz ve diyet fads unutmak. Son yutturmaca göre kaybeden görünüyor bu aşırı kilo arka oturma ve bütün gün çay içme olarak bu kadar kolay olabilir. Çaydanlık-aslında, ortalama sağlıklı bir ilişki olan bir millet için mükemmel bir çözüm gibi geliyor, bize İngilizler ile bir büyük 165 milyon bardak çay gün olsun. Gerçi çay içme Hollywood organları bize vermek için yeterli değilse, neden bir ülke olarak, biz daha kilolu alıyorsanız-sadece bir hıçkırık var mı?

Nerede olduğunu ne yazık ki, bir tutmak. Bizim mütevazı bardak pg ip uçlarına ya da Tetley’nın olmadığı bildirildi kilo eriyip güç olan! Bunun yerine, biz daha egzotik yaprak açmak gerekir. Ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yol açan bir listers!

Yeşil çay kilo kaybı için satın almak için tıklayınız.

Artırmak metabolizma

Bazı Ünlüler, Kate Moss ve için Madonna, Kylie Minogue ve Robbie Williams herkesten tespit olsa da iyi bir eski cuppa içme, onların normal teabag sözde kilo kaybı yardımcı bir hendek açılması kadar gitti.

Sonra o bir boyutu 16 bir boyutu 12 bırakmak için ona yardım yeşil çay içme onu metabolizma artırdığını iddia yıllardır süper model Sophie Dahl zayıflama brews yolu savunuyordu. Son zamanlarda Victoria Beckman Merkezi sahne aldı, o pu-erh çay içecekler, bildirildiğine göre yardımcı olan bir antik Çin demlemek ince kalmak ve genç görünümlü tutar aşağıdaki söylentileri!

Daha fazla kalori yakıcı

Ancak pu-erh çay, yeşil çay ve başlıkları sayesinde ünlü takipçileri yapılmış iken, sadece brews bu kilo kayması ile bağlı değildir. Orada kelimenin tam anlamıyla yüzlerce kilo-amacıyla talep çay ve tat ve gider geldiğinde alabilirsiniz hakkında uzakta bir fincan Earl Grey çoğu hızlı Internet arama ortaya!

En popüler biri arasında Wulong veya oolong-siyah ve yeşil çay ve bildirildi arasında bir yere düşen bir çay metabolizma artırır.

Yeşil çay kilo kaybı için satın almak için tıklayınız.

Enerji düzeylerini artırmak ve metabolizma

Porangaba çay, Brezilyalı babes sık o Rio tribünlerde plaja gelen içki raporları aşağıdaki son medya ilgi aldı. Amazon bulunan küçük bir ağacın yapraklarından yapılır, demlemek, görünüşe göre iştah bastırır, metabolizma artırır ve enerji seviyeleri artar.

Kilo kaybı faydaları

Okinawa çay, sık sık kilo kaybı faydaları için terfi alır başka bir çeşittir. Ama hype okuyun ve sadece Yeşil çayın, Okinawa’nın Japon Adası yaşayan insanlar tarafından sık sık sarhoş bir çeşittir. Verilen bu adada yaşayan insanların dünyanın en yüksek yaşam beklentileri biri olmak için bilinir ve yakın zamana kadar obezite ile birkaç sorun vardı.

Ancak uzmanlar, onların sağlıklı bir dizi düşük stres düzeyi, yaşlılık içine düzenli aktivite bol balık, sebze ve soya-başka bir deyişle, içeren bir diyet gibi faktörler onların uzun ömürlü ve sadece yeşil çay içme aşağı ince rakamlar değildir inanıyoruz. Obezite, adada yaşam daha Batı tarzı benimsenmiştir gibi çay içme alışkanlıkları ne olursa olsun, artan bir sorun haline gelmektedir!

Azaltmak kolesterol, detoks ve iştah bastırmak

Feiyan çay-yeşil çay, lotus yaprağı, cansia tohumlar ve bitkisel sünger içeren bir Çin bitkisel çay-zayıflama ve sağlık faydaları çok sayıda vaat ediyor.

