Picie Herbaty Do Utraty Wagi?

Większość z nas napić się herbaty, ale może narodu ulubiony napój pomóc nam zmiany tych nadmiar kilogramów?

Zapomnij najnowszy fad diety i ćwiczeń fizycznych. Według ostatnich szumu, wydaje się utraty tych nadmiar kilogramów może być tak proste, jak siedzieć i pić herbatę cały dzień. To brzmi jak doskonałe rozwiązanie dla narodu, który ma już zdrowe relacje z czajnik – w rzeczywistości, średnio, nas Brytyjczycy się przez ogromne 165 milionów filiżanek herbaty dnia. Istnieje tylko jeden czkawka, jednak-jeśli picie herbaty jest wszystko, czego trzeba, aby dać nam Hollywood organów, dlaczego jako naród, jesteśmy coraz grubsze?

Niestety, to gdzie jest haczyk. Bo to nie nasz skromny Puchar PG porady lub Tetley, że podobno ma prawo do topnieć funtów! Zamiast tego należy zwrócić się do bardziej egzotyczne liści. I nic dziwnego, to listers, które doprowadziły sposób!

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona herbata dla utraty wagi

Zwiększenie metabolizmu

Podczas gdy każdy z Kate Moss i Kylie Minogue Madonna i Robbie Williams zostały dostrzeżone picia dobry stary wklęsły, niektóre gwiazdy mają już tak daleko wodowania ich regularne torebkę na taki, który podobno pomaga utrata masy ciała.

Przez lata supermodelka Sophie Dahl bronił sposób na odchudzanie piw po twierdziła, że picie zielonej herbaty zwiększył jej metabolizm, pomaga jej spadać od rozmiaru 16 rozmiar 12. Niedawno Victoria Beckman podjęła centrum etapie, po Premier League, że pije herbaty pu-erh, Starożytny chiński napar, który podobno pomaga zachować szczupłą sylwetkę i trzyma patrząc młodszych!

Spalanie większej ilości kalorii

Ale podczas gdy Zielona herbata i herbata pu-erh mają się na czołówkach gazet dzięki ich zwolenników gwiazdy, nie tylko wrażeń, które zostały połączone z przeniesienie tych kilogramów. Szybkie wyszukiwanie Internet ujawnia istnieją dosłownie setki herbat, które twierdzą, aby pomóc nam schudnąć- i większość z nich są o jak daleko od filiżanki Earl Grey jak można dostać, jeśli chodzi o smak i kosztów!

Jednej z najbardziej popularnych jest Wulong lub oolong-herbaty, która mieści się gdzieś pomiędzy czarnej i zielonej herbaty i podobno zwiększa metabolizm.

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona herbata dla utraty wagi

Zwiększyć poziom energii i metabolizm

Herbata Porangaba otrzymał ostatnio zainteresowanie mediów po raporty, że brazylijski niemowlęta często pić z plaży stoi w Rio. Napar, który składa się z liści drzewa małe Znalezione w Amazonii, podobno tłumi apetyt, wspomaga metabolizm i zwiększa poziom energii.

Korzyści utrata masy ciała

Herbata Okinawy jest inne odmiany, które często awansuje do korzyści utrata masy ciała. Ale przeczytać poza hype i jest po prostu szereg zielonej herbaty, która jest często pijany przez ludzi żyjących na japońskiej wyspy Okinawa. To prawda, ludzie, którzy żyją na tej wyspie są znane za jedną z najwyższych oczekiwana długość życia na świecie, a do niedawna miał kilka problemów z otyłością.

Ale eksperci uważają, ich zdrowie jest spowodowane przez szereg czynników, w tym niski poziom stresu, regularnej aktywności w starszym wieku i diety, która zawiera mnóstwo ryb, warzyw i nasion soi-innymi słowy, ich trwałość i szczupły dane nie są po prostu do picia zielonej herbaty. Jak bardziej zachodni styl życia jest przyjmowany na wyspie, otyłość staje się rosnącym problemem, niezależnie od nawyków picia herbaty!

