Zelenej Kávy Fazule Extrakt – Stravy Pre Chudnutie

História zelenej kávy fazule extrakt

Neskoré, zelenej kávy fazule extrakt sa vychvaľuje v Televízii a iných médiách ako premier spaľovač tuku. Zelenej kávy fazule extrakt môže byť riešením pre chudnutie a rôznych ochorení?

História tohto pozoruhodného extraktu siaha tisíce rokov. Vlastne, na začiatku, kávové zrná boli nekonzumujú ako potraviny ako. Východoafrické klany by mlyn kávy bobule spolu, ich miešanie do pasty zmiešané s živočíšnych tukov. Neskôr, približne 1000 AD, druh vína z bobúľ kávy bol vyvinutý Etiópčanov, infúziou sušené fazuľa vo vode.

Okrem toho, káva rástla organicky na Arabskom polostrove, kde bola spočiatku uvarená do horúceho nápoja. Napriek rokov výskumu kávy a kofeínu, štúdia nepodarilo dokázať výhody pitie kávy, až teraz. Vynikajúci antioxidant akcie všimol v nedávnom výskume na kávu je myšlienka byť jednoznačne fenolové kyseliny. Extrakt sa skladá z mnohých polyfenoly s názvom hycroxycinnamic-kyselín. Dva z najdôležitejších je caffeic a chlorogenová kyselín. Caffeic-kyselina je primárne fenolové amalgám v káve.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Čo je Zelená káva fazuľa extrahovať

Zelenej kávy fazule extrakt je Posledná prvok na trhu. Má silné antioxidačné vlastnosti porovnateľné s rôznych prírodných antioxidantov podobná hroznový extrahovať a zelený čaj. Zelená kávové zrná obsahuje polyfenoly, ktoré pracujú, aby pomôcť znížiť zadarmo-kyslík-radikálmi vo vnútri tela, pôsobí ako dobrý antioxidanty.

Tento fazule extrakt je občas vyrovnal až 30% na 50% fotogenický kyseliny, komplexné zložka kávy, ktorá je populárna pre jej blahodarné účinky. Horúcej kávy obsahuje cafestol, prírodné zložky, ktoré dáva kávy mierne mastný, horkú chuť, ktorá je spojená s negatívne dôsledky pitia kávy ako stimulant; Táto zlúčenina je však nenašiel v zelených kávových zŕn alebo jeho extrakt.

Prísad, zelenej kávy fazule extrakt

Fazuľové extrakt obsahuje polyfenoly s clorogenic kyselín, dicaffeoylquinic kyselín a caffeoylquinic kyselín. Chlorogenová-kyseliny sú vedľajšie produkty cinnamic-kyseliny s ekologické vplyvy všeobecne súvisí s ich protizápalové a antioxidačné aktivity. Potravín a liečiv (FDA) zelenej kávy fazule extrakt nemá žiadne vedľajšie účinky a je považovaný za bezpečný doplnok.

Dicaffeoylquinic-acidss a caffeoylquinic kyselín sú prime fotogenický-kyseliny prítomné v prírode. Zelenej kávy fazule extrakt sa skladá zo zelenej fazuľky z rastliny kávy Arabica. Existujú dva druhy rastlín kávy Arabica a Robusta. Arabica je silnejší v kvalite a má viac caffeic a fotogenický-kyselín. Dva dôležité prvky zodpovednosti za antioxidant akcie.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Zelená kávového extraktu a strata hmotnosti: to funguje?

Zelená kávový extrakt možné tajomstvo efektívne chudnutie Chudnutie vedci zistili, že pri niekoľkých zelenej kávy extrakt kapsule denne, a jesť zdravú stravu s nízkym obsahom tuku a výkone bežne, sa zdá byť bezpečné, efektívne, nízke náklady spôsobom stráca váhu. Okrem toho skupina výskumníkov z dobre-známe univerzity zistil, že zelenej kávy fazule extrakt pomáha s úbytkom telesnej hmotnosti po skúške na počet obéznych dobrovoľníkov. Výskum odhalil nádejné výsledky pre jednotlivcov so želaním, aby schudnúť.

Podľa výskumu, účastní stratili v priemere okolo sedemnásť kíl iba dvadsať-dva týždne štúdie. Vo všeobecnosti, mali štandardné zníženie telesnej hmotnosti o viac ako 10%, a štandardné zníženie telesného tuku o viac ako 15%. Keď všetko je povedal a urobil, áno, čisté zelené Kávové bôby extraktu kvapalina alebo kapsule doplnky pomoc s schudnúť rýchlejšie.

Nedávno vykonaných štúdií testovať účinnosť extraktu surového zelenej kávy spolu s placebom; 100% čistý kávových bôbov extrakt vyhral rúk nadol. Okrem toho, tým, že pure kávových bôbov extrakt, jednotlivci požití trochu extra energiu aby si ich pohybe, ktoré pridávajú extra výške stratu kalórií. Kliknite tu pre získanie viac informácií o uvedených štúdií.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Výhody zelenej kávy fazule extrakt

Vysoký krvný tlak

Zelenej kávy fazule extrakt by mohla mať nejaký prínos pri znižovaní krvného tlaku; Avšak, ďalšie štúdie sú potrebné potvrdiť výsledky. Chlorogenová-kyselín v nepražených zelené kávové zrná extrahovať znižuje krvný tlak v človeka na impulzívnemu hypertenzných potkanov. Pacienta krvný tlak znížením účinku a pohodu CGA boli analyzované počas randomizovanej klinickej štúdie.
Lepšie obehu krvných ciev, akcie

Zelenej kávy fazule extrakt vytvára lepšiu ľudskej vaso-reaktivity alebo cievnej reaktivity.

