Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu Savietojama Svara Zudums Papildināt

Zaļās kafijas pupiņas ekstrakta vēsture

Par vēlu, zaļās kafijas pupiņas ekstrakts ir touted par televīzijas un citu plašsaziņas līdzekļu kā vadošais tauku deglis. Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu var risinājums svara zudums un dažādas kaites?

Šo ievērojamo ekstrakta vēsture iet atpakaļ tūkstošiem gadu. Patiesībā pašā sākumā, kafijas pupiņas tika patērēti kā pārtika. Austrumāfrikas klani varētu kopā dzirnavas kafijas ogas, nozuzdami pastas sajauc ar dzīvnieku taukiem. Pēc tam aptuveni 1000 reklāmas veida vīnu no kafijas ogas izstrādāja Ethiopians, ievadot žāvētas pupas ūdenī.

Turklāt kafijas bioloģiski pieauga par Arābijas pussalā, kur tā sākotnēji bija brūvēts par karstu dzērienu. Par spīti gadu pētījumu par kafiju un kofeīnu, pētījumi neizdevās pierādīt priekšrocības, dzēra kafiju un līdz šim brīdim. Priekšnieks antioksidantu rīcības pamanīju nesenie pētījumi par kafiju, domājams, ir unikāli sakarā ar fenola skābes. Ekstraktu sastāv no daudzām polifenoli nosaukts hycroxycinnamic skābes. Divi no svarīgākajiem tiek caffeic un chlorogenic acids. Caffeic acid ir primārā fenola amalgama kafijas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Kas ir zaļās kafijas pupiņas ekstrakts

Zaļās kafijas pupiņas ekstrakts ir jaunākās elementu pārbaudes uz tirgus laukumu. Tai piemīt spēcīga antioksidanta īpašības ieņemt dažādus dabas antioksidanti līdzīgi vīnogu sēklu ekstrakts un zaļā tēja. Zaļās kafijas pupiņas satur Polifenoli, kas darbojas, lai palīdzētu samazināt brīvo-skābekļa radikāļu ķermenī, darbojoties kā labi antioksidanti.

Šo pupu ekstrakts reizēm equalized līdz 30 % līdz 50 % fotogenisks skābi, kompleksa sastāvdaļa, kafija, kas ir populāra tās labvēlīgo ietekmi. Karsta kafija ir cafestol dabas sastāvdaļa, kas dod kafiju maigi taukainai, rūgta garša, kas ir saistīta ar negatīvajām sekām dzēra kafiju kā stimulējošs; Tomēr šis savienojums nav atrodams zaļās kafijas pupiņas vai tā izrakstu.

Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu sastāvdaļas

Green bean ekstrakts satur Polifenoli clorogenic skābēm, dicaffeoylquinic skābēm un caffeoylquinic skābes. Chlorogenic acids ir cinnamic acid blakusproduktus ar organisko ietekmēm, kas parasti saistīts ar pretiekaisuma un antioksidantu aktivitātēm. Saskaņā ar pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) zaļās kafijas pupiņu ekstraktu ir nekādas blakusparādības un tiek uzskatīts kā droši papildināt.

Dicaffeoylquinic acidss un caffeoylquinic skābes ir galvenais fotogenisks skābes klāt dabā. Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu sastāv no zaļās pupiņas no kafijas Arabica augu. Pastāv divu veidu Robusta un Arabica kafijas augu. Arabica ir spēcīgāka kvalitātē un ir vairāk caffeic un fotogenisks skābes. Divām svarīgām atskaitīties par antioksidanta darbība.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Zaļās kafijas ekstrakts un svara zudums: tas darbojas?

