Žalios Kavos Pupelių Ekstraktas – Papildyti Svorio Netekimas

Istorija, žalios kavos pupelių ekstraktas

Pavėluotai, žalios kavos pupelių ekstraktas buvo touted TV ir kitose žiniasklaidos priemonėse kaip premier riebalų degintojas. Sprendimą dėl svorio ir įvairių negalavimų galima žaliosios kavos pupelių ekstrakte?

Šis puikus ekstraktas istorija nueina tūkstančius metų. Tiesą sakant, iš pradžių kavos pupelės buvo vartoti kaip maisto. Rytų Afrikos klanų būtų mln kavos uogos kartu, maišymo juos pasta sumaišyti gyvulinių riebalų. Po to, maždaug 1000 skelbimo, savotiškas vyno kavos uogos buvo sukurtas iš Etiopijos, lašinant džiovintos pupelės vandenyje.

Be to, kavos organiškai išaugo Arabijos pusiasalyje, kur ji buvo iš pradžių paruošta į karšto gėrimo. Nepaisant metų tyrimų kavos ir kofeino, tyrimai nesugebėjo įrodyti naudą gerti kavos, iki šiol. Pastebėjau, naujausių mokslinių tyrimų dėl kavos pranašesnis antioksidantas veiksmų yra manoma, kad vienareikšmiškai dėl fenolio rūgštys. Ekstraktas susideda iš daug polifenolių pavadintas hycroxycinnamic-rūgštys. Du iš kurių svarbiausi yra caffeic ir chlorogenic rūgštys. Caffeic rūgštis yra pagrindinis fenolio amalgama kava.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Kas yra žaliosios kavos pupelių ekstraktas

Žaliosios kavos pupelių ekstrakte yra naujausias elementas ant rinkoje. Jis turi galingas antioksidantas savybės prilygsta įvairių natūralių antioksidantų panašus į vynuogių sėklų ekstraktas bei Žalioji arbata. Žalios kavos pupelės yra polifenolių, kurie dirba, kad padėtų sumažinti laisvųjų-Deguonies radikalų viduje įstaiga, veikdama kaip geras antioksidantų.

Šis pupelių ekstraktas yra kartais išlyginti iki 30 % iki 50 % photogenic rūgšties, yra tik komplekso ingredientas, kavos, kad yra populiarus dėl savo teigiamą poveikį. Karšta kava yra cafestol, fizinis komponentas, kuris suteikia kava šiek tiek riebiai, kartaus skonio, kuris yra susijęs su neigiamų pasekmių gerti kavos stimuliatorius; Tačiau šis junginys yra ne rasti žalios kavos pupelių arba jų išrašų.

Sudėtis, žalios kavos pupelių ekstraktas

Žalios pupelės ekstrakto sudėtyje yra polifenolių kartu su clorogenic-rūgštys, dicaffeoylquinic rūgštys ir caffeoylquinic rūgštys. Chlorogenic-rūgštys yra cinnamic rūgšties šalutinius produktus su ekologiškų įtaka paprastai siejama su jų anti-uždegiminių ir antioksidantas veikla. Pasak maisto ir vaistų administracija (FDA) žaliosios kavos pupelių ekstrakte neturi jokio šalutinio poveikio ir ji yra laikoma saugiai papildyti.

Dicaffeoylquinic-acidss ir caffeoylquinic rūgštys yra svarbiausias photogenic rūgščių aptinkamos gamtoje. Žalios kavos pupelių ekstraktas susideda iš žaliosios pupelės iš kavos Arabica augalų. Yra dviejų rūšių augalų, Arabica ir Robusta kavos. Su Arabica yra stipresni ir kokybės ir turi daugiau caffeic ir photogenic rūgščių. Dviejų svarbių elementų atsakingas už antioksidantas veiksmų.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Žaliosios kavos ekstraktas ir svorio kritimas: ar tai veikia?

