Pitie čaju Na Chudnutie?

Väčšina z nás si šálku čaju, ale národ je obľúbený nápoj nám mohol pomôcť presunúť tie prebytočné kilo?

Zabudnite na najnovšie výstrelky diétou a cvičením. Podľa posledných humbuk, zdá sa stráca tie prebytočné kilo by mohlo byť rovnako jednoduché ako posedenie späť a pitie čaju celý deň. Znie to ako ideálne riešenie pre národ, ktorý už má zdravý vzťah s kanvicu-v skutočnosti, v priemere, nás Briti si cez obrovské 165 miliónov šálok čaju denne. Tam je len jeden zádrhel, aj keď-ak pitie čaju je všetko trvá nám Hollywood orgánov, prečo ako národ, sme stále hrubšie?

Bohužiaľ, to je, kde je tu jeden háčik. Pretože to nie je naše pokorný šálka PG Tipy alebo Tetley, že údajne má právomoc rozplynie libier! Namiesto toho musíme obrátiť exotickejsie listy. A nie je prekvapením, že je listers, ktoré viedli ako!

Kliknite tu kúpiť zelený čaj na chudnutie

Zvýšiť metabolizmus

Zatiaľ čo všetci od Kate Moss a Kylie Minogue s Madonnou a Robbie Williams boli nanesie pitie dobré staré cuppa, niektoré celebrity zašiel tak ďaleko, ako núdzové pristátie ich pravidelné Porciovaný čaj pre jeden, ktorý údajne pomáha chudnutie.

Rokov, supermodelka Sophie Dahl bojoval cestu pre chudnutie varí po ona tvrdila, že pitie zeleného čaju zvýšila jej metabolizmus, pomáha jej pokles od veľkosti 16 do veľkosti 12. Viac nedávno Victoria Beckman vzala centra diania, nasledujúce fám, že pije čaj pu-erh, starovekej čínskej pivo, ktoré údajne vám pomôže zostať štíhly a udržuje si hľadajú mladšie!

Spaľovanie viac kalórií

Ale zatiaľ čo zeleného čaju a čaju pu-erh sa titulky vďaka ich nasledovníci celebrity, nie sú len varí, ktoré boli spojené s radenie tie libier. Rýchle vyhľadávanie na internete odhalí Existujú doslova stovky čajov, ktoré tvrdia, že nám pomohli schudnúť- a väčšina z nich sú o čo najďalej od šálka Earl Grey as môžete získať, pokiaľ ide o chuť a náklady!

Medzi jeden z najpopulárnejších je Wulong alebo čaju oolong-čaj, ktorý spadá niekde medzi čierny a zelený čaj a údajne zvyšuje metabolizmus.

Kliknite tu kúpiť zelený čaj na chudnutie

Zvýšenie energetickej hladiny a metabolizmus

Porangaba čaj získal nedávne záujem médií po správach, že brazílskej modelky často piť posliedkou pláže v Rio. Pivo, ktorý je vyrobený z listov malý strom nájsť v Amazon, zrejme potláča chuť do jedla, zvyšuje metabolizmus a zvyšuje hladinu energie.

Hmotnosti dávok

Okinawan čaj je ďalšie odrody, ktoré sa často dostane podporované pre svoje hmotnosti dávok. Ale Prečítajte si nad rámec humbuk a je jednoducho celý rad zelený čaj, ktorý je často opitý ľudia žijúci na Japonskom ostrove Okinawa. Udelené, ľudia, ktorí žijú na tomto ostrove sú známe pre mať jeden z najvyšších ivota vo svete a až donedávna mal niekoľko problémov s obezitou.

Ale odborníci sa domnievajú, ich dobrý zdravotný stav je mnoho faktorov vrátane nízkej úrovne stresu, pravidelnú činnosť do staroby a strava, ktorá obsahuje veľa rýb, zeleninu a sójové – inými slovami, ich životnosť a štíhle postavy nie sú len do pitie zeleného čaju. Ako prijíma viac západný spôsob života na ostrove, obezita sa stáva čoraz väčším problémom, bez ohľadu na čaj pitný režim!