Diabetes a krvného cukru

Zelenej kávy fazule extrakt doplnkov vylepšené strava podporuje inzulínovej rezistencie a energetické aktivity mozgu u myší. Ďalšie štúdie sú vykonávané na účinky zelenej kávy fazule extrakt na rôzne neduhy; Potencia dodatku je však zásadný. Kvalitný extrakt zaručí, že extrakte neskazený fotogenický-kyselina chráni každú časť jeho hodnotné enzýmy a zlúčenín. Porovnateľné známy extrakt zo zeleného čaju, čistá Zelená kávové zrná výpis pozostáva z početných extra zdravé výhody okrem stráca váhu rýchlejšie. Organické zlúčeniny okrem dodávok a pôsobí ako silný antioxidant smerom k deštruktívne Voľný kyslík-radikálne nebezpečenstvo.

Kvôli spôsobu, akým bunkovej zdravie vyvinula v predchádzajúcom desaťročí, veda teraz sa zameriava na voľné radikály ako jeden z hlavných páchateľov kvality zlé zdravie a dlhovekosť vo svete dnes. Okrem pomáhať v podpore na ich vyrovnanie hladiny cukru v krvi, zelené kávové zrná výpisu nedávnej zásluha je jeho vlastnosti chudnutie. Napriek tomu, odbočka na spaľovanie tukov doplnky pre dodatočnú hmotnosť strata boost by sa nemali prvé znamená zníženie hmotnosti. Ako Dr Oz, populárnej TV lekár uviedol, pridaním Chudnutie produkt ako zelenej kávy fazule extrakt môže v žiadnom prípade náhradou za dobré, kvalitné, strava s dostatkom fitness.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Ako kúpiť zelenej kávy fazule extrakt

Štyri kroky vedúce pred nákupom:

1) Vždy vybrať doplnky vyrobené v USA alebo v Európe. Väčšina značiek sa snažia skryť skutočnosť, že ich doplnky sú vykonávané v Číne. Ako možno viete nikto kontroly výrobcov v Číne a ktorý má za následok veľa nízkej kvality stravy v našej vlasti.

2) Vyhnúť efedrín. Nie je tajomstvom, že veľa výrobcov sa snaží nahradiť zelenej kávy fazule extrakt s efedrínu, ktorý je oveľa lacnejšie.

3) Overené. Vždy vybrať overené Zelená kávové zrná-to je vaša záruka, že nebudete mať žiadne vedľajšie účinky a že bude dodávať sen telo, ktoré chcete.

4) Kvalita zelenej kávy fazule extrakt by mali stáť aspoň 50 dolárov. Áno, nie sú lacné prírodné zelené kávové zrná (prírodná látka môže stáť tak vysoko ako $15,000 za jeden kg). Takže ak chcete vynikajúce výsledky mali vyhnúť všetkému, čo je lacnejšie než 50-60 dolárov. Vyberte iný doplnok, ak táto suma peňazí by ste dať do nepríjemné situácie finančne.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Záver zelenej kávy fazule extrakt recenzia

Nový moment dorazil vo vede výživy a zdravia. Kto by si myslel, že by veľa z toho točí okolo čisté zelené kávové zrná extrakt súvisí prírodné chudnutie začína strácať váhu miernym tempom mínus významných zmien bude zakončený lepšie výsledky v dlhodobom horizonte a oveľa zdravší životný štýl.

Hoci zelenej kávy fazule extrakt bol inzerovaný ako doplnok chudnutie, tam bol len minútu množstvo výskumu týkajúce sa takýchto nárokov. Ak jednotlivec skutočne chce schudnúť, metodickosť strava a životný štýl je dôležité.

Žiadne známe vedľajšie účinky boli objavené týkajúce sa zelenej kávy fazule extrakt, Hoci kofeín zložkou kávových zŕn môže spôsobiť jednotlivcom sa stará rovnaký spôsob ako jednu šálku silnej kávy by tak to je vždy múdre zvoliť doplnky bez kofeínu v nich, ktoré budú bezpečné z týchto možných menšie vedľajšie účinky kofeínu.

Rovnaký ako každej diétny doplnok, jeden poraďte svojím lekárom pred začatím akejkoľvek chudnutie plán pre najlepší možný výsledok. Tiež, majte na pamäti, že nemôžem vedieť aktuálnu fyzickú kondíciu, tak striktne považovať tejto webovej stránky pre iba všeobecné vedomosti. Mali by ste vždy hovoriť so svojím lekárom pred pokusom doplnok.

Upozornenie: Upozorňujeme, že žiadne informácie uvedené vyššie bolo skontrolované a potvrdené FDA. Táto webová stránka žiadne úmysly diagnostike a liečbe ľudí. Táto webová stránka nie je možné nahradiť profesionálny lekára poradiť. Vždy konzultovať so svojím lekárom, ak si nie ste istí jedným z doplnkov budete chcieť vyskúšať. Tiež diskutujú na tejto webovej stránke výsledky nemusia byť typické a nezaručuje, že môžete ich dosiahnutie.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky


Hľadá “Zelenej Kávy Fazule Extrakt – Stravy Pre Chudnutie”


Súvisiace články pre “Zelenej Kávy Fazule Extrakt – Stravy Pre Chudnutie”