Pití čaje Na Hubnutí?

Většina z nás si šálek čaje, ale národ je oblíbený nápoj nám mohl pomoci posunout ty přebytečné kilo?

Zapomenete na poslední výstřelky diety a cvičení. Podle nedávné humbuk, zdá ztrácí ty přebytečné kilo by mohla být stejně snadné jako sedí zpět a pití čaje celý den. Zní to jako dokonalé řešení pro národ, který už má zdravý vztah s konvici – ve skutečnosti, v průměru, nás Britové projít obrovským 165 miliony šálků čaje denně. I když-Pokud pití čaje stačí aby nám Hollywood těla, proč jako národ, jsme získali tlustší je jen jeden zádrhel?

Je smutné, kde je tu jeden háček. Protože to není náš skromný šálek PG Tipy nebo Tetley, který má údajně moc tát liber! Místo musíme se obrátit na více exotické listy. A není překvapením, že je listers, které vedly jak!

Klikněte zde koupit zelený čaj na hubnutí

Zvýšení metabolismu

Zatímco všichni od Kate Moss a Kylie Minogue se Madonna a Robbie Williams byli spatřeni pití dobrý starý šálek, některé celebrity šly tak daleko jako Nouzové přistání jejich pravidelné porcovaný čaj pro jednoho, který údajně napomáhá hubnutí.

Léta supermodelka Sophie Dahl bojoval cestu pro hubnutí vaří, poté jí tvrdil, že pití zeleného čaje zvýšila její metabolismus, pomáhá jí klesnout od velikosti 16 na velikosti 12. V poslední době Victoria Beckman vzala středem pozornosti, následující pověsti, že pije čaj pu-erh, starověké čínské pivo, které údajně vám pomůže zůstat štíhlý a neustále hledají mladší!

Spalování více kalorií

Ale zatímco zelený čaj a pu-erh čaj z novin díky jejich následovníci celebrita, že nejsou jen vaří, které byly spojeny s posunem tyto liber. Rychlé vyhledávání Internetu odhaluje existují doslova stovky čajů, které tvrdí, že pomoci nám zhubnout – a většina z nich jsou o tak daleko od šálku Earl Grey jak můžete získat, když to přijde k chuti a náklady!

Mezi jeden z nejpopulárnějších je, nebo Wulong oolong – čaj, která spadá někam mezi černou a zelený čaj a údajně zvyšuje metabolismus.

Klikněte zde koupit zelený čaj na hubnutí

Zvýšení energetické hladiny a metabolismus

Porangaba čaj získala poslední zájem médií po zprávách, že brazilské modelky často vypít z pláže stojí v Riu. Pivo, které je vyrobeno z listů malého stromu v Amazonii, zřejmě potlačuje chuť k jídlu, zvyšuje metabolismus a zvyšuje energetické hladiny.

Váhu ztráta výhody

Okinawan čaj je další odrůda, která často dostane povýšen na jeho váhu ztráta výhod. Ale číst za humbuk a je to prostě různé zeleného čaje, který je často opilý lidé žijící na japonského ostrova Okinawa. Je pravda, lidé, kteří žijí na tomto ostrově jsou známí pro mají jeden z nejvyšších života expectancies na světě a až donedávna měly málo problémů s obezitou.

Ale experti věří, že jejich zdraví je způsobeno řadou faktorů, včetně nízké úrovně stresu, pravidelné aktivity do stáří a stravu, která zahrnuje spoustu ryb, zeleniny a sója – jinými slovy, jejich dlouhověkosti a štíhlé postavy nejsou jen do pití zeleného čaje. Jak více západní způsob života je nařízeno na ostrově, obezita se stává stále větší problém, bez ohledu na zvyky pití čaje!

Snížit Cholesterol, detoxikaci a potlačit chuť k jídlu

Feiyan tea – čínské bylinné čaje, zelený čaj, listy aplikace lotus, cansia semena a rostlinné houba – slibuje obrovské množství výhod, zdraví a hubnutí.

Stejně jako tvrzení, ke zlepšení metabolismu, marketingové materiály naznačují, bude také snížit hladinu tuku a cholesterolu, snížení bloatedness, detoxikaci organismu a potlačit chuť k jídlu. Pro malý šálek to jsou velké sliby, které jsou z velké části založena na nepodložené vědy!

Klikněte zde koupit zelený čaj na hubnutí

Bylinné čaje na hubnutí

Přidání k záměně jsou velký počet bylinných čajů, odkazující někdy sami se úbytek hmotnosti díky určité byliny, které obsahují. Bylinné čaje, které zahrnují Pampeliška nebo kopřivy – dvě byliny, které jsou považovány za močopudné vlastnosti – často nárok na odstranění přebytečné vody a tak snížit váhu. Čaje, které obsahují fenykl – složka která údajně potlačuje chuť k jídlu – někdy dělat nároky související se ztrátou hmotnosti.

Zeštíhlující tvrzení

Ani si nemusíte surfovat po Internetu, Udělejte si výlet do čínské čtvrti nebo navštívit váš místní zdravé výživy shop sehnat hubnutí čaje, mnozí jsou nyní dostupné v supermarketech. Birt & Tang je Figuro bylinkový čaj je k dispozici v Sainsbury a kombinuje čaj pu-erh s cassia tora, apple, Leknín list, Jitrocel orientální vodní, Tianyeju, mandarinka kůry, notoginseng, čínská skořice a hřebíčku.