Znižuje hladinu cholesterolu, Detox a potlačenie chuti do jedla

Feiyan čaj-čínske bylinné čaje, ktorá obsahuje zelený čaj, lotus listy, cansia semien a rastlinných huba – sľubuje obrovské množstvo výhod zdravie a chudnutie.

Rovnako ako tvrdenie, zlepšiť metabolizmus, marketingové materiály naznačujú, bude tiež zníženie krvných tukov a cholesterolu, zníženie bloatedness, detox tela a potláčajú chuť do jedla. Pre malé cuppa, Toto sú veľké sľuby, ktoré vychádzajú z veľkej časti nedôvodné vedy!

Kliknite tu kúpiť zelený čaj na chudnutie

Bylinný čaj chudnutie

Pridanie k zámene, je veľké množstvo bylinných čajov, ktoré niekedy spájať sa s chudnutie, vďaka špecifických bylín, ktoré obsahujú. Bylinné čaje, ktoré zahŕňajú púpava alebo žihľava-two byliny, ktoré sú považované za mať diuretické vlastnosti – často tvrdia, že odstránili Prebytočnú vodu a tak znížiť hmotnosť. Čaje, ktoré obsahujú fenikel – zložka, ktorá údajne potláča chuť k jedlu – niekedy sa tvrdenia súvisiace chudnutie.

Chudnutie nárok

Dokonca nemusíte surfovať, výlet do Chinatown alebo navštíviť váš obchod miestne zdravou zohnať čaje na chudnutie, mnohé sú teraz k dispozícii v supermarketoch. Birt & Tang Figuro bylinné čaje sa podávajú v Sainsbury a kombinuje čaj pu-erh s cassia tora, apple, Lekno leaf, orientálne vodné Skorocel, Tianyeju, mandarinka peel, notoginseng, čínskej škorice a klinčekov.

A kým výrobok nehanebne nerobí chudnutie nárok na jeho obale, to odvodiť chudnutie zvýraznením, že je pre ľudí, ktorí sa starajú o ich postavy. Dr Stuart Slim Plus, k dispozícii v Sainsbury, kombinuje fenikel s linden listy, koreň púpavy, corn silk, galangal root, zelený ovos a prírodné pomarančová príchuť, a tvrdí to naozaj osviežujúci spôsob, ako kopať začať svoj deň a dostať do tvaru.

Ale majú variť naozaj vám môže pomôcť schudnúť?

Znie to príliš dobrý byť pravdivé – a podľa väčšiny expertov, ktorý je naozaj prípad. V skutočnosti, niektoré bylinné čaje môže skutočne urobiť viac škody ako úžitku, ak budú obsahovať niektoré byliny, ktoré majú silné močopudné alebo laxatívne účinky. Nadmerné močenie, hnačka, a žalúdočné kŕče môžu byť len niektoré nežiaduce účinky spojené s niektorými z viac neobvyklých čaj prípravky, ktoré možno zakúpiť na netu alebo from praktici tradičnej čínskej medicíny.

Kliknite tu kúpiť zelený čaj na chudnutie

Obmedzené vedecké dôkazy

Tiež má obmedzené vedecké dôkazy, ktoré potvrdzujú, že chudnutie čaje skutočne pracujú na posun tie libier. K dnešnému dňu, väčšina výskumov zameriavali na zelený čaj. Zelené a čierne čaje pochádzajú z rovnakej rastliny – Camelia sinensis- ale listy sú spracované inak.

V dôsledku toho obidva čaje obsahujú podobné množstvo flavonoidy, ktoré pôsobia ako silné antioxidanty v tele. Avšak kvôli rozdielom spracovanie, obsahujú rôzne typy flavonoidy. Ako čierny čaj je fermentovaný, flavonoidy majú zložitejšiu štruktúru a pozostáva z theaflavins a thearubigins.

V kontraste, nekvasené zelený čaj obsahuje flavonoidy, katechíny, ktoré majú jednoduchšie štruktúru s názvom. Najhojnejšia tieto catechins je epigallocatechin gallate alebo EGCG.