Zaļās kafijas ekstrakts varētu noslēpums, efektīva svara zudums pētnieki atklāja, ka ņemot vairākas zaļās kafijas ekstrakta kapsulas dienā, un ēšanas veselīgu uzturu zemu tauku un īstenot ikdienā, šķiet droša, efektīva, zemu izmaksu veids, kā zaudēt svaru. Turklāt paneļa pazīstamu augstskolu pētnieki atklāja, ka zaļo kafijas pupiņu ekstraktu palīdzēt ar svara zudumu pēc testa aptaukošanās brīvprātīgo skaitu. Pētījums atklāja cerīgas rezultātus attiecībā uz personām, kas vēlas zaudēt svaru.

Saskaņā ar pētījumu, partakers zaudēja vidēji apmēram septiņpadsmit mārciņas divdesmit divu nedēļu laikā pētījumā. Vispār, tie bija standarta ķermeņa masas samazināšanos par vairāk nekā 10 % un vairāk nekā 15 % ķermeņa tauku standarta samazinājumu. Kad viss ir teikts un darīts, jā, tīra zaļo kafijas pupiņu ekstraktu šķidruma vai kapsulu papildinājumi palīdzēt zaudēt svaru ātrāk.

Nesen veikti pētījumi testē efektivitāti izejvielu zaļās kafijas ekstrakts līdzās placebo; 100 % tīra kafijas pupiņu ekstraktu uzvarēja roku uz leju. Turklāt, veicot tīri kafijas pupiņu ekstraktu, indivīdiem apēšanai mazliet papildu enerģiju iegūt tos kustēties, kas pievienota papildus kaloriju zaudējumu apmēru. Uzklikšķināt šeit, lai saņemtu plašāku informāciju par minētajiem pētījumiem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Ieguvumi no zaļās kafijas pupiņas ekstrakts

Augsts asinsspiediens

Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu varētu būt kādu labumu, jo samazinās asinsspiediens; taču ir vajadzīgs vairāk pētījumu, lai apstiprinātu rezultātus. Chlorogenic acids, negrauzdēta zaļās kafijas pupiņas ekstraktu samazina asinsspiedienu impulsīvs hipertensiju cilvēkos un žurkas. Pacienta asinsspiediena pazemināšana ietekmi un labklājību CGA laikā randomizētā klīniskā pētījumā tika analizēti.
Labāk asinsvadu apgrozībā, rīcības

Zaļās kafijas pupiņas ekstrakts rada labāku cilvēku vaso reaktivitāte vai asinsvadu reaktivitāti.

Diabēts un cukura līmeni asinīs

Zaļās kafijas pupiņas ekstrakta papildina uzlabota uzturs veicina insulīna rezistenci un smadzeņu enerģijas darbību ar pelēm. Vairāk pētījumi tiek veikti par zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ietekmi uz dažādu kaišu; Tomēr papildināt potences ir ļoti svarīga. Labas kvalitātes ekstrakta garantēs nevainojams fotogenisks skābes ekstraktu saglabā katru daļu vērtīgu fermentiem un savienojumi. Salīdzināms ar pazīstamu zaļās tējas ekstraktu, tīra zaļās kafijas pupiņas izraksts sastāv no papildus veselīgs daudzus ieguvumus bez zaudēt svaru ātrāk. Organisks savienojums papildus piegādēm un darbojas kā spēcīgs antioksidants pret destruktīvu brīvā skābekļa radikāļu briesmām.

Tāpēc, ka tā cellular veselības izstrādājusi iepriekšējā desmitgadē zinātne tagad koncentrējas uz brīvajiem radikāļiem, kā viens no lielākajiem pārkāpējiem sliktas veselības kvalitātes un ilgmūžības pasaulē šodien. Turklāt atbalstīšanu, sekmējot equalizing cukura līmeni asinīs, zaļo kafijas pupiņu ekstraktu neseno prasījums fame ir tās svara zudums īpašības. Tomēr vēršas pie tauku dedzināšanas papildu svara zudums palielināt piemaksas nedrīkst būt pirmais veids, kā samazināt svaru. Dr Oz, populārs TV ārsts paziņoja, pievienojot svara zudums produkts kā zaļo kafijas pupiņu ekstraktu var nekādi nevar aizvietot labas kvalitātes, ar daudz fitnesa diētu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Kā nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Četrus soļus, kas jāizpilda, pirms veikt pirkumu:

1) Vienmēr izvēlēties bagātinātāju lika ASV vai Eiropā. Vairumā markas mēģināt slēpt faktu, ka to papildinājumi tiek izgatavoti Ķīnā. Kā jūs zināt, neviens kontrolē Ķīnas ražotājiem un kas rodas daudz zemas kvalitātes papildinājumi mūsu mītnes valstī.