Zmniejszyć poziom cholesterolu, Detox i tłumić apetyt

Feiyan tea-chiński ziołowe herbaty zielonej herbaty, liści lotosu, cansia nasiona i roślinny gąbka – zapowiada ogromny wiele korzyści zdrowotnych i odchudzanie.

Jak twierdzą, że poprawić metabolizm, materiałów marketingowych sugerują, będzie również zmniejszyć poziom cholesterolu i tłuszczu we krwi, zmniejszenia bloatedness, detox body i tłumić apetyt. Dla małych wklęsły są wielkich obietnic, które opierają się głównie na bezpodstawne nauki!

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona herbata dla utraty wagi

Ziołowa herbata odchudzanie

Dodawanie do zamieszania są na dużą liczbę herbatki ziołowe, które czasem łączą się z utratą masy ciała, dzięki konkretnych ziół, które zawierają. Herbatki ziołowe, które obejmują mniszka lekarskiego i pokrzywy-two ziół, które są uznane za mające właściwości moczopędne – często twierdzą, że wyeliminować nadmiar wody oraz zmniejszenia masy. Herbat, które zawierają Koper-składnik, który podobno tłumi apetyt – czasami zrobić roszczeń związanych z utraty wagi.

Odchudzanie roszczenia

Nawet nie trzeba surfowanie po Internecie, wybrać się na wycieczkę do Chinatown lub odwiedź sklep spożywczy zdrowia lokalnych zdobyć herbat odchudzających, wiele jest teraz dostępnych w supermarketach. BIRT & Tang Figuro herbata ziołowa jest dostępna w sklepie Sainsbury’s i łączy w sobie herbaty pu-erh cynamon tora, jabłko, liść lilii wodnej, orientalne woda babki, Tianyeju, skórki z mandarynek, notoginseng, chiński cynamonem i goździkiem.

I podczas gdy produktu nie jawnie robi odchudzania twierdzą na opakowaniu, to wywnioskować, utrata masy ciała, podkreślając, że to dla ludzi, którzy dbają o ich dane. Dr Stuart Slim Plus, dostępne także z Sainsbury, łączy w sobie Koper z liści lipy, korzeń mniszka, jedwabiu kukurydzy, korzeń galangal, zielony owies i naturalny smak pomarańczowy i twierdzi, to bardzo nowatorski sposób kopać na dobry początek dnia i dostać się do kształtu.

Ale może o napar naprawdę pomóc schudnąć?

Brzmi to zbyt piękne, aby było prawdziwe- i zdaniem większości ekspertów, które stwierdzenie jest prawdziwe. W rzeczywistości niektóre herbatki ziołowe mogą rzeczywiście zrobić więcej szkody niż pożytku, jeśli zawierają one pewne zioła, które mają silne skutki przeczyszczające i moczopędne. Nadmierne oddawanie moczu, biegunka i skurcze brzucha może być tylko niektóre działania niepożądane związane z niektórymi bardziej niezwykłe preparaty herbata, które można kupić w sieci lub z praktyków tradycyjnej medycyny chińskiej.

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona herbata dla utraty wagi

Ograniczone dowody naukowe

Ma również ograniczone naukowe dowody potwierdzające, że herbat odchudzających rzeczywiście pracują do zmiany tych kilogramów. Do tej pory, większość badań koncentrował się na zielonej herbaty. Herbaty zielone i czarne pochodzą z tej samej rośliny-Camelia sinensis- ale liście są przetwarzane w inny sposób.

W rezultacie zarówno herbaty zawierają podobne ilości flawonoidów, które działają jak silnych antyoksydantów w organizmie. Jednak ze względu na różnice przetwarzania, zawierają różne typy flawonoidów. Jak czarna herbata jest poddawany fermentacji, flawonoidy mają bardziej skomplikowaną strukturę i składa się z theaflavins i thearubigins.

W przeciwieństwie niesfermentowany Zielona herbata zawiera flawonoidy o nazwie katechiny, które mają prostszą strukturę. Najliczniej te katechin jest galusan epigalokatechiny lub EGCG.

