Správne Dávkovanie Malina Ketón Pre Chudnutie

Ketóny maliny sú zlúčeniny, ktoré dávajú maliny ich charakteristickú vôňu. Zvyknutí v USA ako potravinárske arómy a tiež predávajú tu a v Japonsku ako doplnky chudnutie.

Ketóny maliny sú chemicky podobné kapsaicínu, zlúčenina, ktorá robí papriky horúce horúce a je veril pomôcť spáliť tuk. Počul som, že dopyt po nich bol ohromujúci, pretože oni boli spomenuté priaznivo na televízny program s Dr Mehmet Oz vo februári 2012.

Som videl len dve štúdie zálohovať pohľadávky že ketóny maliny môže podporovať chudnutie a obe štúdie boli na zvieratách. Jeden, v ktorom boli kŕmené high-tuk stravy a mať ketóny maliny, myši naznačuje, že zlúčeniny zlepšenie citlivosti na inzulín a znížiť tuku v pečeni rozbíjanie tukových buniek. A štúdia z Kórey zistila, že sú stimulované vylučovanie tukových buniek adiponectin hormónu, ktorý reguluje spracovanie cukru a tukov.

Tieto štúdie môžu preukázať, že ketóny maliny podporujú chudnutie u myší, ale nemáme žiadne dôkazy, ktoré naznačujú, že doplnky sú bezpečné a účinné u ľudí. Dr Oz ukázal nejaké fotografie pred-a po žien, ktorý tvrdil, že schudla vhodnými doplnkami Malina ketón, ale vysvetlil, že všetky ženy tiež znížiť kalórií a vykonávaná.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón z oficiálnej webovej stránky

Dávka ketóny maliny odporúča pre chudnutie je 100 až 300 mg/deň, zodpovedá to, čo fungovalo v laboratórnych myší. Náklady týchto kapsúl sa údajne pohybuje od 20 dolárov na 60 dolárov za mesiac v závislosti na dávke, budete mať. Podľa môjho názoru, žiadne cena je príliš vysoká pre výrobky, ktoré neboli preukázané do práce. Jedným z najnovších výrobkov Malina ketón sa zdá ešte viac pritiahnuté za vlasy ako doplnky – dieta telové mlieko uplatňovaná na koži spaľovanie tukov bez užívať tabletky.

Videl som žiadne štúdie ukazujú, že trením jedálny Malina ketón krém do pokožky je účinná. Však výskumných pracovníkov v Japonsku hlásené v roku 2008, že uvedenie Malina ketón krém na pokožke hlavy vyrástol vlasy polovica skupiny 10 ľudia s alopécia (vypadávanie vlasov) a že pri použití na tvár zlepšuje pružnosť pokožky v tvárach päť žien. Výsledky tejto štúdie veľmi malý ešte neboli replikované.

Pokračujúce presadzovanie ketóny maliny je podobná minulosti nadšenie pre rôzne iné takzvaný zázrak doplnkov hovorí, že podporujú chudnutie. Bohužiaľ, tam je ešte žiadne magické pilulky, ktoré sa rozplynie libier. Stráca váhu je tvrdá práca, že uspeje len keď konzistentne znížiť kalórií z vašej stravy a spáliť niektoré pravidelné cvičenie.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón z oficiálnej webovej stránky

Čo je správne dávkovanie Malina ketón pre chudnutie?

Po zhliadnutí epizóde show Dr Oz o úžasnej sile moje obľúbené červené ovocie, musel som urobiť nejaký výskum a vidieť, čo ketóny maliny správne dávkovanie pre maximálny zdravotný prínos. Dúfal som, že som mohol len jesť viac ovocia, pretože som naozaj rád. Bohužiaľ som zistil, že je potrebné niekde okolo 90 kg ovocia dostať sumu, ktorú potrebujete dostať zdravotné výhody. Aj keď som mohol jesť veľa, som si istý, že si nemôžu dovoliť kúpiť veľa.

Takže čo je minimálne účinná ketóny maliny dávkovanie je 100 mg na deň. Táto suma je potrebná, pretože to trvať značný aby vaše bunky uvoľniť tuk efektívnejšie a regulovať váš metabolizmus. Ak nevidíte 100 mg v jednej porcii, pravdepodobne by ste mali vyskúšať iný doplnok.

Než sa rozhodnete na dodatok, existuje ešte jedna vec, musíte myslieť-kvalita. Čítal som, že Malina ketón je najdrahší prirodzenej potravy chuť a môže stáť 20.000 dolárov za kg. Ak ste získali fľašu doplnkov za 10 dolárov, to asi nie je veľmi kvalitné a nebudete si výhody, ktoré potrebujete.

No, to je asi všetko, čo mám na tomto blogu. Pointa je, že správne ketóny maliny dávkovanie je najmenej 100 mg denne.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón z oficiálnej webovej stránky


Hľadá “Správne Dávkovanie Malina Ketón Pre Chudnutie”


Súvisiace články pre “Správne Dávkovanie Malina Ketón Pre Chudnutie”