Spolu s kofeín – ktorý sa nachádza v zelený a čierny čaj-to je si myslel, že catechins, a konkrétne EGCG, sú zodpovedné za chudnutie účinky zeleného čaju. V dôsledku toho výskum sa zameriava na tieto zložky.

Spaľovanie tukov vlastnosti

Smutne však zároveň štúdia ukázala, že zelený čaj môže znížiť tuku a zvýšiť metabolizmus, väčšina práce bola vykonaná v skúmavkách alebo zvierat, ako sú potkany a myši. V skutočnosti veľmi málo štúdií sa pozrel na tuk-pálenie alebo hmotnosť strata potenciál zeleného čaju u ľudí – a v mnohých prípadoch, hoci pozitívny vzťah bol nájdený medzi spotreba zeleného čaju a chudnutie, tieto štúdie boli zle navrhnuté alebo zahrnuté len hŕstka predmety.

Kliknite tu kúpiť zelený čaj na chudnutie

Počítanie kalórií

Zrátané a podčiarknuté: viac i-navrhnuté klinické štúdie sú potrebné pevne potvrdiť hmotnosti dávok zeleného čaju.

Cynikové tvrdia, že žiadne hmotnosti dávok sú pravdepodobne až na kalórie úspor, ktoré sú prechodom od milky, sladké šálka čierneho čaju na šálku kalórií-zdarma zelený alebo bylinkový čaj. A v skutočnosti, to je uskutočniteľné argument. Štandardné hrnček čaju s polotučného mlieka a cukru, 1 lyžička obsahuje 38 kalórií.

Štyri šálky denne súčty 152 kalórií, pridanie až po masívne 55,480 kalórií za rok – nakoniec, natoľko, aby vám pomôže stratiť 16 libier za rok, či nahradiť tieto hrnčeky zelený čaj kalórií-zdarma! Plus, nemajú chuť čokolády nápojov tak dobré so zeleným čajom!

Chudnutie prínosy vyšetrovania

To je jasné, že výhody chudnutie čaj potrebujete ďalšie vyšetrovania, ale že by nemali dať preč pitie vaše pravidelné pivo. Či už dávate prednosť čierny alebo zelený čaj, tam je veľa dôkazov o tom, že obaja potenciálnym prínosom zdraviu, ktoré obsahujú antioxidanty.

Kliknite tu kúpiť zelený čaj na chudnutie

Zdravotné prínosy jasné

Zatiaľ čo prínosy zelený čaj chudnutie zostáva nejasné, veľké množstvo stabilných výskumných zameriavali na celkové zdravie výhody flavonoidy v čaji. Ako výsledok, mnoho zdravotníckych odborníkov teraz naznačujú, že ako súčasť zdravého životného štýlu, štyri šálky denne, mohol chrániť naše telo pred účinkami voľných radikálov – potenciálne škodlivé molekuly, ktoré môžu poškodiť bunky. Zasa to môže pomôcť znížiť naše riziko mnohých zdravotných problémov, vrátane ochorenia srdca, rakoviny, mŕtvice, Alzheimerova choroba a dokonca aj šedého zákalu.

Čaj je prirodzeným zdrojom fluoridov, minerál, ktorý je dôležitý pre zdravé zuby. A aj keď zelené a čierne čaje obsahujú kofeín, zdravie odborníci hovoria, že tam je nedostatočné množstvo v šálke čaju spôsobiť diuretický účinok. V dôsledku toho Food Standards Agency a britskej dietetické asociácie povedať, že čaj sa započítava do nášho denného tekutín požiadavka.

Takže aj keď cuppa nebude vás cez noc slim, šance sú to nebude robiť žiadne škody. Naša rada: Dajte kanvica, vynechajte cukor a sušienky a vychutnajte si svoje obľúbené pivo!

Kliknite tu kúpiť zelený čaj na chudnutie


Hľadá “Pitie čaju Na Chudnutie?”


Súvisiace články pre “Pitie čaju Na Chudnutie?”