Maqui Marja Nagu Foxnews Objekte

Oma Purpursirglõigu söömine (või lilla Dieet) tundub, et viimane trend neile, kes soovivad parandada oma tervist. Objekte kohta Maqui Berry Fox News Orlando, märgiti, et inimesed saavad veel tõsiselt saada rohkem antioksüdante oma keha.

Maqui marja pärineb Tšiilist (Lõuna-Ameerika) on teema, mis Dr Ward Bond rääkis. Ja selle superfruit on dubleeritud Tiger puidu marja maailm, sest see on nii võimas ja alati võitja. See marja maailm Maqui marja on võitja ja see on 3 kuni 4 korda võimsam kui Acai marja, mis oli parim marja mitme aasta jooksul.

Maqui Superberry kasu

Dr Ward rääkis Maqui marja kasu ja ta oli väga hea meel, et rääkida selle superberry headust. Ta mainis, et see marja annab meile suur südame-veresoonkonna tervise, parandab immuunsüsteemi funktsiooni, parandab liigeste liikuvus, vähendab loogika reaktsioon ja suur anti-vananemine.

Ta ütles: Maqui marja on kõige võimsam antioksüdant marja kunagi avastanud. See on 4-8 korda tugevam kui Acai marja ja marja maitseb hea.

See on värskendav, ei ole liiga magus, aga kui seda juua, sa tegelikult tahad teise klaasi, sest see on midagi nii erilist ja maitse ja see on parima maitsega marja ümber.

Vajuta siia, et osta Maqui marja ametlik kodulehekülg

Maqui Berry teadus

Maqui marja avastas Dr W. Hanke Tšiili ülikooli, kes on teinud uurimise lihtsalt Maqui marja enda kohta palju. Ja seni teadustöö saaki erakorralised tulemused.

Maqui marja parandada südame-veresoonkonna tervise, vähendab allergiline reaktsioon ja põletikku, parandades meie immuunsüsteemi ja aeglustab vananemist protsessi nii, et me vaatame hea kui saame vanemaks.

Ultimate Maqui marja

Ultimate maqui marja on superfruit dieedi tablette, mis on valmistatud kuivatatud freezed maqui marja. See maksab vähem kui $50 kuu pakkumine, mis on hämmastav , arvestades maqui marja on tugevaim antioksüdant marjal maailmas just nüüd.

Teil on võimalik avastada vahe, kui te võtate seda täiendada kui sa leidsid, on suurendada energia taset ja tunnete uuenemine ja noort , samal ajal kui superfruit läbi viia cleasing protsessi oma keha ja see aitab suurendada oma kaalulangus jõupingutusi tohutult.

Vajuta siia, et osta Maqui marja ametlik kodulehekülg

10 Lõbus faktid Maqui marja

Kui olete lugenud artikleid maqui marja, te ilmselt pommitatakse sama vana andmete ja asjaolude kohta, kui suur see on. Noh, mul on kokku pandud 10 lõbus faktid maqui berry, et te ei tea:

  1. Maqui marja on mitmeid täiendavaid nimed, mis sisaldavad Tšiili Wineberry, Maquei, Ach, Queldrón, Clon ja Koelon.
  2. Ainult kasvab pärismaisena selle piirkonna Patagonia, Argentina ja Tšiili.
  3. Maqui marja on tegelikult kasvatatud Ühendkuningriigis alates 1700 (kuigi see ei ole emakeel on).
  4. Ta on öelnud, et on suurem summa Antioksüdandid (ORAC väärtus) tuntud puuviljad ja marjad.
  5. Maqui marja saab umbes 5 korda väiksemad kui acai marja.
  6. See on loomulik värvimine ained, mis on kasutatud värvi veine.
  7. Mapuche indiaanlased maqui marja söönud sajandeid ja on kasutanud seda käsitleda erinevaid vaeguste.
  8. Selle botaaniline nimetus on Aristotelia chilensis, mis sai nime Aristoteles (Kreeka filosoof ja loodusteadlane).
  9. Maqui puu on pigem põõsas, mis kasvab umbes 15 jalga võrreldes acai palmid, mis võib kasvada kuni 100 meetri!
  10. Põhjus, miks maqui marja on paigutatud toidulisandeid on, sest see on kergesti riknevate ja rikneb kiiresti pärast korjamist.

Järeldus

Kuulsime, et headus ja Dr Ward Bond maqui marja kasu ja ei ole mingit kahtlust. Maqui Berry juua või mahla joomine on suurepärane, kuid on piirangud värske mahla, kui see on lühike säilivusaeg ja toitumine on järk-järgult ei kaotanud kui mitte tarbitud lühikese aja jooksul.

Lahendus sellele probleemile on Maqui marja toitumine pillid. See puu dieedi tablette säilitada kõik füüsiline hüve ja maqui superberry ja seda saab talletada kergesti ja pikema aja jooksul. Sa saad toitumine on nii hea kui värske puu.

Vajuta siia, et osta Maqui marja ametlik kodulehekülg


Otsib “Maqui Marja Nagu Foxnews Objekte”


Seotud artiklid selle “Maqui Marja Nagu Foxnews Objekte”