Metabolizma artırmak iddia yanı sıra, pazarlama malzemeleri, Ayrıca kan yağ ve kolesterolü azaltır, bloatedness azaltmak, Vücut Detoks ve iştah bastırmak öneririz. Küçük bir cuppa için büyük ölçüde asılsız bilime dayalı büyük sözler Bunlar!

Yeşil çay kilo kaybı için satın almak için tıklayınız.

Bitkisel çay kilo kaybı

Karışıklık için bazen kendilerini bağlayan özel otlar, içerdikleri sayesinde kilo kaybı bitkisel çaylar çok sayıda ekliyoruz. Karahindiba içeren veya-idrar söktürücü özellikleri için kabul edilir, iki otlar-ısırgan bitki Çayları, genellikle aşırı su ortadan kaldırmak talep ve böylece ağırlığı azaltmak. Rezene-bildirildi bastırır iştah bir madde-bazen içeren çay, kilo kaybı ile ilgili iddialarda.

Talep zayıflama

Hatta, Net Sörf, Chinatown için gezisi ya da zayıflama Çayları, tutmak için birçok şimdi süpermarketlerde mevcut yerel sağlık gıda alışveriş ziyaret gerekmez. Birt & Tang’ın Figuro bitkisel çay Sainsbury’s mevcut olup, pu-erh çay, cassia tora, elma, nilüfer yaprağı, oryantal Su otu, Tianyeju, mandalina kabuğu, notoginseng, Çince tarçın ve karanfil ile birleştirir.

Ve ürün pervasızca yapmaz iken, bir zayıflama, ambalaj üzerinde o çıkarmak için insanlar kim kaygı hakkında onların rakamlar vurgulayarak kilo kaybı. Dr. Stuart ince artı, Sainsbury’s, aynı zamanda mevcut rezene, ıhlamur yaprakları, karahindiba kökü, Mısır ipek, havlıcan kökü, yeşil yulaf ve doğal portakal lezzet ile birleştirir ve iddiaları tekme yolu gerçekten ferahlatıcı bir güne başlayın ve şekil almak.

Ama brew olması gerçekten kilo yardımcı olabilir?

Kulağa çok iyi-e doğru-ve bu gerçekten durumda en Uzmanlara göre. Aslında, bazı bitkisel çaylar aslında güçlü diüretik ya da yumuşatıcı etkileri bazı otlar içeriyorlarsa iyi daha fazla zarar yapabilir. Aşırı idrara çıkma, diyare ve karın krampları, sadece bazı yan etkileri bazı net ya da geleneksel Çin tıp uygulayıcıları üzerinden satın alınabilir, daha sıradışı ‘çay’ hazırlıkları ile ilişkili olabilir.

Yeşil çay kilo kaybı için satın almak için tıklayınız.

Sınırlı bilimsel kanıt

Ayrıca zayıflama Çayları aslında bu kilo kaydırmaya çalıştığını doğrulamak için bilimsel kanıtlar sınırlıdır. Bugüne kadar birçok araştırma yeşil çay üzerinde odaklanmış. Aynı bitki-Camelia sinensis-yeşil ve siyah çay geliyor ama yaprakların farklı şekilde işlenir.

Sonuç olarak her iki çay, flavonoidler, güçlü antioksidanlar vücut olarak hareket’ın benzer miktarda içerir. Ancak, işlem farklılıklar, flavonoidler, her çeşit içerirler. Siyah çay fermente flavonoidler daha karmaşık bir yapıya sahip ve Theaflavin ve thearubigins oluşur.

Buna ek olarak, mayasız yeşil çay kateşinleri, daha basit bir yapıya sahip olarak adlandırılan flavonoidler içerir. En bol-in bu kateşinler, epigallokateşin gallat veya egcg olduğunu.