Žalios kavos ekstraktas būtų veiksmingas svorio netekimas mokslininkai nustatė, kad atsižvelgiant keletas žalios kavos ekstraktas kapsulės per dieną, ir valgyti sveiką mitybą mažai riebalų ir naudojasi reguliariai, atrodo saugus, veiksmingas, low cost būdas numesti svorio paslaptis. Be to, grupė mokslininkų iš gerai žinomų universiteto atrado, kad žalios kavos pupelių ekstraktas padeda su svorio netekimas po tyrimo dėl kai kurių nutukusių savanoriai. Tyrimai atskleidė vilčių rezultatai asmenys nori numesti svorio.

Pagal mokslinių tyrimų, dalyviais prarado vidutiniškai apie septyniolika kilogramų tik dvidešimt dviejų savaičių tyrimas. Apskritai, jie turėjo standartinę kūno svorio sumažėjimas daugiau kaip 10 %, ir standartinis sumažinti kūno riebalų daugiau nei 15 %. Kada viskas pasakyta ir padaryta, taip, grynas žaliosios kavos pupelių ekstrakte skysčio arba kapsulės papildai padeda su svorio greičiau.

Neseniai atlikti tyrimai išbandyti žalios žalios kavos ekstraktas kartu su placebo, veiksmingumą 100 % grynos kavos pupelių ekstraktas laimėjo nesunkiai. Be to, imantis the pure kavos pupelių ekstraktas, asmenų suvartoti šiek tiek papildomos energijos juos gauti juda, kuri įtraukta į papildomą sumą kalorijų nuostolių. Spauskite čia Norėdami gauti daugiau informacijos apie minėtus tyrimus.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Naudą žaliosios kavos pupelių ekstraktas

Aukštas kraujo spaudimas

Žaliosios kavos pupelių ekstrakte gali turėti tam tikros naudos mažinant kraujo spaudimą; Tačiau daugiau tyrimų reikia patvirtinti rezultatus. Chlorogenic-rūgštys neskrudinto žalios kavos pupelių ekstraktas sumažėja kraujo spaudimas – impulsyvus hipertenzija žmonėms ir žiurkių. Paciento kraujo spaudimą mažinantis poveikis ir gerovės CGA buvo analizuojama per atsitiktinių imčių klinikinių tyrimų metu.
Geriau kraujagyslių apyvartą, veiksmų

Žaliosios kavos pupelių ekstrakte sukuria geriau žmogaus vaso reaktyvumą, arba kraujagyslių reaktyvumas.

Diabetas ir cukraus kiekis kraujyje

Žalios kavos pupelių ekstraktas papildai geresnis Dieta paskatino atsparumą insulinui ir smegenų energijos veiklos pelėms. Daugiau tyrimai yra atliekami apie žaliosios kavos pupelių ekstrakte poveikį įvairių maladies; Tačiau priedas stiprumas yra gyvybiškai svarbus. Geros kokybės ekstraktas užtikrins, kad nesuteptas photogenic rūgšties ekstraktas saugo kiekvieną dalį savo vertingų fermentų ir junginiai. Panašus į gerai žinomų žalios arbatos ekstraktas, grynai žalios kavos pupelių ekstraktas susideda iš daugelio papildomų sveikas naudą, be to prarasti svorio greičiau. Organinis junginys papildomai tiekia ir veikia kaip stiprus antioksidantas link žalingos nemokamai Deguonies radikalų pavojus.

Dėl to, kaip mobiliųjų sveikatos sukūrė per pastarąjį dešimtmetį, mokslas dabar dėmesys skiriamas laisvųjų radikalų kaip vieną iš didžiausių pažeidėjų prastos sveikatos kokybės ir ilgaamžiškumo pasaulyje šiandien. Be padėti išlyginti cukraus kiekį kraujyje palaikymas, žalios kavos pupelių ekstraktas neseniai pretenzijų į šlovę yra jo svorio nuostolio ypatybes. Vis dėlto, kalbant apie riebalų deginimas papildai papildomo svorio netekimas padidinti neturėtų pirmoji priemonė sumažinti svorį. Kaip Dr Oz, populiarių TV gydytojas pareiškė, pridedant svorio produktas kaip žaliosios kavos pupelių ekstrakte gali jokiu būdu pakeisti geras, kokybė, Dieta su daug treniruoklių.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Kaip pirkti žalios kavos pupelių ekstraktas

Keturi žingsniai, kurie po prieš priimant pirkimo:

1) Visada pasirinkti papildai pagaminti JAV ar Europoje. Dauguma markės bando paslėpti tai, kad jų papildai yra gaminami Kinijoje. Kaip jūs galbūt žinote niekas kontroliuoja Kinijos gamintojai ir kad sukelia daug žemos kokybės papildai mūsų šalyje.