2) Izvairīties no efedrīna. Tas nav noslēpums, ka daudzi ražotāji mēģina aizvietot zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ar efedrīna, kas ir daudz lētāks.

3) Pārbaudīt. Vienmēr izvēlas pārbaudītas zaļās kafijas pupiņas – tas ir garantija, ka jums nav pieredzes nekādas blakusparādības un ka tas sniedz sapnis ķermeņa vēlaties.

4) Kvalitātes zaļo kafijas pupiņu ekstraktu būtu izmaksas vismaz $50. Jā, nav lēts dabas zaļās kafijas pupiņas (dabas savienojums var izmaksāt tikpat augsta kā $15,000 per viens lbs). Tātad ja vēlaties izcilus rezultātus vajadzētu izvairīties jebko, kas ir lētāk nekā 50-60 dolāru. Lūdzu, izvēlieties citu piemaksu, ja šī naudas summa tiktu ievietoti jums neērtā situācijā finansiāli.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Slēgšanu zaļo kafijas pupiņu ekstraktu atsauksmes

Jauns moments ir ieradies uztura un veselības zinātnē. Kas domā, ka daudz no tā būtu jārotē ap tīra zaļo kafijas pupiņu ekstraktu saistīta ar dabas weight loss’, sāk zaudēt svaru ar vidēju likmi mīnuss izdarāt tajā būtiskas izmaiņas noslēgs ar labāku rezultātu ilgtermiņā un veselīgāku dzīvesveidu.

Lai gan zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ir reklamē kā svara zudums papildināt, tikai ir minūšu apjoma pētījumu saistībā ar šādiem prasījumiem. Ja indivīds patiesi vēlas zaudēt svaru, metodiskā pieeja diētu un dzīvesveidu ir svarīga.

Nav zināmas blakusparādības ir atklāti attiecībā uz zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, lai gan kafijas pupiņas kofeīns sastāvdaļu var radīt indivīdiem kļūt nemierīgi, tāpat kā vienu tasi stipras kafijas darītu, tā tas ir vienmēr gudri būtu izvēlēties papildina bez kofeīna tiem, kas būs droši no šīs iespējamās nelielas blakusparādības no kofeīnu.

Tāpat kā jebkura uztura papildināšanai, viens vajadzētu konsultēties savu ārstu pirms iekāpšanu uz jebkāda svara zudums plāns par labāko iespējamo rezultātu. Arī paturēt prātā, ka es nevar zināt jūsu pašreizējais fiziskais stāvoklis tik šajā mājas lapā būtu stingri uzskata tikai vispārējas zināšanas. Jums vienmēr vajadzētu runāt ar savu ārstu pirms mēģināt papildināt.

Atruna: Lūdzu, ņemiet vērā, ka neviens no augstāk sniegtā informācija tika pārbaudīts un apstiprināts ar FDA. Šī tīmekļa vietne nav nodomus diagnosticēšanai un ārstēšanai cilvēkiem. Šai vietnei nevar aizstāt profesionālu ārstu konsultācijas. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja jūs neesat pārliecināts par to, kādas piemaksas vēlaties izmēģināt. Arī rezultāti apspriesti šajā mājas lapā var būt tipiska un tie nevar garantēt, ka jums sasniegt tos.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa


meklē “Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu Savietojama Svara Zudums Papildināt”


Saistītie raksti par “Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu Savietojama Svara Zudums Papildināt”