Kafein ile birlikte-yeşil ve siyah çay-bu kateşinler ve özellikle egcg, yeşil çay zayıflama etkileri için sorumlu olduğu düşünülmektedir geçtiği. Sonuç olarak, araştırma, bu malzemelerin üzerine odaklanmıştır.

Yağ yakma özellikleri

Ne yazık ki olsa da, çalışmalar ortaya koymuştur ki yeşil çay yağ azaltabilir ve test tüpleri veya sıçan ve fare gibi hayvanlar artırmak metabolizma, birçok çalışma yapılmıştır. Aslında, çok az çalışmalar yağ yakma ya da insanlarda-yeşil çay kilo kaybı potansiyeli baktı ve yeşil çay tüketimi ve kilo kaybı arasında pozitif bir bağlantı bulundu, ancak çoğu durumda, bu çalışmalar kötü olmuştur tasarlanmış veya yalnızca bazı konuların dahil.

Yeşil çay kilo kaybı için satın almak için tıklayınız.

Kalori sayma

Sonuç: daha iyi klinik çalışmalar, sıkıca yeşil çay kilo kaybı faydaları onaylamak için gereklidir.

Cynics herhangi bir kilo kaybı yarar muhtemelen aşağı kalori bir kalori içermeyen fincan yeşil ya da bitkisel çay için siyah çay bir sütlü, şekerli bir fincan geçerek yapılan tasarruf olduğunu iddia. Ve gerçekte, bu uygun bir bağımsız değişkendir. Standart bir kupa çay semi-skimmed süt ve 1 tatlı kaşığı şeker ile 38 kalori içerir.

Dört bardak bir gün 152 kalori, bir yıl-Sonuçta, yeşil çay kalori içermeyen bu kupalar yerine, bir yıl içinde 16 lb kaybetmek yardımcı olmak için yeterli kadar büyük bir 55,480 kalori ekleyerek toplar! Ayrıca, çikolata digestives yeşil çay iyi tadı yok!

Zayıflama faydaları soruşturma gerekir.

O net olan çay zayıflama faydaları daha fazla araştırma gerekiyor, ama, normal demlemek içme sen koymak gerekir. Tercih ettiğiniz siyah ya da yeşil çay olsun, orada hem potansiyel sağlık, içerdikleri antioksidanlar sayesinde yararlanabilir önermek kanıt için uygundur.

Yeşil çay kilo kaybı için satın almak için tıklayınız.

Sağlık yararları temizleyin

Zayıflama Yeşil Çay faydaları iken belli, güçlü araştırma büyük miktarda çay flavonoidler genel sağlık yararları odaklanmış. Sonuç olarak, birçok sağlık uzmanları şimdi dört bardak bir gün Vücudumuzun serbest radikallerin-hücreleri zarar verebilecek zararlı molekülleri etkilerinden korumak için yardımcı olabilir sağlıklı bir yaşam tarzının bir parçası olarak öneririz. Buna karşılık, bu bizim kalp hastalığı, kanser, felç, Alzheimer hastalığı ve hatta katarakt gibi sağlık sorunları riskini azaltmak için yardımcı olabilir.

Çay florid, sağlıklı dişler için önemli bir mineral doğal kaynağıdır. Ve siyah ve Yeşil Çay kafein içerse de, sağlık uzmanları, bir fincan çay bir idrar söktürücü etkiye neden yeterli bir miktar olduğunu söylüyorlar. Sonuç olarak, Gıda Standartları Ajansı hem de İngiliz Diyetetik Derneği çay bizim günlük sıvı şartı doğru sayar söylüyorlar.

Öyle olsa bile, bir cuppa yapmaz eğer ince bir gecede, şansını o zarar yapmak için gitmiyor. Önerimiz: su ısıtıcısı koymak, şeker ve bisküvi ve zevk almak senin gözde demlemek!

Yeşil çay kilo kaybı için satın almak için tıklayınız.


Arar “Kilo Kaybı çay Içme?”


İlgili Makaleler “Kilo Kaybı çay Içme?”