Tinkamą Dozę, Aviečių Ketonai, Svorio Netekimas

Aviečių Ketonai yra junginių, kurie duoti aviečių jų charakteristika kvapas. Jie naudojami JAV kaip maisto kvapiosios medžiagos ir taip pat parduodami čia ir Japonijoje kaip weight loss papildai.

Aviečių Ketonai yra chemiškai panašus į kapsaicinas, junginys, kuris leidžia karšto pipirų karštas ir yra manoma, kad padėti deginti riebalus. Aš girdėjau, kad jų paklausa buvo didžiulė, nes jie palankiai atsiliepta Dr Mehmet Oz televizijos programa – 2012 m. vasario.

Aš mačiau tik dvi studijos kurti atsargines reikalavimus kad aviečių Ketonai gali skatinti svorio mažėjimą, ir abiejų tyrimų buvo su gyvūnais. Viena, kai pelės buvo šeriami riebaus maisto ir suteikta aviečių ketonai, rodo, kad junginiai pagerėjo jautrumą insulinui ir sumažinti riebalų kepenyse, suskaido riebalų ląsteles. Ir iš Korėjos tyrimo metu nustatyta, kad jie padidino sekrecija riebalų ląstelės hormono adiponectin, kuris reguliuoja cukraus ir riebalų perdirbimas.

Šie tyrimai gali parodyti, kad aviečių Ketonai skatinti svorio pelėms, bet mes neturime jokių įrodymų rodančių, kad papildai yra saugus ir veiksmingas žmonių. Dr Oz parodė kai kurie prieš ir po Nuotraukos moterų, kurie teigė, kad neteko svorio atsižvelgiant aviečių Ketonai papildai, bet jis paaiškino, kad visos moterys turėjo taip pat sumažinti kalorijų kiekį ir darė.

Spauskite čia Norėdami pirkti aviečių Ketonai iš oficiali svetainė

Aviečių Ketonai svorio rekomenduojama dozė yra 100-300 mg per parą, lygią kas dirbo laboratorinėmis pelėmis. Šių kapsulių kaina pranešimams svyruoja nuo $20 iki $60 per mėnesį priklausomai nuo dozės vartojate. Mano nuomone, bet kokia kaina yra per didelė produktams, kurie nėra įrodyta, kad dirbti. Vienas iš naujausių produktų, aviečių ketonai, atrodo, dar daugiau Naciągnięty nei papildai – mityba kūno losjonas taikomos su oda ją deginti riebalus be atsižvelgiant tabletes.

Aš mačiau ne tyrimai rodo kad trina su Dieta aviečių Ketonai losjonas į odą yra veiksmingas. Tačiau mokslininkai Japonijoje pranešė 2008 m. kad išleisti aviečių Ketonai losjonas galvos augo plaukai pusė grupės 10 žmonių su alopecija (plaukų slinkimas) ir kad kai taikomas veido pagerėjo odos elastingumą, skruostų iš penkių moterų. Kad labai mažas tyrimo rezultatai dar nebuvo išsaugoti.

Nuolat skatinti aviečių Ketonai yra panašus į anksčiau entuziazmo dėl įvairių kitų vadinamųjų stebuklas papildai sakė skatinti svorio. Deja, yra dar nėra magija piliulę, kad bus nutirpti svarų. Numesti svorio yra sunkaus darbo, kad pavyksta tik kai nuosekliai sumažinti kalorijų kiekį iš savo dietos ir dega kai – reguliariai mankštintis.

Spauskite čia Norėdami pirkti aviečių Ketonai iš oficiali svetainė

Kas yra tinkamą dozę, aviečių Ketonai svorio netekimas?

Peržiūrėję epizodas Dr Oz šou apie nuostabų mano mėgstamiausia raudonųjų vaisių galia, man teko padaryti kai kuriuos tyrimus ir pamatyti, kas tinkamai aviečių Ketonai dozė buvo didžiausias sveikatos naudai. Aš tikiuosi aš galėtų tiesiog valgyti daugiau vaisių, nes aš labai mėgstu juos. Deja aš rasiu, kad jums reikia kažkur apie 90 kg vaisių gauti sumą, jums reikia gauti naudą sveikatai. Net jei galėčiau valgyti kad daug, I ‘m pretty tikrai aš negaliu sau leisti pirkti, kad daug.

Taigi, kas yra mažiausias veiksmingas aviečių Ketonai dozė yra 100 mg per dieną. Ši suma yra reikalingas, nes jis neturi būti daug, kad savo ląstelių spaudai riebalų efektyviau ir reguliuoti savo metabolizmą. Jei nematote 100 mg vienai porcijai, tai turbūt reikia bandyti kitą papildyti.

Prieš jums nuspręsti papildyti, yra dar vienas dalykas, jums reikia galvoti apie-kokybės. Aš perskaičiau tą aviečių Ketonai yra pats brangiausias natūralaus maisto skonio ir gali kainuoti $20.000 už kg. Jei jūs gaunate papildai butelį už $10, tai tikriausiai nėra labai aukštos kokybės ir jums nebus gauti naudą, kad jums reikia.


ieško “Tinkamą Dozę, Aviečių Ketonai, Svorio Netekimas”


Susiję straipsniai dėl “Tinkamą Dozę, Aviečių Ketonai, Svorio Netekimas”