Pareizu Devu Aveņu Ketona Svara Zudums

Aveņu ketoniem ir savienojumi, kas dod avenes to raksturīga smarža. Tie esam izmantot ASV kā pārtikas aromatizētājus un pārdod arī šeit un Japānā kā svara zudums bagātinātājiem.

Aveņu ketoniem ir ķīmiski līdzīgi kapsaicīns, savienojums, kas padara karstu karstu pipari un tiek uzskatīts, ka palīdzēs sadedzināt taukus. Esmu dzirdējis, ka pieprasījums pēc tiem ir bijusi ļoti liela, jo tie bija izdevīgi minēts par Dr Mehmet Oz televīzijas programmu 2012. gada februārī.

Esmu redzējis tikai divus pētījumus, lai dublēt prasības aveņu ketonu var veicināt svara zudums, un abos pētījumos tika ar dzīvniekiem. Viena pele bija augsta tauku satura Diēta baro un ņemot vērā aveņu ketoniem, liecina, ka savienojumi uzlabota insulīna jutību un samazina tauku aknu tauku šūnu sadalīšana. Un no Korejas pētījumā secināts, ka tie audzis sekrēciju, tauku šūnu adiponectin hormons, kas regulē cukura un tauku apstrādei.

Šie pētījumi var pierādīt aveņu ketoniem veicina svara zudumu žurkām, bet mums ir pierādījumi, kas liecina, ka piemaksas ir drošas un efektīvas cilvēkos. Dr Oz parādīja dažas pirms un pēc fotogrāfijas sieviešu, kas apgalvoja, ka ir zaudējis svaru, veicot aveņu ketona papildinājumi, bet viņš paskaidroja, ka visām sievietēm bija arī samazināt kalorijas un īstenotas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona no oficiālā mājas lapa

Aveņu ketoniem ieteicami svara zudums deva ir 100-300 mg/dienā, līdzvērtīgu veiksmīgos laboratorijas pelēm. Šīs kapsulas izmaksu ziņots svārstās no $20 $60 mēnesī atkarībā no devas, esat lietojis. Pēc manām domām, jebkura cena ir pārāk augsta, attiecībā uz produktiem, kas nav pierādīts, lai strādātu. Viens no jaunākajiem produktiem aveņu ketona šķiet vēl daudz-fetched par papildinājumiem – diētu ķermeņa losjons jāpiemēro līdz pēdējai vīlei sadedzināt taukus neņemot tabletes.

Esmu redzējis pētījumi rāda, ka berzes uzturs ketona aveņu losjons ādas ir efektīva. Tomēr pētnieki Japānā ziņoja 2008. gadā, ka liekot ketona aveņu losjons uz skalpa pieauga matu kumšķi uz pusi grupa 10 cilvēku ar alopēcija (matu izkrišana) un piemērojot uz sejas tā uzlabojās ādas elastību piecas sievietes vaigiem. Ka ļoti maza pētījuma rezultāti vēl nav nokopēti.

Aveņu ketoniem notiekošo veicināšana ir līdzīgas pagātnes entuziasmu dažādu citu tā saukto brīnumu bagātinātāji teica veicināt svara zudums. Diemžēl, nav vēl nav burvju pill, kas būs izkausēt prom mārciņas. Zaudēt svaru ir smags darbs, kas izdodas tikai, kad jūs konsekventi samazināt kalorijas no jūsu uzturu un ierakstīt dažus regulāras fiziskās aktivitātes.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona no oficiālā mājas lapa

Kas ir aveņu ketona pareizu devu svara zudumu?

Pēc iepazīšanās epizode no Dr Oz liecina par manu iecienītāko sarkano augļu pārsteidzošu spēku, man nācās darīt kādu pētījumu un redzēt, ko pareizu aveņu ketoniem devas maksimālā veselības labā. Biju cerot varētu tikai ēst vairāk augļu, jo man tiešām patīk tiem. Diemžēl, es atklāju, ka jums ir nepieciešams kaut kur ap 90 lbs augļu saņemt summu, jums ir nepieciešams saņemt veselības pabalstus. Pat ja varētu apēst tik daudz, es esmu diezgan pārliecināts, ka nevar atļauties nopirkt daudz.

Tātad, kāds ir minimālais efektīvas aveņu ketoniem devu ‘ tas ir 100 mg dienā. Šī summa ir nepieciešama, jo tas prasīs ievērojamu summu, lai padarītu jūsu šūnas atbrīvot tauku efektīvāk un regulēt vielmaiņu. Ja neredzat 100mg uz porciju, jums droši vien vajadzētu mēģināt vēl viens papildinājums.

Pirms izlemt par papildinājumu, tur ir vēl viena lieta, jums ir jādomā par-kvalitāte. Esmu lasījusi, ka aveņu ketona ir pats dārgākais dabas pārtikas garšu un var maksāt $20.000 uz kilogramu. Ja jūs iegūstat pudeli ar papildinājumiem 10 $, tas droši vien nav ļoti augstas kvalitātes un jūs nesaņemtu ieguvumus, kas jums nepieciešams.

Nu, tas ir par visu, kas man bija par šo blog post. Bottom line ir tas, ka pienācīgu aveņu ketoniem devu, kas ir vismaz 100 mg dienā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona no oficiālā mājas lapa


meklē “Pareizu Devu Aveņu Ketona Svara Zudums”


Saistītie raksti par “Pareizu Devu Aveņu Ketona Svara Zudums”