Wraz z kofeina-które znajduje się w herbaty zielone i czarne – uważa się, że katechiny, a szczególnie EGCG, są odpowiedzialne za efekty odchudzania zielonej herbaty. W związku z tym badania skupiły się na te składniki.

Właściwości spalania tłuszczu

Niestety jednak, podczas gdy badania wykazały, że Zielona herbata może zmniejszyć tłuszczu i zwiększenie metabolizmu, większość prac została przeprowadzona w probówkach lub zwierzęta, takie jak szczury i myszy. W rzeczywistości bardzo niewiele badań spojrzał na spalanie tłuszczu lub potencjał utraty masy zielonej herbaty w ludzi- i w wielu przypadkach, mimo że stwierdzono pozytywny związek między konsumpcji herbat zielonych i utrata masy ciała, badania te były źle zaprojektowane lub zawiera tylko kilka osób, których dotyczą.

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona herbata dla utraty wagi

Liczenie kalorii

Dolna linia: bardziej dobrze zaprojektowanych badań klinicznych są potrzebne, aby potwierdzić mocno korzyści utrata masy zielonej herbaty.

Cynicy twierdzą, że żadnych korzyści utrata masy ciała są prawdopodobnie do kalorii oszczędności poprzez przełączenie z mleczny, słodki kubek czarnej herbaty na filiżankę niekalorycznym Zielona lub ziołowa herbata. I w rzeczywistości, to jest możliwe argument. Standardowe kubek herbaty z półtłustego mleka i 1 łyżeczka cukru zawiera 38 kalorii.

Cztery filiżanki dziennie wynosi 152 kalorii, dodając do masowego kalorii 55,480 roku-ostatecznie, wystarczy, aby pomóc stracić 16 lb w roku, jeśli otrzymuje te kubki z kalorii bez zielonej herbaty! Ponadto czekolada których nie smakuje tak dobrze z zielonej herbaty!

Odchudzanie korzyści konieczne dochodzenia

Jest oczywiste, że korzyści odchudzania herbaty potrzeba więcej badań, ale to nie powinno was od picia regularne napar. Czy wolisz czarnej lub zielonej herbaty, istnieje wiele dowodów na to, że można potencjalnie korzyści zarówno zdrowie, przeciwutleniaczy, które zawierają.

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona herbata dla utraty wagi

Jasne, korzyści dla zdrowia

Podczas gdy korzyści odchudzanie Zielona herbata pozostaje niejasna, dużej ilości solidnych badań skupia się na ogólnych korzyści zdrowotne w herbacie flawonoidy. W rezultacie wielu ekspertów w dziedzinie zdrowia teraz sugerują, że w ramach zdrowego stylu życia, cztery filiżanki dziennie może pomóc chronić nasz organizm przed działaniem wolnych rodników-potencjalnie szkodliwych cząsteczek, które może doprowadzić do uszkodzenia komórek. Z kolei to może pomóc obniżyć ryzyko wielu problemów zdrowotnych, w tym chorób serca, raka, udarów mózgu, choroba Alzheimera i nawet zaćmę.

Herbata jest naturalnym źródłem fluoru, to minerał, który jest ważny dla zdrowych zębów. I mimo, że zielone i czarne herbaty zawierają kofeinę, ekspertów w dziedzinie zdrowia twierdzą, że ma wystarczającej ilości w filiżance herbaty powoduje efekt moczopędny. W rezultacie zarówno przez Food Standards Agency i brytyjskie Towarzystwo Dietetyczne powiedzieć że herbaty wliczają nasze dzienne zapotrzebowanie płynu.

Więc nawet jeśli powymieniać się będzie z dnia na dzień i Schudnij, są szanse, nie będzie Ci żadnej krzywdy. Nasza Rada: Umieść czajnik, pominąć cukru i herbatniki i cieszyć się twój ulubieniec warzyć piwo!

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona herbata dla utraty wagi


Wyszukuje “Picie Herbaty Do Utraty Wagi?”


Pokrewne Artykuły “Picie Herbaty Do Utraty Wagi?”