2) Išvengti efedrino. Tai ne paslaptis, kad nemažai gamintojų bando pakeisti žalios kavos pupelių ekstraktas su efedrino, kuris yra gerokai pigiau.

3) Patikrinti. Visada pasirinkite patikrinti žalios kavos pupelės – tai yra jūsų garantija, kad jūs ne patirtis bet kokį šalutinį poveikį ir kad bus sukurti svajonių kūno norite.

4) Kokybės žaliosios kavos pupelių ekstrakte turėtų kainuoti ne mažiau kaip $50. Taip, natūralus žalios kavos pupelės yra ne pigūs (natūralus junginys gali kainuoti kaip aukštas, kaip $15.000 už vieną kg). Taigi jei norite puikių rezultatų jūs vengti viską, kas yra pigiau nei 50-60 dolerių. Prašome pasirinkti kitą papildyti, jei kad pinigų suma bus pateikti jums į nemalonus situaciją finansiškai.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Sudarymo žaliosios kavos pupelių ekstrakte atsiliepimai

Naujas metu atvyko mokslas apie maistingumą ir sveikatingumą. Kas būtų manyti, kad daug apie tai sukasi aplink grynai žalios kavos pupelių ekstraktas su natūralaus svorio netekimas iš pradeda prarasti svorio vidutinio dydžio atėmus padaryti didelių pokyčių bus sudaryti su geresnių rezultatų ateityje ir daug sveikesnį gyvenimo būdą.

Nors žalios kavos pupelių ekstraktas buvo reklamuojami kaip svorio netekimas papildas, tik buvo minutę moksliniams tyrimams dėl tokių ieškinių sumą. Jei asmuo tikrai nori numesti svorio, metodinio požiūrio į mitybą ir gyvenimo būdą yra svarbi.

Nėra žinomas šalutinis poveikis buvo aptikta dėl žaliosios kavos pupelių ekstrakte, nors kofeinas ingrediento kavos pupelės gali sukelti asmenims tapti nerimas kaip vieną puodelį stiprios kavos padarys taip, tai visada protinga pasirinkti papildo be kofeino, kuri bus saugus iš šių galimų nepilnametis šalutinis poveikis nuo kofeino.

Tas pats, kaip bet koks maisto papildas, vienas turėtų pasitarti su savo gydytoju prieš pradedant bet svorio planą už geriausią rezultatą. Taip pat, Atminkite, kad aš galiu negali žinoti savo dabartinę fizinė būklė, todėl šioje svetainėje turėtų būti griežtai laikoma bendrųjų žinių. Jūs visada turėtumėte pasikalbėti su gydytoju prieš bandant papildyti.

Pastaba: Atminkite, kad nė vienas iš pirmiau pateikta informacija buvo patikrinta ir patvirtinta pagal FDA. šioje svetainėje nėra ketinimus diagnozuoti ir gydyti žmonių. Ši svetainė negali būti pakeisti profesinės gydytoją patarti. Visada pasitarkite su savo gydytoju, jei nesate tikri, apie vieną iš papildų jūs norėsite pabandyti. Be to, rezultatai aptarti šioje svetainėje gali būti tipiškas ir jie negali garantuoti, kad jums bus pasiekti.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė


ieško “Žalios Kavos Pupelių Ekstraktas – Papildyti Svorio Netekimas”


Susiję straipsniai dėl “Žalios Kavos Pupelių Ekstraktas – Papildyti Svorio Netekimas”