A zatímco výrobek nedělá bezostyšně hubnutí tvrdí na jeho obalu, odvodit hubnutí zvýrazněním, že je to pro lidi, kteří péči o jejich postavy. Dr. Stuart Slim Plus, k dispozici i Sainsbury, kombinuje fenykl s linden listy, Pampeliška kořen, obilí hedvábí, galangal kořen, zelené ovsa a přírodní pomerančovou příchuť a tvrdí, je to opravdu osvěžující způsob, jak kopnout začít váš den a dostat do tvaru.

Ale má vařit opravdu vám pomůže zhubnout?

Zní to příliš dobré být pravda – a podle většiny odborníků, že tomu tak skutečně je. Ve skutečnosti některé bylinné čaje může skutečně udělat víc škody než užitku, pokud obsahují určité byliny, které mají silný močopudný nebo projímavé účinky. Nadměrné močení, průjem a žaludeční křeče mohou být jen některé z vedlejších účinků spojených s některými více neobvyklé ‘čaj’ přípravků, které lze koupit na netu od lékařů tradiční čínské medicíny.

Klikněte zde koupit zelený čaj na hubnutí

Omezené vědecké důkazy

Rovněž omezil vědecké důkazy, které potvrzují, že hubnutí čaje skutečně pracují přesunout tyto liber. K dnešnímu dni má většina výzkum zaměřen na zelený čaj. Zelené a černé čaje pocházejí ze stejné rostliny – Camelia sinensis –, ale listy jsou zpracovány jinak.

V důsledku toho oba čaje obsahují podobné množství flavonoidů, které působí jako silné antioxidanty v těle. Však z důvodu rozdílů zpracování, které obsahují různé typy flavonoidů. Jak černý čaj je fermentované, flavonoidy mají složitější strukturu a theaflavins a thearubigins.

Naproti tomu nekvašeného zelený čaj obsahuje flavonoidy, zvané katechiny, které mají jednodušší strukturu. Nejhojnější z těchto katechiny je epigallocatechin gallát nebo EGCG.

Společně se kofein – který se nachází v zelené a černé čaje – to je si myslel, že catechins a zejména EGCG, jsou zodpovědné za redukční účinky zeleného čaje. V důsledku toho výzkum se zaměřuje na tyto látky.

Vlastnosti spalování tuků

Bohužel, zatímco studie odhalily že zelený čaj může snížit obsah tuku a zvýšení metabolismu, většina prací byla prováděna v zkumavek nebo zvířata jako krysy a myši. Ve skutečnosti, jen velmi málo studií se podíval na spalování tuku nebo potenciální ztráta hmotnosti zeleného čaje u lidí – a v mnoha případech i pozitivní odkaz byl nalezen mezi spotřebou zelený čaj a hubnutí, tyto studie byly špatně navržen nebo zahrnuta pouze několik subjektů.

Klikněte zde koupit zelený čaj na hubnutí

Počítání kalorií

Sečteno a podtrženo: více navržené klinické studie jsou nezbytné pro potvrzení pevně váhu ztráta Výhody zeleného čaje.

Cynikové tvrdí, že nějaké výhody úbytek váhy jsou pravděpodobně až na kalorie úsporami provedené přechod z mléčné, sladký šálek černého čaje na šálek zelené nebo bylinné čaje bez kalorií. A ve skutečnosti, to je proveditelný argument. Standardní hrnek čaje s semi-skimmed mléka a 1 lžičky cukru obsahuje 38 kalorií.

Čtyři šálky denně sčítá 152 kalorie, předávkováním masivní 55,480 kalorií za rok – nakonec, stačí vám pomůže ztratit 16 kg za rok, pokud tyto hrnky nahrazen kalorií bez zeleného čaje! Navíc nemají chuť čokolády Destiláty stejně dobře s zelený čaj!

Výhody hubnutí potřebují šetření

To je jasné, že výhody hubnutí čaje potřebují další vyšetřování, ale to by nemělo odradit vás pít pravidelně vařit. Ať už dáváte přednost černý nebo zelený čaj, je tu spousta důkazů o tom, že oba mohou potenciálně prospěch zdraví, díky které obsahují antioxidanty.

Klikněte zde koupit zelený čaj na hubnutí

Jasné přínosy pro zdraví

Zatímco hubnutí Výhody zeleného čaje zůstává nejasné, má velké množství robustní výzkumu zaměřen na celkové přínosy pro zdraví flavonoidy v čaji. V důsledku toho Mnozí odborníci zdraví nyní naznačují, že jako součást zdravého životního stylu, čtyři šálky denně může pomoci chránit naše tělo před účinky volných radikálů – potenciálně škodlivé molekuly, které mohou poškodit buňky. Naopak to může pomoci snížit naše riziko mnoha zdravotních problémů, včetně srdečních chorob, rakoviny, tahy, Alzheimerovy choroby a dokonce i šedého zákalu.

Čaj je přirozeným zdrojem fluoridů, minerál, který je důležitý pro zdravé zuby. A i když zelené a černé čaje neobsahují kofein, zdravotničtí odborníci říkají, že je nedostatečné množství v šálku čaje způsobit močopudný účinek. Food Standards Agency a britská dietetická asociace říkají, že čaj se počítá na naše denní potřeby tekutin.

Takže i když nebude mít šálek slim vám přes noc, šance jsou to nebude uškodit. Naše rada: konvici na, vynechat cukr a sušenky a vychutnat své oblíbené pivo!

Klikněte zde koupit zelený čaj na hubnutí


Hledá “Pití čaje Na Hubnutí?”


Související články na “Pití čaje Na Hubnutí?”